wibako

kurs na koparko ładowarke

O czym tylko chcecie :).

Moderatorzy: peckiel, Dj_Francuz

kurs na koparko ładowarke

Postprzez młodykopacz » 27 Lip 2007 22:41

na początek chciałem sie przywitać:). jako kompletnie ciemny w tym temacie chciałbym sie jak najwięcej dowiedzieć na temat kursów na koparki jakie są egzaminy ile kosztuje taki kurs .najbardziej mnie interesuje kurs na koparko ładowarkę .( puki co posiadam tylko kurs na wózki widłowe i prawo jazdy kat B) z góry przepraszam za zaśmiecanie i o łagodne potraktowanie jako debiutanta w tej dziedzinie i na tym forum pozdrawiam :)

młodykopacz
Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 27 Lip 2007 22:28
  • Miejscowość: Kraków

Reklama

simmet

Postprzez Oruniak » 30 Lip 2007 19:43

Egzamin masz praktyczny a potem ustny :)

Kurs kosztuje około 2000 zl

Oruniak
Nowicjusz

  • Posty: 5
  • Rejestracja: 16 Kwi 2007 11:49
  • Miejscowość: Wolne Miasto Gdańsk

Postprzez młodykopacz » 30 Lip 2007 20:20

znalazłem na stronie OSDiDZ w krakowie na ul.Balickiej 73,30-149 Kraków ogłoszenie .
kurs na koparko-ładowarki za 925 zł i w tym jest 116 godzin teorii i 60 godzin praktyki i do tego wszystkiego dodatkowo dochodzi 250zł egzamin. Jak sądzicie o cenie, nie zbyt wygórowana?? czy może nie rzeczywista?? sorki za głupie pytanie ale nie wiem czy szukać porostu dalej tańszych .daje mi to do myślenia ze za całość wychodzi około1150a kolega pisze ze około 2tys ,różnica dosyć duża :? tak mi sie wydaje :?

młodykopacz
Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 27 Lip 2007 22:28
  • Miejscowość: Kraków

Postprzez Oruniak » 31 Lip 2007 14:35

zapomnij ze uzyskasz jakas odpowiedz tu same zgredy siedza ...
kiedys tez pytałem i jak sie sam na własna reke bym nie dowiedział to bym czekał do obsranej smierci na odpowiedz na tym forum

Dziwne ze taka roznica ... najlepiej przejdz sie do tego osrodka i na miejscu wypytaj co i jak :)

Oruniak
Nowicjusz

  • Posty: 5
  • Rejestracja: 16 Kwi 2007 11:49
  • Miejscowość: Wolne Miasto Gdańsk

Postprzez młodykopacz » 31 Lip 2007 20:23

masz racje same muły :/ jak sam sie człowiek nie dowie to nikt na tym forum nie pomoże :crazy: pozdrawiam kolege z posta wyzej :) dzieki

młodykopacz
Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 27 Lip 2007 22:28
  • Miejscowość: Kraków

Postprzez Cooloperator » 26 Sie 2007 11:21

Witam pyskujących małolatów. Ośrodki szkolenia maszynistów są w Katowicach, Wrocławiu, Warszawie i Mińsku Mazowieckim. To link na stronę w W-wie http://www.imbigs.org.pl/. Ceny są zróżnicowane śr.ok.1200zł. Licząc z badaniami i psychotechniką. Opis kursu znajdziesz na tej stronie http://www.osom.pl/. Jeżeli nie odpowiada ci lokalizacja atakuj gdzie indziej.Powodzenia.
operator szuka pracy

Cooloperator
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 26 Sie 2007 10:13
  • Miejscowość: Warszawa

Postprzez slav83 » 03 Wrz 2007 14:43

a może wie ktoś gdzie można zrobić kurs na koparko ładowarke w bydgoszczy ?
szukam na googlach i nic poza kursem w nakle nie moge znaleźć

slav83
Pomocnik operatora

  • Posty: 83
  • Rejestracja: 02 Wrz 2007 14:20
  • Miejscowość: byd

Postprzez grt85 » 05 Wrz 2007 11:55

Macie racje to forum nie jest zbyt udane bo pytałem sie o typy kursów jakie sa kategorie kursów na sprzet budowlany bo koparka a walec to nie to samo i nic zadnej pomocy :cry:
gdzie sa ludzie którzy opiekuja sie forum i nam "ciemnym" pomóc???

grt85
Nowicjusz

  • Posty: 8
  • Rejestracja: 03 Wrz 2007 11:22
  • Miejscowość: Grodzisk wlkp

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej