wibako

blad e036

Moderatorzy: PiatyElement, peckiel

blad e036

Postprzez gelos » 08 Lis 2014 18:20

Marka i model maszyny: liebherr 904c

Czy ktos pomoze rozszyfrowac ten blad? Dodam, ze maszyna ma problem z cisnieniem. Max. 200bar a im olej cieplejszy tym mniejsze cisnienie. Predksc jazdy i podpory tragicznie wolne. Tak samo zamontpwany chwytak do zlomu - SILA zacisku mierna.
Cisnuenie sterujace 32bary. Ktos posiada schemat hydrauliczny?
Ostatnio edytowany przez peckiel, 08 Lis 2014 21:14, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Proszę o używanie polskich znaków. Popraw posty. Na naszym forum za nieużywanie znaków polskich można otrzymać ostrzeżenie.

gelos
Nowicjusz

  • Posty: 6
  • Rejestracja: 08 Lis 2014 16:29

Maszyna: Liebherr 904c

Firma: lvd


Reklama

simmet

Re: blad e036

Postprzez Jamar » 09 Lis 2014 10:48

Zawór regulujący wydajność pompy hydraulicznej.
Serwis Maszyn Budowlanych
tel. 788 685 633

Jamar
Fachoperator

  • Posty: 1405
  • Rejestracja: 01 Mar 2013 19:00
  • Miejscowość: Skarżysko Kamienna
  • Pochwały: 98

Re: blad e036

Postprzez gelos » 09 Lis 2014 19:06

A będzie to miało wpływ na ciśnienie uzyskiwane w układzie?

gelos
Nowicjusz

  • Posty: 6
  • Rejestracja: 08 Lis 2014 16:29

Maszyna: Liebherr 904c

Firma: lvd


blad e036

Postprzez mechanior » 12 Lis 2014 00:26

GELOS - Zastosujesz się do regulaminu czy mamy ci wykasować posty? Czytasz czasem uwagi administracji? Regulamin przeczytałeś?
Image
CATERPILLAR, PERKINS, młoty DHB, osprzęt MB Crusher
tel. +48 607-848-217 >klinikaMaszyn na FB<

Awatar użytkownika
mechanior
Fachoperator

  • Posty: 20878
  • Rejestracja: 15 Gru 2008 20:41
  • Miejscowość: Śląsk
  • Pochwały: 868

Maszyna: Caterpillar, MB Crusher

Firma: klinikaMASZYN.pl
serwis maszyn CAT, MB Crusher


Re: blad e036

Postprzez gelos » 17 Lis 2014 09:09

Niestety nie czytalem regulaminu bo jako czlowiek zaganiany nie mam na to czasu. Nie wydaje mi się jednak, żebym komuś ublizyl albo coś reklamował co z reguły jest najwiekszym przestępstwem na forach. Po prostu szukam fachowej porady, ale zdaje się, że trafiłem na forum polskiej pisowni i ortografi. Zatem chyba poszukam gdzie indziej. A od specjalisty oczekiwałbym raczej wskazówki jak rozwiązać problem, a potem ew jak poprawnie pisać posty.

gelos
Nowicjusz

  • Posty: 6
  • Rejestracja: 08 Lis 2014 16:29

Maszyna: Liebherr 904c

Firma: lvd


blad e036

Postprzez mechanior » 17 Lis 2014 12:30

gelos napisał(a):Niestety nie czytalem regulaminu bo jako czlowiek zaganiany nie mam na to czasu.

Dla mnie takie stwierdzenie dyskwalifikuje cię jako osobę której warto udzielić pomocy, jak też nie mam czasu a za udzielanie się na forum jak na razie zbieram tylko opierdziel od takich jak ty użytkowników, więc jestem lekko zawiedziony brakiem jakiejkolwiek ludzkiej życzliwości.
Życzę powodzenia w rozwiązywaniu swoich problemów.
Image
CATERPILLAR, PERKINS, młoty DHB, osprzęt MB Crusher
tel. +48 607-848-217 >klinikaMaszyn na FB<

Awatar użytkownika
mechanior
Fachoperator

  • Posty: 20878
  • Rejestracja: 15 Gru 2008 20:41
  • Miejscowość: Śląsk
  • Pochwały: 868

Maszyna: Caterpillar, MB Crusher

Firma: klinikaMASZYN.pl
serwis maszyn CAT, MB Crusher


Re: blad e036

Postprzez gelos » 18 Lis 2014 08:24

No więc zapoznałem się z regulaminem. I nie pomyliłem się w poprzednim pościel? Nie wolno reklamować ani obrażać.... Co do ortografii? Nie wiek jak inni, ale ją używam tabltu, na którym słownik t9 działa przeciętnie, żeby nie powiedzieć tragicznie. Efekt jest taki, że żeby napisać post potrzebuje 2x więcej czasu i nerwów.
Wracając do sprawy - czy ktoś potrafi poradzić co należy zrobić z tym alarmem? Widzę, że jest zawór proporcjonalny do regulacji przepływu. Pod spodem na bloku sterujący jest chyba czujnik ciśnienia, z regulacja. Ktoś chyba już próbował tym kręcić bo zaliczki są wyciągane. Ktoś wie jak to postawić prawidłowo?
No proszę. Ostatnia część była pisana z t9 bez szczególnej uwagi, że to podstawia mi jakieś inne wyrazy.
Zamiast zaliczki powinno być zawleczki, zamiasst postawić ustawic.

gelos
Nowicjusz

  • Posty: 6
  • Rejestracja: 08 Lis 2014 16:29

Maszyna: Liebherr 904c

Firma: lvd


blad e036

Postprzez mechanior » 18 Lis 2014 21:35

Proponuję kontakt z kolegą POMOC LIEBHERR albo LKOP czy JAMAR, działają na tym forum tylko pewnie są zajęci pracą więc nie mają czasu codziennie - z czegoś trzeba żyć. Wyjątkiem jest kilku idiotów starających się utrzymać ten cały bajzel w jakimkolwiek porządku więc siedzą tutaj ciągle ale to inna bajka...
Jeśli bardzo ci zależy na czasie (jak widać po treści postów to właśnie on jest podstawowym kryterium którym się kierujesz) to zdecyduj się raczej na wizytę serwisu obeznanego z marką Liebherr.
Image
CATERPILLAR, PERKINS, młoty DHB, osprzęt MB Crusher
tel. +48 607-848-217 >klinikaMaszyn na FB<

Awatar użytkownika
mechanior
Fachoperator

  • Posty: 20878
  • Rejestracja: 15 Gru 2008 20:41
  • Miejscowość: Śląsk
  • Pochwały: 868

Maszyna: Caterpillar, MB Crusher

Firma: klinikaMASZYN.pl
serwis maszyn CAT, MB Crusher


blad e036

Postprzez Coval » 18 Lis 2014 23:07

mechanior napisał(a): Wyjątkiem jest kilku idiotów starających się utrzymać ten cały bajzel w jakimkolwiek porządku więc siedzą tutaj ciągle ale to inna bajka...


???
Diagnoza i naprawa elektroniki, hydrauliki siłowej oraz silników diesla. Info na PW

Zamiast "Dzięki ", kliknij Pochwała!

Coval
Fachoperator

Maszyna: Żółta

Firma: .


Re: blad e036

Postprzez rudesmen » 22 Lis 2014 10:55

Coval napisał(a):
mechanior napisał(a): Wyjątkiem jest kilku idiotów starających się utrzymać ten cały bajzel w jakimkolwiek porządku więc siedzą tutaj ciągle ale to inna bajka...


???


mechanior jest urażony słowami gelos że nie ma czasu na zapoznanie się z regulaminem i pisze o sobie jako o tym idiocie co poświecą swój czas i wiedzę na pomoc komuś kto nawet nie poświeci chwili na regulamin.

Awatar użytkownika
rudesmen
Fachoperator

  • Posty: 2188
  • Rejestracja: 08 Paź 2005 17:05
  • Miejscowość: Gorzów Wlkp.
  • Pochwały: 49

blad e036

Postprzez Coval » 22 Lis 2014 21:49

rudesmen napisał(a):mechanior jest urażony słowami gelos że nie ma czasu na zapoznanie się z regulaminem i pisze o sobie jako o tym idiocie co poświecą swój czas i wiedzę na pomoc komuś kto nawet nie poświeci chwili na regulamin.


Święta prawda. Porządek musi być ! Trzeba zrobić coś z tym regulaminem, bo coraz więcej osób denerwuje mechaniora :wall:
Diagnoza i naprawa elektroniki, hydrauliki siłowej oraz silników diesla. Info na PW

Zamiast "Dzięki ", kliknij Pochwała!

Coval
Fachoperator

Maszyna: Żółta

Firma: .


Re: blad e036

Postprzez gelos » 26 Lis 2014 15:21

A pisal ktos na tableciku z polskimi znakami uzywajac fachowego slownictwa? Co drugi wyraz trzeba dodawac..

gelos
Nowicjusz

  • Posty: 6
  • Rejestracja: 08 Lis 2014 16:29

Maszyna: Liebherr 904c

Firma: lvd


blad e036

Postprzez peckiel » 26 Lis 2014 16:21

Pisał i jak raz napisał to pierd... tym gównem w kąt.

Jak chce się uzyskać konkretną pomoc na forum to się piszę z urządzenia odpowiadającemu powadze wynikającej z sytuacji jaka zaistniała. Tablet takim urządzeniem nie jest.
Naprawianie maszyny wymaga spokojnego podejścia do sytuacji a przede wszystkim cierpliwości i pełnego opisu problemu. W całej sprawie rozchodzi się o to, że:
rzetelny, dokładny, zrozumiały opis usterki = szybkie, sprawne, zrozumiałe odpowiedzi jak ową usterkę usunąć.
Roboty ziemne i drogowe, sprzedaż kruszyw, wynajem maszyn

Awatar użytkownika
peckiel
Fachoperator

  • Posty: 4455
  • Rejestracja: 05 Mar 2009 22:55
  • Miejscowość: Podlaskie
  • Pochwały: 95

Maszyna: Liebherr A904,Liebherr 576,JCB JS220LC

Firma: Roboty Ziemne i Drogowe


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej