wibako

Oświadczenie odnośnie odpowiedzialności pracy koparką

O czym tylko chcecie :).

Moderatorzy: peckiel, Dj_Francuz

Oświadczenie odnośnie odpowiedzialności pracy koparką

Postprzez masa » 03 Paź 2009 20:22

Witam wszystkich. Jestem nowym urzytkownikiem koparko-ładowarki i potrzebyje pomocy odnośnie zabezpieczenia się od poniesienia odpowiedzialności w wyniku uszkodzenia jakiś kabli, mediów itp.. żeczy wykonując zlecenie danego wykopu. Nie chce ryzykować na tzw. " panie pamintom nic tu ni ma pan kopie" i się wykopie jakiś światłowód albo kabel wojskowy średnicy butelki 2l po pepsi. PROSZE O POMOC JEŻELI MACIE JAKIEŚ GOTOWE OŚWIADCZENIA TO PRZEŚLIJCIE MI MEILEM. DAROZXR@WP.PL. POZDRAWIAM.

masa
Nowicjusz

  • Posty: 7
  • Rejestracja: 03 Sie 2009 22:30
  • Miejscowość: kuj-pom

Reklama

simmet

Re: Oświadczenie odnośnie odpowiedzialności pracy koparką

Postprzez Jarewa » 03 Paź 2009 22:19

masa napisał(a):Witam wszystkich. Jestem nowym urzytkownikiem koparko-ładowarki i potrzebyje pomocy odnośnie zabezpieczenia się od poniesienia odpowiedzialności w wyniku uszkodzenia jakiś kabli, mediów itp.. żeczy wykonując zlecenie danego wykopu. Nie chce ryzykować na tzw. " panie pamintom nic tu ni ma pan kopie" i się wykopie jakiś światłowód albo kabel wojskowy średnicy butelki 2l po pepsi. PROSZE O POMOC JEŻELI MACIE JAKIEŚ GOTOWE OŚWIADCZENIA TO PRZEŚLIJCIE MI MEILEM. DAROZXR@WP.PL. POZDRAWIAM.



Od takich rzeczy można sie ubezpieczyć.

Jarewa
Fachoperator

  • Posty: 2809
  • Rejestracja: 09 Sie 2006 22:04
  • Miejscowość: DOLNOSLASKIE
  • Pochwały: 56

Postprzez masa » 04 Paź 2009 12:19

Jako co ubezpieczyć, gdzie mogę to zrobić i ile to mniej więcej kosztuje?? Pozdrawiam.

masa
Nowicjusz

  • Posty: 7
  • Rejestracja: 03 Sie 2009 22:30
  • Miejscowość: kuj-pom

Postprzez Janusz1978 » 04 Paź 2009 19:58

http://www.money.pl/ubezpieczenia/oc/
Troszke poszukaj i popytaj w firmach ubezpieczeniowych i bedziesz wiedzial. :wink:
pzdr.

Janusz1978
Operator

  • Posty: 331
  • Rejestracja: 23 Sty 2008 00:24
  • Miejscowość: Podkarpacie
  • Pochwały: 1

Postprzez PIOTRHAJA » 10 Lut 2010 11:05

masa napisał(a):Jako co ubezpieczyć, gdzie mogę to zrobić i ile to mniej więcej kosztuje?? Pozdrawiam.


900zł w allianz na 200tys
okolo 800 na 100
i okolo 700 na 50tys zł

Awatar użytkownika
PIOTRHAJA
Pomocnik operatora

  • Posty: 74
  • Rejestracja: 14 Lut 2008 19:36
  • Miejscowość: centrum.prawie z miasta

Postprzez Andrexxxx » 10 Lut 2010 21:45

tylko gdy operator zerwie lub narobi bałaganu i nie posiada żadnego dokumentu potwierdzającego że może w tym miejscu kopać to całe ubezpieczenie psu w dup...e
Wszyscy wiedzieli że tego nie da się zrobić. Aż przyszedł jeden który o tym nie wiedział..i to zrobił.

http://www.sp2kfl.org/

.

Awatar użytkownika
Andrexxxx
Operator

  • Posty: 357
  • Rejestracja: 02 Sty 2008 16:25
  • Miejscowość: Kujawsko-Pomorskie

Postprzez PIOTRHAJA » 11 Lut 2010 10:23

Andrexxxx napisał(a):tylko gdy operator zerwie lub narobi bałaganu i nie posiada żadnego dokumentu potwierdzającego że może w tym miejscu kopać to całe ubezpieczenie psu w dup...e



rozumiem ze chodzi ci o umowe na wykonanie prac ziemnych miedzy inwestorem a wykonawcą ??

Awatar użytkownika
PIOTRHAJA
Pomocnik operatora

  • Posty: 74
  • Rejestracja: 14 Lut 2008 19:36
  • Miejscowość: centrum.prawie z miasta

Postprzez Andrexxxx » 11 Lut 2010 11:58

PIOTRHAJA, chodzi o dokument od przełożonego dla operatora, byłem świadkiem że majster złapał prywatnie fuche i wysłał operatora a tam zonk majster oczywiście sie próbował wykręcić. Ubezpieczenie nic nie pokryło naprawa na koszt własny.

Drugi przypadek to młody cwaniak jechał koparką na przełaj z podniesionym ramieniem zabierając ze sobą linię energetyczną i 4 słupy koszty naprawy pokrył pracodawca z własnej kieszeni idąc na rękę cwaniakowi. Gdyby nie dobroć pracodawcy cwaniak operator krył by koszty naprawy a ubezpieczenie tego nie pokryło bo cwaniak jechał nie wyznaczoną trasą.
Ostatnio edytowany przez Andrexxxx, 14 Lut 2010 14:08, edytowano w sumie 1 raz
Wszyscy wiedzieli że tego nie da się zrobić. Aż przyszedł jeden który o tym nie wiedział..i to zrobił.

http://www.sp2kfl.org/

.

Awatar użytkownika
Andrexxxx
Operator

  • Posty: 357
  • Rejestracja: 02 Sty 2008 16:25
  • Miejscowość: Kujawsko-Pomorskie

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 47 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej