wibako

CASE 595 SLE łyżka sama sie wykreca.... to elektronika??

CASE 595 SLE łyżka sama sie wykreca.... to elektronika??

Postprzez SphinX » 01 Lut 2008 00:03

:oops: Mam problem otoż w mojej koparce (case 595sle FERMEC) codziennie rano po odpaleniu koparki, po włączeniu pompy i dotknięciu dzojstika łyżka sama się Wywija (tak jakby dzojstik był praechylony w prawo i pompa calyczas siluje sie na prożno tak jakby chciała wciągnąć cały tłok do środka.) gdy koparka sie rozgrzeje usterka ustępuje ale trwa to około 3 godzin.... co robić?? :wall:

SphinX
Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 31 Sty 2008 22:09
  • Miejscowość: jarosławiec

Reklama

simmet

Postprzez jacek j » 01 Lut 2008 22:55

Zobacz połączenia na wtyczce do potencjometru który jest umieszczonyna ramieniu niedaleko siłownika(okrągła puszka z kablem) wilgoć robi swoje jak to nie pomoże wymień ten plastikowy element w tej puszce.Jak nie to- trzeba sprawdzić elektrozawór potencjalny tej sekcji ale to dużo tłumaczenia w razie czego puść mi maila to dam nr telefonu ,wytłumacze albo puszcze jakiś rysunek.
NAPRAWA SPRZĘTU CASE NEW HOLLAND
Projektowanie montaż instalacji hydrauliki siłowej.

Awatar użytkownika
jacek j
Fachoperator

  • Posty: 610
  • Rejestracja: 03 Lis 2007 09:46
  • Miejscowość: centralna polska
  • Pochwały: 22

Maszyna: CASE NEW HOLLAND

Firma: Firma


Postprzez SphinX » 07 Lut 2008 22:08

to napewno nie potencjometry... raczej rozdzielacz albo elektrozawor... tylko ze nie wiem gdzie tego szukac... tzn. wiem ze pod kopartką w pobliżu baku. ale gdzie są elektro zawory?? dokładnie to szukam tego ktory odpowiada za wciąganie tłoka do środka siłownika, tego od łyżki jest tylko jeden taki siłownik..... to moj adres cop@op.pl albo GG 4720444 prosze o jakiś kontakt...

SphinX
Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 31 Sty 2008 22:09
  • Miejscowość: jarosławiec

Postprzez jaras26 » 19 Lut 2008 21:05

chłopie sprzedaj ten sprzęt na takich krzyżówkach zna sie tylko garstka ludzików reszta tylko żeruje wiem bo męczyłem sie ztym ale udało sie to sprzedać do estoni teraz mam lb 115 new hollanda no nie nowy bo 3 latek ale śmiga joystik do 595 potrafi kosztować ok 10 klocków

jaras26
Fizol

  • Posty: 32
  • Rejestracja: 31 Sty 2008 19:10
  • Miejscowość: poznań

Postprzez mikser1985 » 19 Lut 2008 21:11

a jak tam ta 115 się sprawuje??

mikser1985
Operator

  • Posty: 246
  • Rejestracja: 13 Lis 2006 18:46
  • Miejscowość: zachodnia polska

Postprzez jaras26 » 20 Lut 2008 21:01

nie jest pozłacana ale jeszcze nigdy nie powiedziała pie...le nie robie a tak na poważnie raz czujnik raz termostat i jest narazie ok.
Części i Serwis do Komatsu Case New Holland JCB
http://www.partor.pl
serwiswp@partor.pl

jaras26
Fizol

  • Posty: 32
  • Rejestracja: 31 Sty 2008 19:10
  • Miejscowość: poznań

Postprzez gooroo30 » 22 Lut 2008 00:59

jaras26 napisał(a):nie jest pozłacana ale jeszcze nigdy nie powiedziała pie...le nie robie a tak na poważnie raz czujnik raz termostat i jest narazie ok.


Bo to jest kawał porządnej maszyny , bez piep...nej elektroniki tam gdzie jest ona zupełnie zbędna . Bez tłoczkowej pompy wrażliwej na każdy syf w oleju i bez elektronicznych joysticków . Jest brutalna i chamska , ale możesz ją walnąc młotkiem jak cię wkurzy i nic się z tego powodu nie rozsypie .
Wojtek

gooroo30
Fizol

  • Posty: 23
  • Rejestracja: 12 Sie 2007 17:09
  • Miejscowość: Grudziądz

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej