wibako

INSTRUKCJA OBSŁUGI CASE 580

Moderatorzy: peckiel, Dj_Francuz

INSTRUKCJA OBSŁUGI CASE 580

Postprzez marek » 07 Kwi 2007 08:54

KUPIĘ INSTRUKCJE OBŁUGI KOPARKO-ŁADOWARKI CASE 580 Z 1998
mara

marek
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 07 Mar 2007 12:49
  • Miejscowość: jarocin

Reklama

simmet

Postprzez SERVICEBOOK » 23 Kwi 2007 12:41

Zapraszam na http://www.servicebook.republika.pl/
Dokumentacja do JCB, CASE, POCLAIN, KOMATSU, HANOMAG.... i wiele innych :)

Pozdrawiam!
Sławek

SERVICEBOOK
Operator

  • Posty: 361
  • Rejestracja: 17 Kwi 2007 17:38
  • Miejscowość: Chojnów

Postprzez tomec » 23 Kwi 2007 20:46

a jak to sciagnac?widac ze oplate trzeba..?

[ Dodano: Pon Kwi 23, 2007 8:50 pm ]
moim zdaniem jesli bierzecie taka kase za DTR-ki to chociaz ladnie to wydrukujcie zeby kazdy to mial w ksiazce a nie na komputerze bo to rozboj w bialy dzien ! to jest moje zdanie na ten temat i nie powinien sobie ktos kasy nabijac tanim kosztem przez wyslanie plytki bo taka plytka kosztuje 60 gr a przebitka taka duza

Awatar użytkownika
tomec
Fachoperator

  • Posty: 936
  • Rejestracja: 20 Kwi 2007 19:16
  • Miejscowość: Ye2bne

Postprzez SERVICEBOOK » 24 Kwi 2007 08:52

@ tomec
Są osoby preferujące standardową formę dokumentacji jaką jest książka (wydruk). Są równiez takie, które widzą wyższość i przewagę dokumentacji w wersji elektronicznej (łatwość wyszukiwania części po serialu, nazwie, indeksie, raportowanie, itp itp.) Zawsze można sobie przecież wydrukować taki katalog :). Nie to jednak jest najważniejsze. Dla klienta ostatecznie zawsze najważniejsza jest cena. Jej częścią jest również kwota przesyłki i cała otoczka. Jeżeli to Pana satysfakcjonuje - mogę wydrukować Panu katalog na laserze i przesłać. I tak np dla JCB4CX instrukcja serwisowa (naprawcza) pochłonie 3 ryzy papieru. Aby taka książka dobrze funkcjonowałą trzeba ją dodatkowo oprawić - i tu wchodzi sześciokrotne blindowanie, do tego wysyłka wagowa i gabarytowa. Podlicz koszty.

Myślę, że temat zamknięty.

Pozdrawiam i życzę miłej i bezproblemowej pracy na swojej maszynie.
Sławek

SERVICEBOOK
Operator

  • Posty: 361
  • Rejestracja: 17 Kwi 2007 17:38
  • Miejscowość: Chojnów

Postprzez tomec » 24 Kwi 2007 21:51

ale jak cos mi sie zepsuje w srodku pola to co do domu bede lecial zeby w kompie zobaczyl?forma elektroniczna jest dobra dla tych co sie znaja na kompie a jak nie to trzeba tez wydrukowac,a wlasnie nie dajecie ksiazek tylko typowe xero?

Awatar użytkownika
tomec
Fachoperator

  • Posty: 936
  • Rejestracja: 20 Kwi 2007 19:16
  • Miejscowość: Ye2bne

Postprzez SERVICEBOOK » 25 Kwi 2007 10:00

Ogłaszam się tylko na łamach internetu, zatem zasadniczo, potencjalni klienci posiadają już podstawową wiedzę o stosowaniu PC :).

P.S. Jak widzę, potrafisz napisać posta na tym forum. Obsługa katalogu przy tym to małe piwo...

Pozdrawiam!
Sławek

SERVICEBOOK
Operator

  • Posty: 361
  • Rejestracja: 17 Kwi 2007 17:38
  • Miejscowość: Chojnów

Postprzez umberto » 13 Lis 2007 19:14

A ja zapytam o legalność owych manuali,źródło pochodzenia jak i prawa autorskie.I prawo do dystrybucji i czerpania korzyści z tego tytułu.
Scorpions Group-kompleksowa elektronika obiektów,systemy telewizji przemysłowej,systemy alarmowe,kontrola dostępu,kontrola strażników.Stawiamy tylko na markowe rozwiązania gwarantujące niezawodność.
501-098-265

Awatar użytkownika
umberto
Młodszy operator

  • Posty: 135
  • Rejestracja: 02 Sty 2007 09:17
  • Miejscowość: Grójec

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej