wibako

Na co zwrócić uwagę

Na co zwrócić uwagę

Postprzez Jooras » 29 Lip 2012 15:02

Ciekawe jak te maszyny wyglądały przed malowaniem. Liczniki też pewnie cofane bo Komatsu rok 97 tylko 11 tyś. Sam dobrze wiesz jakie są przebiegi roczne. Z resztą po zdjęciu to można sobie mówić. :?

Awatar użytkownika
Jooras
Fachoperator

  • Posty: 1048
  • Rejestracja: 09 Sie 2010 15:53
  • Miejscowość: Lubartów / Lublin
  • Pochwały: 14

Reklama

simmet

Na co zwrócić uwagę

Postprzez peckiel » 29 Lip 2012 15:10

No te Komatsu to chamsko zrobione jak nie powiem co. Już chociaż oryginalne naklejki by dali. Może ktoś coś kupował od niego to niech się wypowie? Albo może był coś oglądać.
Roboty ziemne i drogowe, sprzedaż kruszyw, wynajem maszyn

Awatar użytkownika
peckiel
Fachoperator

  • Posty: 4455
  • Rejestracja: 05 Mar 2009 22:55
  • Miejscowość: Podlaskie
  • Pochwały: 95

Maszyna: Liebherr A904,Liebherr 576,JCB JS220LC

Firma: Roboty Ziemne i Drogowe


Na co zwrócić uwagę

Postprzez Hubik » 30 Lip 2012 10:26

Kolego to jest jedna szajka, jeden od drugiego bierze maszyny jak nie schodzą wymieniają się itd... A Gilewski to juz wogole picuje maszyny, byłem tam kiedyś i widziałem na własne oczy jak wyglądała koparka zaraz po przywiezieniu i po odpicowaniu do handlu, koparki na noc są plandekami poprzykrywane żeby nie zmokly... A ceny ma kosmiczne... A dzisi mamy takie czasy ze nalepki i książki serwisowe da się podrobić bez problemu.... Wiec uwaga... Nie mowie ze nie można trafić u tych panów na konkretne maszyny... My jak coś kupujemy to najczęściej u jarpola... Polecam również pana z Maslowa. Sevan cze seven jakoś tak, braliśmy od niego liebherra 2 lata temu i pracuje bez zarzutu.
Jak coś to pisz na priv gdybyś chciał coś jeszcze wiedzieć. Bo nie chce tu ludzia biznesu psuć, bo jeszcze z siekiera mnie będą ganiac;)

Awatar użytkownika
Hubik
Operator

  • Posty: 285
  • Rejestracja: 20 Lis 2007 18:17
  • Miejscowość: Mazowieckie, okolice Radomia
  • Pochwały: 4

Maszyna: Liebherr A316 Cat M312 Atlas 1304


Poprzednia Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej