wibako

problem z szefem

O czym tylko chcecie :).

Moderatorzy: peckiel, Dj_Francuz

problem z szefem

Postprzez jaaanusz88 » 15 Cze 2009 21:24

:roll: Witam wszystkich kopaczy
Słuchajcie byłem operatorem przez 8 miesięcy pracowałem uczciwie, nie kradłem paliwa, pracowaliśmy po 12 godzin, (szefo) mówił że 15 minut przerwy nam przysługuje (śmieszne na 12g). Szef zaczął mnie wyzywać poniżać (bo widział że byłem spokojny i się nie odzywałem). Kiedy zaczął mnie totalnie przeginać i dzień w dzień obrażać za jakieś głupoty bo jakieś inne osoby go denerwowały przychodził do mnie i stał czepiał sie o byle co, gdy siadłem na śniadanie i powiedzał mi że jak sie niepodoba to wypierda... to na koniec dnia rzuciłem mu kluczyki i sie zwolniłem :wall: wtedy szefo (żal) zdziwił sie strasznie aż stanął wryty, jak myślicie czy dobrze zrobiłem?

szukam pracy w szczecinie
:wink: nie dajcie sie ponizać
pozdro dla kopaczy mlody operator jaanusz88
Ostatnio edytowany przez jaaanusz88, 16 Cze 2009 17:55, edytowano w sumie 1 raz

jaaanusz88
Nowicjusz

  • Posty: 5
  • Rejestracja: 25 Sty 2009 16:22
  • Miejscowość: stargard szczecinski

Reklama

simmet

Postprzez bazi » 15 Cze 2009 21:38

Jezeli robisz tak samo jak piszesz to dziwie mu sie ze Ci jeszcze nie przylutował

A tak na powaznie to popraw to bo az szczypie w oczy

bazi
Operator

  • Posty: 277
  • Rejestracja: 25 Paź 2006 20:14
  • Miejscowość: W-wa

Postprzez yamah » 15 Cze 2009 22:14

Drugi raz jak spotkasz w życiu takiego szefa to wywal mu koparkę do góry kołami i powiedz tylko-przepraszam.Obudż się człowieku z letargu :!: bo aż cię szkoda
ŻYCIE BEZ MARZEŃ JEST NIC NIE WARTE--DLATEGO NALEŻY JE SPEŁNIAĆ

Awatar użytkownika
yamah
Młodszy operator

  • Posty: 151
  • Rejestracja: 21 Lut 2009 21:40
  • Miejscowość: Ostrowiec

Postprzez Andrexxxx » 16 Cze 2009 16:59

źle zrobiłeś powinieneś go nagrać i wyciągnąć odszkodowanie, zgnoić jak psa by miał nauczkę na całe życie
Wszyscy wiedzieli że tego nie da się zrobić. Aż przyszedł jeden który o tym nie wiedział..i to zrobił.

http://www.sp2kfl.org/

.

Awatar użytkownika
Andrexxxx
Operator

  • Posty: 357
  • Rejestracja: 02 Sty 2008 16:25
  • Miejscowość: Kujawsko-Pomorskie

Postprzez hans » 16 Cze 2009 22:34

jezeli jeszcze nie rzuciles papierami to opeierz go jak gowniarza, wygarnij mu co Ci na sercu lezy i powiedz mu ze jezeli chce Cie jeszcze widziec u siebie to w ramach przeprosin podwyzka.
mam podobna akcje w firmie. kierowniczka mnie przy kazdej okazji opieprza o byle co w sposob chamski. ja na spokojnie tego skucham , przeciez nie bede sie denerwowal skoro nawet prezes jest zadowolony z mojej pracy. niemniej jednak nie pozwole zrobic z siebie dziecka do bicia i nagrywam wszystkie rozmowy. przyjdzie czas , moze juz niedlugo bo juz 3 razy grozila ze mnie zwolni , ze nagrania znajda sie na ulubionej plycie CD u prezesa. Czas pokaze czy bedzie to konieczne.

hans
Młodszy operator

  • Posty: 101
  • Rejestracja: 04 Cze 2008 23:48
  • Miejscowość: Bydgoszcz

Postprzez bazi » 16 Cze 2009 23:11

W obecnej firmie pracuje dopiero 2 miesiace ale zdarzyla sie juz jedna podbramkowa sytuacja. Wynikło pewne nieporozumienie w relacji z klientem dla którego pracowalem, lecz nieporozumienie to wogole nie dotyczyło mojej osoby czy mojej pracy. Ale szefowi bylo najwygodniej powiedziec "bo operator cośtam". Szybko dowiedzialem sie o calej sytuacji i w bardzo bezposredni sposob uswiadomilem "wszechmogącemu" ze rola kozła ofiarnego w firmie mnie nie interesuje. Najzwyczajniej nie dalem mu dojsc do slowa, rzucilem kluczyki, odwrócilem sie na piecie i zawinąłem do domu. Nie wyjechalem jednak daleko za brame i mambory fajf telefon "wracaj pogadamy". I padł wyraz nadzwyczajnej skruchy - słowo przepraszam. Jestem wlasnie na etapie wymyslania mu kary. Szefa trzeba umić sobie wychować :wink: raz sobie pozwolisz to cale zycie bedzie jezdzil po Tobie jak po dzikiej świni. Pozdrawiam

bazi
Operator

  • Posty: 277
  • Rejestracja: 25 Paź 2006 20:14
  • Miejscowość: W-wa

Postprzez rafik » 17 Cze 2009 22:01

ja bym mu zaje...al jeszcze na koniec , za spokojny jestes kolego :faja:
Gdzie diabeł nie może , tam wozidło pośle ;)

rafik
Operator

  • Posty: 479
  • Rejestracja: 09 Lut 2007 18:58
  • Miejscowość: ostrołęka

Maszyna: ATLAS 1404


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 51 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej