wibako

Twoja strona internetowa, Więcej klientów ? OPINIE

O czym tylko chcecie :).

Moderatorzy: peckiel, Dj_Francuz

Twoja strona internetowa, Więcej klientów ? OPINIE

Postprzez operatorX » 17 Lut 2010 01:02

Witam,

Chciałbym zaoferować wszystkim pomoc w otworzeniu własnej strony internetowej z usługami własnej działalności.

Czy macie Państwo z tym doświadczenie?
Od kilku lat zajmuję się Tworzeniem stron i marketingiem, mogę powiedzieć że przy dobrej strategii można zwiększyć ilość klientów nawet wielokrotnie! :)


Moja wizja jest taka: Tworzymy stronę www z unikalnym adresem firmy np: www.WykopyKowalski.pl itd, na stronie zamieszczamy informacje jakie sobie życzymy, np: w jakich rejonach działamy, zakres prac, preferencje, cennik, mapa dojazdowa, formularz kontaktowy i inne informacje takie jak wykonane prace (opis i fotki itd)

Następnie tworzymy bannery reklamowe które rozwieszamy w mieście, okolicy, na bannerze zawarty jest projekt wizualny, opis oraz adres strony.
Dodatkowo grube nalepki na maszynę np na ramieniu kaparkowym, bocznej szybie. Nalepka zawierała by telefon i adres www.



Co myślicie o takiej strategii pozyskania klienta?
Tak się składa że zajmuję się na codzień czymś innym (informatyka, tworzenie stron) a dorywczo niedługo Usługami Kop-Ład więc pomyślałem sobie czemu nie połączyć dwóch rzeczy na raz.

Chętnie pomogę Wam w takiej promocji bezpłatnie. Doradzę, podpowiem, pomogę :wink:

Jeśli ktoś chciałby profesjonalne usługi tworzenia stron, a więc stworzenie grafiki, loga, strony, kupienie domeny, utrzymanie strony na serwerze, bannery i inne to również się polecam. Tworzę strony od A-Z i zlecającego nie obchodzi nic poza dodaniem treści na stronę. Poważniejsze usługi mogę wykonać odpłatnie, pomagam bezpłatnie :wink:
f.VAT

operatorX


Reklama

simmet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 41 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej