wibako

Zakup Nowych Koparek, Ładowarek, Sprzętu 50% Taniej

O czym tylko chcecie :).

Moderatorzy: peckiel, Dj_Francuz

Zakup Nowych Koparek, Ładowarek, Sprzętu 50% Taniej

Postprzez europrojekt » 28 Lut 2010 15:26

Europrojekt.consulting specjalizuje się profesjonalnym i fachowym przygotowaniem biznesplanów, studiów wykonalności oraz niezbędnej dokumentacji do pozyskania funduszy unijnych. Współpracujemy ze specjalistami z zakresu funduszy unijnych, analitykami finansowymi, prawnikami. Posiadamy duże doświadczenie zdobyte w pracy przy realizacji dużych projektów unijnych zarówno miękkich jak i twardych.
Zapraszamy do współpracy!!!
Jeżeli zamierzają Państwo (jako firma, lub osoba fizyczna chcąca rozpocząć działalność gospodarczą)w niedługim czasie nabyć nowy sprzęt zapraszamy do zakupu z wykorzystaniem dostępnych środków unijnych.
Dzięki możliwości jaką dają środki unijne można nabyć nowy sprzęt z dofinansowaniem w 50 % kwoty netto. Kupując w kwocie 200 000zł netto otrzymany zwrot wynosi 100 000 zł

Przykładowo można zakupić nowe koparki, koparko ładowarki, walce , ładowarki, wozidła, naczepy, sprzęt wiertniczy, rusztowania, samochody dostawcze. Pandto możesz również wesprzeć budowę infrastruktury.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o zasadach i kryteriach, a także czy możesz uzyskać dofinansowanie akurat na Twój projekt napisz:

europrojekt.consulting@gmail.com

Główny obszar naszego działania to województwo Świętokrzyskie, ale nie ograniczamy się tylko do tej okolicy!!!!


[ Dodano: Sob Mar 06, 2010 5:20 pm ]
DZIAŁAMY RÓWNIEŻ NA OBSZARZE MAŁOPOLSKI
EUROPROJEKT.CONSULTING W SKAWINIE
UL. 29-EGO LISTOPADA 5D
32-050 SKAWINA
012/276-00-93
0509 015 268
europrojekt.consulting@gmail.com
Ostatnio edytowany przez europrojekt 17 Mar 2010 23:17, edytowano w sumie 2 razy
Europrojekt.consulting ,

europrojekt
Fizol

  • Posty: 33
  • Rejestracja: 28 Lut 2010 14:45
  • Miejscowość: Świętokrzyskie

Reklama

simmet

Postprzez Marekmotyka213 » 06 Mar 2010 22:06

cześć europrojekt,
jestem osobą , która obecnie nie pracuje i chce dotacje unijna ,Zastanawiam się nad zakupem koparki kołowej bądź gąsienicowej,prosze o informację czy moglibyscie zajac sie podjąć tego tematu ,dodam ze zamieszkuję niewielką wieś i mam środki odłożone z pobytu w niemczech.dziekuje.MM

Marekmotyka213
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 06 Mar 2010 21:55
  • Miejscowość: Lubzina

Postprzez europrojekt » 07 Mar 2010 20:19

Szanowny Marku.
Nasza firma może zająć się pozyskaniem dotacji na rozpoczącie działalności w Pana przypadku. Prosimy przesłać na email dane adresowe my prześlemy na wskazany adres kilka propyzycji w ramach jakiego funduszu może się Pan ubiegać o wsparcie i zaprosimy na rozmowę.
Ponadto wspólpracujemy z biurem księgowym, który pomoże Panu w całym procesie rejestracji firmy.
Zapraszamy do współpracy
Europrojekt.consulting ,

europrojekt
Fizol

  • Posty: 33
  • Rejestracja: 28 Lut 2010 14:45
  • Miejscowość: Świętokrzyskie

Postprzez janek29 » 14 Mar 2010 23:58

Witam Koledzy/Koleżanki
Chcialbym polecić firmę Europrojekt, ponieważ miałem przyjemność z nimi się spotkać.
Pierwotnie umówliłem się z nimi na spotkanie w ich biurze w Busku Zdrój, niestety zapomniałem o tym spotkaniu i przypomniał mi o tym telefon od pracownika tej firmy..
Myśałem że mnie trochę opieprzy ale nie...było trochę śmiechu żartów i...o dziwo...!!!nawet zaproponował odwiedziny u mnie ponieważ mial w moich okolicach spotkanie z innym klientem w podobnych celach....Na spotkaniu do którego w końcu doszło została mi przedstawiona propozycja zakupu koparko ładowarki nowej w oparciu o środki z unii...Po kilku dniach podpisałem umowę z nimi i teraz zajmujemy się (w większości oni) kompletowaniem dokumentacji ....o wynikach tego działania napiszę jak wszystko się uda....aaaa...co ważne nie pobierają żadnych opłat z góry...ich prowizja jest płatna jak już mam pewność przyznania środków na zakup maszyny...i tak w sumie moje przemyślenia sprowadzają się do tego że dzięki nim (jeśli się powiedzie) zamiast maszyny 4-5 letniej...będe miała nówkę ...i tak mądry ktoś mi napisze że w pracy niczym się nie różni nowa maszyna od starszej 4-5 lat...ale ja już mam dość tych przestojów w przypadku awari, drogich serwisów jak zwykły mechez nie zaradzi , no i w przetargach w gminie lepiej będą patrzeć na nową maszynę...no i wbili mi jeszcze klina czy nie lepiej uderzyć w koparki kołowe bądź gąsienicowe jak mam się rozwijać...w sumie gość niby jakiś mądrzec od funduszy ale na budowlance też się znał....przepraszam za taki monolog ale chciałem się podzielić różnymi przemyśleniami ...pozdrawiam

janek29
Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 14 Mar 2010 23:36
  • Miejscowość: Chęciny

Postprzez Janusz1978 » 15 Mar 2010 11:04

A ja to lubie jak ktos pisze prawde i nie kryje sie jako klient, a pisze ze jest przedstawicielem jakiejs firmy od pozyskiwania funduszy itp
Mysle ze ktos kumaty wie o co chodzi :mrgreen: .

Janusz1978
Operator

  • Posty: 331
  • Rejestracja: 23 Sty 2008 00:24
  • Miejscowość: Podkarpacie
  • Pochwały: 1

Postprzez europrojekt » 16 Mar 2010 00:26

Szanowny Panie Janku
Bardzo dziękujemy za pochlebne informacje o na temat naszej firmy. Pragnę dodać, że zawsze dokładamy wszelkich starań by każdy klient był zadowolony.

[ Dodano: Pon Mar 15, 2010 11:34 pm ]
Szanowny Panie Januszu
Jeżeli jest Pan zainteresowany usługami naszej firmy proszę o kontakt, możemy umówić się na spotkanie w Pana regionie. Warto korzystać z Funduszy Europejskich, dają duże możliwość rozwoju!!! Mogę zaproponować Panu spotkanie u klienta, który w zeszłym roku nabył koparko-ładowarkę finansowaną ze środków pomocowych, a obecnie przygotowujemy mu wniosek na kolejną taką maszynę wraz z budową bazy sprzętowej ( warsztat z halą na maszyny)

[ Dodano: Czw Mar 25, 2010 8:30 pm ]
Szanowni Państwo

W związku z licznymi zapytaniami informuję, że osoby które nie prowadzą działalności gospodarczej oraz takie które są bezrobotne również mogą aplikować o możliwość dofinansowania zakupu nowego sprzętu.
Nie pobieramy opłat wstępnych,przedwstępnych ani żadnych innych , jeśli Państwo nie otrzymają dotacji to nic nie będzie Państwa kosztować.

Także serdecznie zapraszamy do współpracy.

Posiadamy oddziały w Skawinie (Małopolska) oraz Busko Zdrój (Świętokrzyskie)
Możliwość załatwienia sprawy na odległość, ewentualnie możliwość dojazdu do klienta.
Europrojekt.consulting ,

europrojekt
Fizol

  • Posty: 33
  • Rejestracja: 28 Lut 2010 14:45
  • Miejscowość: Świętokrzyskie

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej