wibako

Kiedy zaczyna sie robota pelna para?

O czym tylko chcecie :).

Moderatorzy: peckiel, Dj_Francuz

Postprzez rudesmen » 08 Mar 2010 23:04

Grześ i Dzikulec trzymacie się tematu albo lecą ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
rudesmen
Fachoperator

  • Posty: 2193
  • Rejestracja: 08 Paź 2005 17:05
  • Miejscowość: Gorzów Wlkp.
  • Pochwały: 49

Reklama

simmet

Czemu ciagle te same osoby krytykuja?

Postprzez Dzikulec » 14 Mar 2010 15:37

Czemu te same osoby ciagle krytykuja? Jak np.niejaki Andrex,Serwuss itp?Dlatego,ze chca podkreslic swa pozycje tu na forum.Calkiem prawdopodobne ,iz piastuja istotne funkcje na "kopaczka.pl".
Napisze tak: zebyscie wy byli tacy twardzi jak moj,kiedy go wyjmuje...
Skoro pisze o tym,co pisze,to tak jest i innego punktu widzenia nie ma.
Widze,ze sporo tu przemadrzalkow,pyskaczy ...i niby operatorow.
Macie sie za co najmniej pilotow mysliwcow bojowych,przeciez koparka i koparko-ladowarka to prosta maszyna w budowie i dzialaniu,wiec operatorzy tych maszyn rowniez tacy musza byc
Ostatnio edytowany przez Dzikulec, 17 Mar 2010 22:46, edytowano w sumie 1 raz

Dzikulec
Młodszy operator

  • Posty: 136
  • Rejestracja: 30 Lip 2009 23:21
  • Miejscowość: Katowice

Postprzez Andrexxxx » 14 Mar 2010 16:04

Dzikulec, czep się słupa lub regału na magazynie i schowaj tą słomę z butów. Widziałem na budowach takich cwaniaków jak ty, żywot był ich bardzo krótki. Mocny w gębie przed kompem.
Wszyscy wiedzieli że tego nie da się zrobić. Aż przyszedł jeden który o tym nie wiedział..i to zrobił.

http://www.sp2kfl.org/

.

Awatar użytkownika
Andrexxxx
Operator

  • Posty: 357
  • Rejestracja: 02 Sty 2008 16:25
  • Miejscowość: Kujawsko-Pomorskie

Postprzez serwusss » 14 Mar 2010 21:15

Dzikulec czy ty sluchasz kogokolwiek??Nic nie mozna powiedziec na Twoj temat.Jest tylko twoja racja i nikogo innego.Zastanow sie chlopie nad soba,a dopiero pisz cos.Pierw mysl pozniej rob,nie odwrotnie!!Zachowujesz sie jak male dziecko,ktoremu sioe cos powie to zaraz sie obraza,chociaz w tym miejscu obrazam dzieciaków.Sorry dzieciaki.Ciebie dzikulec nie przepraszam.Nie mam zadnej pozycji na tym forum jestem zwyklym uzytkownikiem.

serwusss
Młodszy operator

  • Posty: 175
  • Rejestracja: 30 Maj 2009 20:33
  • Miejscowość: Pabianice

Postprzez Janusz1978 » 14 Mar 2010 21:35

Koledzy zachowujecie sie tak samo. Po co odpowiadacie??? Zostawcie ten temat i tyle!

Janusz1978
Operator

  • Posty: 331
  • Rejestracja: 23 Sty 2008 00:24
  • Miejscowość: Podkarpacie
  • Pochwały: 1

Postprzez łuTANK » 15 Mar 2010 22:15

noooo a śnieg jak padał tak dalej pada ..... :lol:
Łu tank

łuTANK
Nowicjusz

  • Posty: 18
  • Rejestracja: 21 Paź 2009 16:58
  • Miejscowość: WU CITY

Gamonie jestescie

Postprzez Dzikulec » 16 Mar 2010 19:08

Sluchaj,widzialem takich cwaniakow jak ty wszedzie: na budowach,w magazynach,na ulicach.Glosno zawsze pyskujecie,dzieki neostrady i netoholicy

Dzikulec
Młodszy operator

  • Posty: 136
  • Rejestracja: 30 Lip 2009 23:21
  • Miejscowość: Katowice

Postprzez iimichalii87425 » 16 Mar 2010 19:38

Nie no z pogodą to jest straszna lipa... ale słyszałem ze już wiosna idzie od kijowa tylko droga chu.. hehehehehe :faja: Gdzie nie dzwonie to wszyscy mówią ze dopiero zaczną przyjmować jak zrobi się cieplej...

iimichalii87425
Fizol

  • Posty: 28
  • Rejestracja: 25 Sty 2010 13:01
  • Miejscowość: Elbląg

Postprzez Jarewa » 16 Mar 2010 20:29

Ta ocieplenie chyba wagon kufajek z wschodu. :lol:

Jarewa
Fachoperator

  • Posty: 2808
  • Rejestracja: 09 Sie 2006 22:04
  • Miejscowość: DOLNOSLASKIE
  • Pochwały: 56

Postprzez yamah » 16 Mar 2010 22:56

Macie sie za co najmniej pilotow mysliwcow bojowych,przeciez koparka i koparko-ladowarka to prosta maszyna w budowie i dzialaniu,wiec operatorzy tych maszyn rowniez tacy musza byc


hihihi :lol: tego to nie słyszałem :lol: ale dobre,nie ma co :lol:
ŻYCIE BEZ MARZEŃ JEST NIC NIE WARTE--DLATEGO NALEŻY JE SPEŁNIAĆ

Awatar użytkownika
yamah
Młodszy operator

  • Posty: 151
  • Rejestracja: 21 Lut 2009 21:40
  • Miejscowość: Ostrowiec

Postprzez zs » 17 Mar 2010 06:06

Dzikulec, czytałem Twoje wypowiedzi [czytaj brednie ]na forum operatorskim.Rzuciłeś opertorkę dla magazyniera WIĘC SPADAJ Z TEGO ZASZCZYTNEGO FORUM!!!!!!!!!!!!!!
Nie jesteś jednym z nas,to spadaj i się nie wypowiadaj!!!!!!!!!!!

zs
Fizol

  • Posty: 37
  • Rejestracja: 01 Mar 2010 22:01
  • Miejscowość: Wrocław

Postprzez łuTANK » 17 Mar 2010 11:30

no z tymi pilotami Dzikulec poleciał hahaha dobry tekst .... :lol:.Robi na magazynie bo trudno załapać robote na operatora,tak mi sie wydaje bo taka sama mam akcje,ale dalej staram sie dostac na K-Ł a ta pogoda niepomaga :crazy: A z tego co patrze na forum naprawde co niektorzy to sie uwazają za tak zwany"kierowca bombowca" i to smieszy...jak na budowie też tak sie wywyższaja to napewno są lubiani hehe :mrgreen: na koniec Zimooooo wypie.....,że tak grzecznie powiem :twisted: hehe Pozdro 600 dla forumowiczów :)
Łu tank

łuTANK
Nowicjusz

  • Posty: 18
  • Rejestracja: 21 Paź 2009 16:58
  • Miejscowość: WU CITY

Dzieku,Łutang.Ty jeden z niewielu mnie rozumiesz...

Postprzez Dzikulec » 21 Mar 2010 19:42

Wlasnie tak jest ,jak napisales: kiepsko na podbeskidziu z robota na koparce lub koparko-ładowarce i nawet doswiadczenie ,chocby nawet 1,5 roczne,uprawnienia 2 kl. nie ulatwiaja Ci w znalezieniu pracy.Ja mam to szczescie,ze zanim ubzduralem sobie sprobowanie swych sil na koparkach,pracowalem wczesniej na 55 t gasiennicowych pojazdach,a potem na wozkach widlowych niskiego i wysokiego skladu .W tym roku nie bylo dla mnie wielkim klopotem wyczekiwanie na robote na koparkach,ale musialem chwycic sie jakiejkolwiek pracy,ze wzgledu na rodzine.Los chcial,ze znalazlem sie na powrot w magazynie i obecnie wcale nie zaluje tego.Ba,nawet dobrze sie czuje w nowej robocie,bo magazyn rozwija sie,wiec mam mozliwosc organizowania pracy w b.malym zespole podlog naszych zamierzen,a i sama praca nie jest monotonna,bowiem wiele wysilku umyslowego zajmuje przyjecia dostawy ,wlasnie wozkiem widlowym,spakowanie zlecen i wyslanie ich w terminie.W nowej robocie moge sobie pozartowac z tzw.chlopakami,jak to okreslacie w budowlance,z dziewczynami;mam czas spokojnie zjesc i napic sie kawy,a i nikt nie stoi za mna i pogania do roboty,chociaz juz ta robota dawno wykonana.Dodatkowo szef planuje jeszcze podniesc wynagrodzenie za dobra robote,da upust cenowy na asortyment ,ktorym handluje (ma rozne dzialalnosci gospoadrcze),nie mowiac o podstawowym pakiecie socjalnym i zapewnionej pracy caly rok,"trzynastce".
...i powiedzcie mi Wszyscy zapatrzeni na te koparki,jak wiejska baba na atłasową suknie na wystawie sklepowej,jak tu nie miec krytycznego zdania na temat branzy budowlanej,w tym na robote na koparkach?

Dzikulec
Młodszy operator

  • Posty: 136
  • Rejestracja: 30 Lip 2009 23:21
  • Miejscowość: Katowice

Postprzez zs » 30 Mar 2010 17:45

..i powiedzcie mi Wszyscy zapatrzeni na te koparki,jak wiejska baba na atłasową suknie na wystawie sklepowej,jak tu nie miec krytycznego zdania na temat branzy budowlanej,w tym na robote na koparkach



Dzikulec :Zgadzam się z Tobą tylko w jednym temacie że:branża budowlana w Polsce [i nie tylko]przeżywa kryzys.A jeżeli chodzi o zapatrzenie w koparki,to ja jestem nimi zauroczony praktycznie prawie 30lat.W przeciwieństwie do wiejskich bab, kopaczki są co roku ładniejsze i bardziej wszechstronne są na TOPIE !!! Chłopie!
Należę do "Starej Gwardii Operatorskiej' [pierwsze kroki na sprzęcie 1979r] i jestem z tego DUMNY!

zs
Fizol

  • Posty: 37
  • Rejestracja: 01 Mar 2010 22:01
  • Miejscowość: Wrocław

Postprzez Klawek » 30 Mar 2010 18:54

zs napisał(a):Należę do "Starej Gwardii Operatorskiej' [pierwsze kroki na sprzęcie 1979r] i jestem z tego DUMNY!


Pierwszy samodzielnie wykopany dołek - 1984 - w wieku 6lat na k-408 :wink:
Obecnie uprawnienia na prawie wszystko co można spotkac na budowie :wink:
i na brak pracy nie narzekam

Klawek
Operator

  • Posty: 475
  • Rejestracja: 25 Lut 2007 20:21
  • Miejscowość: Mrągowo
  • Pochwały: 3

Postprzez zs » 30 Mar 2010 19:21

Klawek- gratuluje złapałeś "bakcyla" szybciej niż ja.Jeżeli chodzi o licencje też mam na max. :D
Pozdrawiam.

[ Dodano: Wto Mar 30, 2010 7:26 pm ]
I na brak pracy też nie narzekam. :D

zs
Fizol

  • Posty: 37
  • Rejestracja: 01 Mar 2010 22:01
  • Miejscowość: Wrocław

Postprzez dawidg2 » 30 Mar 2010 19:34

Ja czekam właśnie akurat aż się jakaś firma odezwie. a nie powiem dużo się w okolicy ostatnio u mnie buduje, tzn w planach jest 30km odcinek drogi S-5, drugi odcinek już zaczęli robić, zapotrzebowanie na operatorów jest tylko z płacą troche kuleje z tego co gadałem z chłopakami na kursie ostatnio. Narazie zrobiłem II na ładowarki ale na zimę planuję iść znów i zrobić koparki i kop-ład jak czas pozwoli i mnie firma wyśle jakaś.

dawidg2
Fachoperator

  • Posty: 6204
  • Rejestracja: 14 Kwi 2008 20:47
  • Miejscowość: Krzemieniewo
  • Pochwały: 134

Maszyna: JCB, Schaeff

Firma: Szukam


Postprzez zs » 30 Mar 2010 20:06

dawidg2
Narazie zrobiłem II na ładowarki ale na zimę planuję iść znów i zrobić koparki i kop-ład jak czas pozwoli i mnie firma wyśle jakaś.

Ty nie rób z siebie kolekcjonera uprawnień,tylko praktycznie wprawiaj się na max.choć na tą ładowarkę.

zs
Fizol

  • Posty: 37
  • Rejestracja: 01 Mar 2010 22:01
  • Miejscowość: Wrocław

Postprzez dawidg2 » 30 Mar 2010 21:36

zs, Jutro mam sie przypomnieć w firmie akurat co potrzebują na ładowarkę, ale się też pytali czy na inne sprzęty też wsiąde jak składałem CV więc tak bez uprawnień na dłuższą mete nie chce pracować. Więc jak mnie przyjmą to chciałbym to zrobić, przynajmniej nie będe siedział bezczynnie zimą.

dawidg2
Fachoperator

  • Posty: 6204
  • Rejestracja: 14 Kwi 2008 20:47
  • Miejscowość: Krzemieniewo
  • Pochwały: 134

Maszyna: JCB, Schaeff

Firma: Szukam


ZS,trafnie ujales temat

Postprzez Dzikulec » 31 Mar 2010 22:49

...no i w Twoim przypadku widac,ze masz rozneznanie i w przeciwienstwie do wielu tu pyskaczy wiesz,o czym piszesz.
Swiete slowa,ze jest ta roznica,iz koparki sa coraz ladniejsze :-)
..toche sie nawet usmialem
Ty to miales okazje normalnie zdobyc to doswiadczenie,bo 30 lat temu budowlanka zapewniala Ci prace,rozwoj zawodowy tak jak to powinno byc.
A teraz?Ostatnio czytalem,ze w budowlance w Polsce sa najczesciej lamane prawa pracownika,pracy,a i pracodawcy padaja ofiara oszustw.
Ja generalnie robie w magazynie,ale ciekawe to,ze teraz to rozdzwonili sie z pytaniami,czy zainteresowany robota na koparce dalej jestem.
Robota w w/w sprzecie jest mi na reke,bo nie jest monotonna,zmusza do myslenia i dzieki temu czlowieka to cieszy,ale jakby cala reszta byla normalna...Przede wszystkim musi byc ona stala

Dzikulec
Młodszy operator

  • Posty: 136
  • Rejestracja: 30 Lip 2009 23:21
  • Miejscowość: Katowice

PoprzedniaNastępna Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 51 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej