Przełącz do głównego szablonu
O czym tylko chcecie :).
Zablokowany temat

Ile zarabiaja operatorzy koparek?

05 Wrz 2012 13:14

Współwłaściciel salonów BMW Stockholm zarabia miesięcznie 500 000 SEK, a gość który napisał program do obsługi banków,które kupiły 2 banki z USA zarabia 250 000 SEK miesięcznie. No i co z tego?

Tak samo bezsensowny post jak ten wyżej ;)

Ile zarabiaja operatorzy koparek?

07 Wrz 2012 21:11

Tak cie cię gryzł ten bez sensowny post że byłeś zmuszony o tym napisać. :crazy:
Nie będę tłumaczyć w jakim celu pisałem go bo to bezsensowne :idea:

Ile zarabiaja operatorzy koparek?

16 Wrz 2012 09:07

Pracowałem w firmie z okolic Warszawy na Komatsu PC290 Lc-7 na A2 koło Łodzi, stawka 17 zł plus dodatkowo za sobote 50 zł i niedziele 100 zł. Ale robota się skończyła w czerwcu tego roku. Obecnie tyram jako operator koparki stawka 11 zł na rękę umowa zlecenie, po 12 godzin dziennie, jedna przerwa prawie 30 minutowa. Stanowisko operator koparki tylko z nazwy bo i przy łopacie trzeba naginać, nosić bloczki i inne dziadostwo. Ogólnie rzecz ujmując jest totalna lipa z pracą.

Re: Ile zarabiaja operatorzy koparek?

21 Wrz 2012 22:03

...dlatego ja zmienilem fach na maszyny gasienicowe do transportu innych pojazdow.mam robote po 8h 5 dni w tygodniu za 3000zl plus 6tys zl dodatkow w roku

Ile zarabiaja operatorzy koparek?

22 Wrz 2012 11:56

czaki napisał(a):maszyny gasienicowe do transportu innych pojazdow


Kolego jak takie coś wygląda. Bo szczerze mówiąc pierwszy raz się tym spotkałem. :)

Ile zarabiaja operatorzy koparek?

22 Wrz 2012 13:19

ostatnio gadałem ze znajomym to mówił, ze bardzo dobrze zarabia się przy rozładunkach wagonów ( od 5 tys zł w górę miesięcznie w mojej okolicy). Nie wiem ile w tym prawdy :wink:

Ile zarabiaja operatorzy koparek?

22 Wrz 2012 14:16

Ale robota nie o stałych godzinach, gadałem na kursie z takimi to jak przyjdzie wahadło to trzeba rozładować by "osiowego" nie płacić. więc firmy potem gonią.

Re: Ile zarabiaja operatorzy koparek?

23 Wrz 2012 11:54

Takie pojazdy gasienicowe do przewozu innych pojazdow wygladaja bardzo prosto.Juz od kilkudziesieciu lat z nich korzystaja np. na Syberii lub kole podbiegunowym

Ile zarabiaja operatorzy koparek?

24 Wrz 2012 19:31

A pracujesz w Polsce? Gdzie czymś takim się poruszać?

Re: Ile zarabiaja operatorzy koparek?

24 Wrz 2012 19:37

W Polsce, w Polsce
Dzis np. mialem praktyczna nauke jazdy takim pojazdem.zabierze on spokojnie 10 t ladunku

Ile zarabiaja operatorzy koparek?

24 Wrz 2012 20:27

Kolego wrzuc jakies foto tej maszyny bo pan googl nic mi niepokazal :roll:

Re: Ile zarabiaja operatorzy koparek?

28 Wrz 2012 18:51

generalnie chcialbym,ale jednak zalezy mi na tej robocie,a wiem,ze wiele danych zwiazanych z ta robote ma charakter poufny
np. takich transporterow uzywaja polskie stacje badawcze na kolach podbiegunowych do dostarczania roznego rodzaju materialow,zywnosci na trasie miedzy statkiem a ladem

Ile zarabiaja operatorzy koparek?

28 Wrz 2012 19:17

A jakis link do zdjec lub filmow z takimi pojazdami?
Poufne? To co gdzie ty sie to szkolisz na tych wozikach? Prawie jak James Bond007 :D

Ile zarabiaja operatorzy koparek?

28 Wrz 2012 20:52

To chyba coś w ten deseń co nie?
Image

Ile zarabiaja operatorzy koparek?

29 Wrz 2012 11:40

Ale bajer... Autobus wojskowy? :D

Re: Ile zarabiaja operatorzy koparek?

29 Wrz 2012 12:22

to wlasnie cos podobnego

Re: Ile zarabiaja operatorzy koparek?

29 Wrz 2012 22:44

czaki napisał(a):to wlasnie cos podobnego

daj fotki swojego sprzetu, bo zalatuje tu fantazją.

Re: Ile zarabiaja operatorzy koparek?

30 Wrz 2012 11:00

nic nie zalatuje fantazja
sprzet gasienicowy to nie tylko koparki,spycharki,ladowarki itp
moglbym wiele tu napisac,ale nie chce stracic roboty tylko dlatego,ze panowie z skw uznaja,ze nie daje rekojmi dochowania tajemnicy zawodowej,a wiem,ze wyrzucaja za byle co,np. za zgubienie instrukcji z biblioteki,ktora trzeba po jakims czasie zdac
tyle,co moglem napisac,napisalem
reszte sobie dopowiedzcie sami

Ile zarabiaja operatorzy koparek?

30 Wrz 2012 11:28

:mrgreen: dzis jestem adwokatem ,kolega nie fantazjuje .

Re: Ile zarabiaja operatorzy koparek?

05 Paź 2012 21:17

Dzis np.mialem kolejny dzien jazd i plywania,i napisze Wam,ze wcale nie tak prosto precyzyjnie jezdzic,bo z kabiny ograniczona widocznosc i przede wszystkim nie ma hamulca w nodze.Trudniejsza sprawa jest wjazd z plywania po rzece o duzym nurcie na brzeg i to jeszcze z ladunkiem
Zablokowany temat