wibako

Rozmowa kwalifikacyjna ;)

O czym tylko chcecie :).

Moderatorzy: peckiel, Dj_Francuz

Rozmowa kwalifikacyjna ;)

Postprzez qbus81 » 11 Gru 2009 18:36

Witam.

Po miesiącu bezskutecznych poszukiwań pracy w końcu jedna z firm się odezwała i w przyszłym tygodniu mam zgłosić się na rozmowę kwalifikacyjną :) i powiem szczerze mam parę wątpliwości.

Czy jeśli każą mi wskoczyć do maszyny żeby pokazać im jak pracuje to mam się bawić w całą obsługę codzienną jak uczono nas na kursie ?
Prosić o książkę stanu tech. maszyny i DTR ?
Na co jeszcze warto zwrócić uwagę żeby załapać fuchę?

Wiem, że pytania mogą wydać się śmieszne ale nie chciałbym zakończyć rozmowy nim wykopie sobie dołek :lol:

qbus81
Nowicjusz

  • Posty: 6
  • Rejestracja: 22 Cze 2009 11:49
  • Miejscowość: Śląsk

Reklama

simmet

Postprzez drkoo » 12 Gru 2009 12:29

Pracodawcy obowiazkiem przed pokazaniem co umiesz musi ci przedstawic bhp stanowiskowe przy maszynie. Pokazac dtr ktorej napewno niema, pokazac wazna gasnice, wreczyc kask kamizelke, przedstawic sprawny stan maszyny udokumentowany przeglad (jezeli sie cos supnie a maszyny bedzie bez przegladu to masz problem). Łyżka musi byc zgodna z twoimi uprawnieniami. Wypada wiedziec zanim zaczniesz widelki stawki godzinowej godziny pracy nadgodziny premie delegacje, kto odpowiada i jak za tankowanie paliwo. Jak by co prosze pytac
Ostatnio edytowany przez drkoo, 12 Gru 2009 12:33, edytowano w sumie 1 raz

drkoo
Pomocnik operatora

  • Posty: 65
  • Rejestracja: 27 Paź 2009 11:04
  • Miejscowość: wawa

Postprzez yamah » 12 Gru 2009 19:11

Pracodawcy obowiazkiem przed pokazaniem co umiesz musi ci przedstawic bhp stanowiskowe przy maszynie. Pokazac dtr ktorej napewno niema, pokazac wazna gasnice, wreczyc kask kamizelke, przedstawic sprawny stan maszyny udokumentowany przeglad (jezeli sie cos supnie a maszyny bedzie bez przegladu to masz problem). Łyżka musi byc zgodna z twoimi uprawnieniami.
.....tak i jeszcze jak żona szefa wygląda :lol: :lol: :lol: Nie słuchaj takich steków bzdur :!: Pierwsze to sprawdż czy pod maszyną nie widać żadnych wycieków,sprawdż stan olejów - płynów i powiedz żeby dał ci chwile czasu na zapoznanie się ze wskażnikami i ruchami łyżek (jeśli pierwszy raz jesteś w takiej maszynie)
Wypada wiedziec zanim zaczniesz widelki stawki godzinowej godziny pracy nadgodziny premie delegacje, kto odpowiada i jak za tankowanie paliwo. Jak by co prosze pytac
Znowu żarty :lol: w okresie zimowym doświadczeni operatorzy mają problemy z pracą :arrow: po kilku dniach jak pokażesz co potrafisz pytaj o stawkę.Powodzenia :!:
ŻYCIE BEZ MARZEŃ JEST NIC NIE WARTE--DLATEGO NALEŻY JE SPEŁNIAĆ

Awatar użytkownika
yamah
Młodszy operator

  • Posty: 151
  • Rejestracja: 21 Lut 2009 21:40
  • Miejscowość: Ostrowiec

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 42 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej