wibako

DOTACJA 50% na JCB, CAT, VOLVO, CASE, KOMATSU

O czym tylko chcecie :).

Moderatorzy: peckiel, Dj_Francuz

Postprzez Grześ » 13 Gru 2009 21:13

Contractor napisał(a):Jarewa zapytał gdzie tu jest haczyk? Jeśli chodzi o pomoc unijną dla rolnictwa tzw. SAPARD haczyk był bardzo prosty, w ostatnim dniu jak już wszystko miałeś załatwione i zostało podpisać umowę, trzeba podpisać weksel inblanco (tzn. bez wpisania kwoty) wcześniej o tym ani słowa. Weksel leży u nich przez czas trwania umowy, jak im coś nie spasuje np. nie dotrzymałeś biznes planu wpisują kwotę jaką sobię umyślą i masz komornika na głowie. Przyjmijmy, że wszystko idzie ok po skończeniu umowy weksel mają oddać ( a co będzie jeśli się zawieruszy?) no to miłych snów.

Contractor jesteś panikarz. Wielu ludzi skorzystało z takich pomocy i wszyscy podpisywali czeki in blanco. Korzystający z leasingów też To są za poważne instytucje i nie wpiszą sobie na czekach kwot na widzimisię. Te czeki są na zabezpieczenie przed nie rzetelnymi klientami.
Ostatnio edytowany przez Grześ, 31 Gru 2009 13:54, edytowano w sumie 1 raz

Grześ
Fachoperator

  • Posty: 599
  • Rejestracja: 09 Lip 2006 19:25
  • Miejscowość: Kraków
  • Pochwały: 9

Maszyna: Jcb3cx


Reklama

simmet

Postprzez lordkubus » 14 Gru 2009 23:13

biorac gdzie kolwiek leasing podpisujesz czek inblanco

Awatar użytkownika
lordkubus
Fachoperator

  • Posty: 691
  • Rejestracja: 12 Paź 2007 19:43
  • Miejscowość: Wrocław
  • Pochwały: 5

Postprzez yamah » 15 Gru 2009 18:09

pomo-unijna



Wysłany: Wto Maj 05, 2009 8:27 pm
Witam
Oczywiście że może być inny sprzęt, ale skoro jestem na serwisie z koparkami więc w tytule są koparki, można śmiało na inne maszyny nawet nie związane z robotami ziemnymi
:arrow: Guzik prawda, :!: pisałem meile z zapytaniem i zero odpowiedzi.
ŻYCIE BEZ MARZEŃ JEST NIC NIE WARTE--DLATEGO NALEŻY JE SPEŁNIAĆ

Awatar użytkownika
yamah
Młodszy operator

  • Posty: 151
  • Rejestracja: 21 Lut 2009 21:40
  • Miejscowość: Ostrowiec

Postprzez Jarewa » 15 Gru 2009 22:04

Grześ napisał(a):
Contractor napisał(a):Jarewa zapytał gdzie tu jest haczyk? Jeśli chodzi o pomoc unijną dla rolnictwa tzw. SAPARD haczyk był bardzo prosty, w ostatnim dniu jak już wszystko miałeś załatwione i zostało podpisać umowę, trzeba podpisać weksel inblanco (tzn. bez wpisania kwoty) wcześniej o tym ani słowa. Weksel leży u nich przez czas trwania umowy, jak im coś nie spasuje np. nie dotrzymałeś biznes planu wpisują kwotę jaką sobię umyślą i masz komornika na głowie. Przyjmijmy, że wszystko idzie ok po skończeniu umowy weksel mają oddać ( a co będzie jeśli się zawieruszy?) no to miłych snów.
Contractor jesteś panikarz . Wielu ludzi skorzystało z takich pomocy i wszyscy podpisywali czeki in blanco . Korzystający z leasingów też . To są za poważne instytucje i nie wpiszą sobie na czekach kwot na widzimisię . Te czeki są na zabezpieczenie przed nie rzetelnymi klientami .



Kolego za pare lat możemy porozmawiać NIE JEDNA FIRMA TAK ZBANKRUTOWAŁA poprzez banki i itd. Chyba mnało czasami ogladasz telewizor?

Jarewa
Fachoperator

  • Posty: 2789
  • Rejestracja: 09 Sie 2006 22:04
  • Miejscowość: DOLNOSLASKIE
  • Pochwały: 56

Postprzez pomo-unijna » 18 Gru 2009 14:53

yamah, Szanowny yamah, proszę o ponowienie pytania i przesłanie maila na adres awitek.pomocunijna@gmail.com lub pomoc-unijna@wp.pl. Odpowiemy zaraz.
W chwili obecnej zostały jeszcze pieniądze do wykorzystania w tym roku. Podejmiemy się załatwienia sprawy przed sylwestrem :woot:
www-pomoc-unijna.pl

Awatar użytkownika
pomo-unijna
Nowicjusz

  • Posty: 16
  • Rejestracja: 01 Maj 2009 16:07
  • Miejscowość: Kraków

Postprzez Janus_74 » 19 Paź 2010 12:06

Ja w tamtym roku dostałem dotacje na koparkę, bez problemu dostałem pieniadze. Wszyst ko załatwiała dla mnie firma piszaca projekty. W tym roku tez jest konkurs dla mikroprzedsiębiostw wiec warto skorzystac

Janus_74
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 19 Paź 2010 10:33
  • Miejscowość: Kraków

Postprzez facio » 22 Paź 2010 08:55

A wiecie dlaczego wiekszosc handlowców wciska leasing zamiast zapłaty gotówką za maszynę? bo mająumowę z bankiem gwarantującą 1-3% prowizji od wartości...

facio
Pomocnik operatora

  • Posty: 65
  • Rejestracja: 11 Mar 2010 21:26
  • Miejscowość: Luboń

Re: DOTACJA 50% na JCB, CAT, VOLVO, CASE, KOMATSU

Postprzez Pomoc Unijna » 18 Mar 2013 10:45

Witam Panowie!

Ostatni nabór o dofinansowanie 50% nowych maszyn budowlanych trwa do 26 kwietnia br. Jeśli ktoś z forumowiczów zainteresowany jest szczegółami w jaki sposób pozyskać nawet 300 000 zł, zachęcam do składania pytań.

Pozdrawiam
Biuro Pomocy Unijnej

Pomoc Unijna
Nowicjusz

  • Posty: 6
  • Rejestracja: 11 Sty 2011 15:58
  • Miejscowość: Kraków

DOTACJA 50% na JCB, CAT, VOLVO, CASE, KOMATSU

Postprzez BH RUDA » 18 Mar 2013 11:22

A ja udzielę info za darmo ;)

Wystarczy wklepać w google: "dofinansowania na tereny rolnicze do 300 000"

Fajny opis jest tutaj: "

http://dofinansowaniedlafirm.pl/kujawsko-pomorskie/300-000-zł-na-rozwój-biznesu-na-obszarach-wiejskich

Ale to wziąłem pierwszy link z góry, wszystkich nie czytałem.
Z tego co wiem, to nie trzeba żadnego pośrednictwa, papiery są łatwe do załatwienia.
Pozdrawiam,
BH
http://www.bh-ruda.pl

Projektowanie i wykonawstwo zakładów do płukania i separacji kruszyw na mokro - CDE.
Mobilne i stacjonarne kruszarki i przesiewacze METSO - nr 1 w Polsce i na Świecie!

METSO, CDE, BELL, EDGE, VERMEER, Manitou..

BH RUDA
Operator

  • Posty: 375
  • Rejestracja: 03 Kwi 2010 16:06
  • Miejscowość: Katowice
  • Pochwały: 23

Maszyna: METSO i CDE

Firma: BH RUDA


Poprzednia Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej