wibako

na czym moge pracować

O czym tylko chcecie :).

Moderatorzy: peckiel, Dj_Francuz

na czym moge pracować

Postprzez swierzak » 22 Maj 2009 22:15

witam. kilka lat temu gdy byłem bezrobotny zrobiłem sobie kursy na koparko ładowarke kl3 wszystkie typy i na ładowarke kl 3 do 2,5 m3 z poszeżeniem na ł-34. gdy robiłem te kursy to znalazłem sobie prace nie związaną z tymi kursami. i od jakiegoś czasu znowu jestem bezrobotny i chce wykorzystać teraz te kursy. i mam takie pytania:
1. z papierami na koparko ładowarki moge na wszystkich typach robić koparko ładowarek??
2. mógł bym mi ktoś przesłać linki zdjęć ładowarek na które mam ukonczony kurs. tj kl 3 do 2,5m3
3. poszezenie które mam na ł34 to jest ładowarka tylko ze stalowej woli??

pytania dla niektórych mogą być głupie ale ja naprawde jestem zielony z tego.

swierzak
Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 22 Maj 2009 21:44
  • Miejscowość: śląsk

Reklama

simmet

Re: na czym moge pracować

Postprzez dariusz111a » 22 Maj 2009 23:09

swierzak napisał(a):witam. kilka lat temu gdy byłem bezrobotny zrobiłem sobie kursy na koparko ładowarke kl3 wszystkie typy i na ładowarke kl 3 do 2,5 m3 z poszeżeniem na ł-34. gdy robiłem te kursy to znalazłem sobie prace nie związaną z tymi kursami. i od jakiegoś czasu znowu jestem bezrobotny i chce wykorzystać teraz te kursy. i mam takie pytania:
1. z papierami na koparko ładowarki moge na wszystkich typach robić koparko ładowarek??
2. mógł bym mi ktoś przesłać linki zdjęć ładowarek na które mam ukonczony kurs. tj kl 3 do 2,5m3
3. poszezenie które mam na ł34 to jest ładowarka tylko ze stalowej woli??

pytania dla niektórych mogą być głupie ale ja naprawde jestem zielony z tego.



Mam wrażenie że robiłeś te kwity w wojsku co?
Znam takich gości co robili takie same kwity a nie wiedzieli czym moga przacowac.
Gdy jadę STARem 200, wszystkie laski piszczą w mieście.

Awatar użytkownika
dariusz111a
Pomocnik operatora

  • Posty: 55
  • Rejestracja: 20 Maj 2009 16:03
  • Miejscowość: warmińsko-mazurskie
  • Pochwały: 1

Postprzez swierzak » 23 Maj 2009 00:56

hehe w wojsku to ja nawet nie byłem :) na szczęscie. 4-5 lat temu było też troche ciężko z robota. ja tak miałem. to rodzice wysyłali mnie na różne kursy. bo mówili że sie przyda. poszperałem troche po tym forum i już sie co nie co dowiedziałem. widze że na to ł34 to troche wywalona kasa w błoto a na koparko ładowarki widze że taki świerzak jak ja bedzie miał trudno ze znalezieniem pracy bez doświadczenia. 2 pyt najlepiej jak by mi ktos odpowiedział.

swierzak
Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 22 Maj 2009 21:44
  • Miejscowość: śląsk

Postprzez dariusz111a » 23 Maj 2009 02:30

Jeśli chodzi o pyt1 to tak a 3 to możesz pracowac na ładowarkach z łyżką do 2,5m3 a ł-34 to wyjątek.
A tak ogólnie rzecz ujmując to widze, że nie jara Cię ten zawód
Gdy jadę STARem 200, wszystkie laski piszczą w mieście.

Awatar użytkownika
dariusz111a
Pomocnik operatora

  • Posty: 55
  • Rejestracja: 20 Maj 2009 16:03
  • Miejscowość: warmińsko-mazurskie
  • Pochwały: 1

Postprzez swierzak » 23 Maj 2009 10:26

wszystko przychodzi z wiekiem. jak robiłem kursy to nie byłem zabardzo przekonany do tych zawodów. ale podobała mi sie jazda ł-34. bo na koparko ładowarce to jeździłem starym ostrówkiem. i w sumie na praktykach robiłem nim z jakieś 30min.
a teraz jakoś mnie tak ciągnie żeby porobić na tych maszyn. spróbować i wogole. ale widze że taki świerzak bedzie miał trudno.
a posłał byś mi linki ładowarek ktore mieszcza sie w te 3klasie

swierzak
Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 22 Maj 2009 21:44
  • Miejscowość: śląsk

Postprzez dariusz111a » 23 Maj 2009 12:09

http://allegro.pl/item633366815_ladowar ... 2003r.html
Tu masz taki mały żarcik :D Ja też kiedyś byłem świeżak na wózku widłowym ale mnie przyjęli. Po krótkim czasie okazało się że jestem lepszy co niektórzy starzy operatorzy. Wiec nie wymiękaj

[ Dodano: Sob Maj 23, 2009 12:11 pm ]
http://allegro.pl/item635096561_ladowar ... _1002.html
Gdy jadę STARem 200, wszystkie laski piszczą w mieście.

Awatar użytkownika
dariusz111a
Pomocnik operatora

  • Posty: 55
  • Rejestracja: 20 Maj 2009 16:03
  • Miejscowość: warmińsko-mazurskie
  • Pochwały: 1

Postprzez Jan Fachowy » 26 Maj 2009 14:19

Jasne chłopie, dasz rade. Tak na prawdę trzeba pokazać racodawcy nie tlyko, że się coś umie, ale także, że masz parcie na rozwój,s zybo się uczysz, jesteś pozytywny i chętny.

nawet nie wiesz jak wiele osob pracuje w zawodach, których się nigdy nie uczyło;) Branża budowlana bywa dosyć chłonna.

Uszy do góry i do przodu;p

Jan Fachowy
Fizol

  • Posty: 47
  • Rejestracja: 14 Paź 2008 15:44
  • Miejscowość: Łódź

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 43 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej