wibako

cat 442d, oleje?

Moderatorzy: peckiel, Dj_Francuz

cat 442d, oleje?

Postprzez leszekk66 » 19 Lip 2009 11:07

jak może wielu na forum jestem nowym pracuje już troszeczkę ale nigdy nie interesowały mnie zagadnienia mechaniki , i na mnie przyszedł ten czas by z wyrobnika "postarać " się nauczyć troszkę mechaniki .
podjąłem prace w wawie w pewnej firmie dostałem maszynkę Cata 442D i tu się zaczyna,
był tam do tej pory starszy jegomość operator który ponalewał oleju gdzie się da i ILE!!!! się da tak dosłownie po same korki, jak układ hydrauliczny tak i do jazdy po same korki !!!!
dlatego też i moja prośba OGROMNA PROSZĘ o DTR do tej maszyny gdyż rozmowa z ,,szefem" nie daje żadnego skutku moje prośby o serwis też spełzły na niczym wiadomo kasa on wymaga od operatora .nie chciał bym cos zawalić gdyż praca i kasa jest ok
Ostatnio edytowany przez leszekk66, 30 Lip 2009 08:02, edytowano w sumie 1 raz

leszekk66
Nowicjusz

  • Posty: 4
  • Rejestracja: 19 Lip 2009 10:32
  • Miejscowość: mazury

Reklama

simmet

Postprzez mietek » 19 Lip 2009 12:35

wszedzie masz miarki hydraulika z boku maszyny olej wiadomo olej przekładniowy tez jest miarka w mostach masz korki poziomu oleju a jakie oleje lał to pytaj szefa lbo samego operatora jak masz kontakt a jak nie to niech szef poszuka faktur bo chyba operator sam sobie nie kupił olejów
" ...bycie operatorem to nie zawód to sposób na życie... "

Awatar użytkownika
mietek
Fachoperator

  • Posty: 1005
  • Rejestracja: 18 Kwi 2007 15:14
  • Miejscowość: Chorzów
  • Pochwały: 4

Maszyna: Caterpillar 325C
Caterpillar M315
Volvo EC 240 BNLC


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej