wibako

płaca w polsce

O czym tylko chcecie :).

Moderatorzy: peckiel, Dj_Francuz

Postprzez Andrexxxx » 24 Lut 2010 21:05

serwusss, to już jego zmartwienie że taką stawkę dałi i wygrał a później będzie nażekać że nie ma operatora do pracy hehehe i w taki sposób sieje się propagandę że ludzie nie chcą pracować.
Wszyscy wiedzieli że tego nie da się zrobić. Aż przyszedł jeden który o tym nie wiedział..i to zrobił.

http://www.sp2kfl.org/

.

Awatar użytkownika
Andrexxxx
Operator

  • Posty: 357
  • Rejestracja: 02 Sty 2008 16:25
  • Miejscowość: Kujawsko-Pomorskie

Reklama

simmet

Postprzez kacper16 » 25 Lut 2010 13:38

chciałbym tego gościa poznać osobiście-tu jak się domyślacie operator ma stawke na godzine wyrąbaną.no chyba,że praca wygląda w ten sposób,że na8h.koparka pracuje 4 albo i nie.Bo jeśli jest to praca,że operator ma taki zajeb,że nie ma czasu na kanapke,żeby szef wyszedł na swoje :lol: -przy tej stawce nie ma szans- to zamiast powodzenia wypadało by życzyć samych awarii

kacper16
Pomocnik operatora

  • Posty: 69
  • Rejestracja: 23 Sty 2010 15:13
  • Miejscowość: Końskie

Maszyna: JCB 3CX

Firma: RAV KOP-BUD


Ja rzucam robote na koparkach,bo widze co sie dzieje

Postprzez Dzikulec » 26 Lut 2010 14:35

Widzac ,w jakim kierunku zmierza obecnie budowlanka,ja daje sobie spokoj z praca na koparkach.Przez ostatnie 1,5 roku zauwazylem,ze ani to nie jest stala robota,ani godna tego uzerania sie z szefami,niektorymi pracownikami - oferty jakie teraz splywaja do mnie,nie sa przyjecia,ze wzgledu na odleglosc,stawke itp,wiec ja wracam do magazynu i mam tam swiety spokoj i pewne perspektywy

Dzikulec
Młodszy operator

  • Posty: 136
  • Rejestracja: 30 Lip 2009 23:21
  • Miejscowość: Katowice

Poprzednia Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 47 gości

cron

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej