wibako

chcem pracować na koparce ale jestem kompletni zielony

O czym tylko chcecie :).

Moderatorzy: peckiel, Dj_Francuz

chcem pracować na koparce ale jestem kompletni zielony

Postprzez darek16 » 18 Kwi 2009 19:41

jestem kompletnie zielony na temat koparek ,nie wiem jak się na nich pracuję zapisał bym się na jakiś kurs ale z tego co czytałem to tam się niczego nie nauczę ,dodam że mam 17lat ale już wiem że chcem pracować właśnie na nich , czy w województwie podlaskim można zrobić kurs na koparkę ? no koparką wyjeździć bym się nauczył raczej szybko mam tam jakieś doświadczenie na ursusie c-330 , ale obsługa łyżek będzie trudno chcem się dowiedzieć czegoś więcej na temat koparek , aha noi najwarzniejsze pytanie hehe jak zarobki?

darek16
Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 18 Kwi 2009 18:22
  • Miejscowość: podlaskie

Reklama

simmet

Postprzez yamah » 18 Kwi 2009 20:17

Zamiast pytać o zarobki popytaj o szkołe,proponowałbym ci także mały modelarz i poczekaj aż dojrzejesz.. z zielonego.Chęci to nie wszystko
ŻYCIE BEZ MARZEŃ JEST NIC NIE WARTE--DLATEGO NALEŻY JE SPEŁNIAĆ

Awatar użytkownika
yamah
Młodszy operator

  • Posty: 151
  • Rejestracja: 21 Lut 2009 21:40
  • Miejscowość: Ostrowiec

Postprzez darek16 » 18 Kwi 2009 21:14

szkołę już wybrałem i się uczę. Nie którzy nigdy nie dojrzewają
ja bardzo lubię pracować , a praca za biurkiem to nie dla mnie ,lubię jeździć rożnymi maszynami i doszyłem do wniosku że zostanę operatorem albo kierowcą bo to moja pasja.

darek16
Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 18 Kwi 2009 18:22
  • Miejscowość: podlaskie

Postprzez jeremi » 19 Kwi 2009 09:35

hehe . niezła pasja z podręczników dowiesz się jak koparka działa. ale wprawa musisz usiąść za dżojami i działać . nikt ci nie powie jak robić płynnie maszyną, musisz się sam nauczyć . parę wskazówek można udzielić . musisz tylko powiedzieć jaką koparką robisz , każdą steruje sie inaczej . a piszesz że pasja taka, poco ci wiedzieć jakie zarobki .bez doświadczenia to możesz się cieszyć jak ktoś cie weźmie na koparkę . ale prubuj
JEREMI 698962254

jeremi
Młodszy operator

  • Posty: 103
  • Rejestracja: 10 Gru 2008 10:50
  • Miejscowość: wrocław
  • Pochwały: 1

Postprzez darek16 » 19 Kwi 2009 17:23

no ale kiedyś trzeba zacząć zarabiać pieniądze , no żeby ktoś nauczył mnie robić na koparce to i za darmo bym mu robił no ale kiedyś by się to skończyło

darek16
Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 18 Kwi 2009 18:22
  • Miejscowość: podlaskie

Postprzez irekpcet » 19 Kwi 2009 19:05

PANOWIE OPERATORZ KAZDY MIAL SWOJ POCZATEK INALEZY DAC SZANSE
JCB 3CX CONTRACTOR ECO

irekpcet
Nowicjusz

  • Posty: 5
  • Rejestracja: 14 Kwi 2009 18:36
  • Miejscowość: OSTROW WLKP
  • Pochwały: 1

Maszyna: JCB 3CX CONTRACTOR ECO CAT 320 D L

Firma: Prace Ziemne i Drogowe


Postprzez Andrexxxx » 20 Kwi 2009 00:16

irekpcet ale mówisz to jako operator czy pracodawca bo to robi wielką różnicę :lol:
Wszyscy wiedzieli że tego nie da się zrobić. Aż przyszedł jeden który o tym nie wiedział..i to zrobił.

http://www.sp2kfl.org/

.

Awatar użytkownika
Andrexxxx
Operator

  • Posty: 357
  • Rejestracja: 02 Sty 2008 16:25
  • Miejscowość: Kujawsko-Pomorskie

Postprzez yamah » 20 Kwi 2009 20:16

Panowie ,bądżcie poważni :crazy:budowa to nie piaskownica..... Andrexxxx -tak trzymaj
ŻYCIE BEZ MARZEŃ JEST NIC NIE WARTE--DLATEGO NALEŻY JE SPEŁNIAĆ

Awatar użytkownika
yamah
Młodszy operator

  • Posty: 151
  • Rejestracja: 21 Lut 2009 21:40
  • Miejscowość: Ostrowiec

Postprzez Jarewa » 20 Kwi 2009 21:48

irekpcet napisał(a):PANOWIE OPERATORZ KAZDY MIAL SWOJ POCZATEK INALEZY DAC SZANSE


Ta ja miałem 4lata przy łopacie i tak fajnie sie patrzyło jak pracuje aż z czasami mnie operator za flaszke wpuścił do kabiny a że szef zobaczył pare razy docenił wysłał na kurs no i jestem.

Początki zawsze są trudne. Papierek nie jest ważny opreator musi mieć to no wiecie.

Jarewa
Fachoperator

  • Posty: 2808
  • Rejestracja: 09 Sie 2006 22:04
  • Miejscowość: DOLNOSLASKIE
  • Pochwały: 56

Postprzez Jan Fachowy » 13 Maj 2009 16:07

Witam,
Panowie nie zniechęcajmy młodego człowieka! Doświadczenie to rzecz bezcenna i niech próbuje ,gdzie tylko może. Może jeszcze wyrośnie z niego mistrz i fachowiec od koparki?
Pozdrawiam,
J.F

Jan Fachowy
Fizol

  • Posty: 47
  • Rejestracja: 14 Paź 2008 15:44
  • Miejscowość: Łódź

Re: chcem pracować na koparce ale jestem kompletni zielony

Postprzez dariusz111a » 23 Maj 2009 13:40

darek16 napisał(a):jestem kompletnie zielony na temat koparek ,nie wiem jak się na nich pracuję zapisał bym się na jakiś kurs ale z tego co czytałem to tam się niczego nie nauczę ,dodam że mam 17lat ale już wiem że chcem pracować właśnie na nich , czy w województwie podlaskim można zrobić kurs na koparkę ? no koparką wyjeździć bym się nauczył raczej szybko mam tam jakieś doświadczenie na ursusie c-330 , ale obsługa łyżek będzie trudno chcem się dowiedzieć czegoś więcej na temat koparek , aha noi najwarzniejsze pytanie hehe jak zarobki?



Idź sobie do wojska do jakiejś jednostki saperskiej. Tam zrobią ci kwity za darmo i będziesz pracował na koparce albo ładowarce czołowej
Gdy jadę STARem 200, wszystkie laski piszczą w mieście.

Awatar użytkownika
dariusz111a
Pomocnik operatora

  • Posty: 55
  • Rejestracja: 20 Maj 2009 16:03
  • Miejscowość: warmińsko-mazurskie
  • Pochwały: 1

Postprzez mlody-nowy » 19 Cze 2009 13:00

mam konkretne pytanie i prosze o konkretna odpowiedz tak albo nie.
Czy w koparce mozna pracowac w okularach lub szklach kontaktowych?
Pozdrawiam i dzieki z gory za odpowiedz.

mlody-nowy
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 19 Cze 2009 12:00
  • Miejscowość: internet

Postprzez bazi » 19 Cze 2009 19:53

mlody-nowy napisał(a):mam konkretne pytanie i prosze o konkretna odpowiedz tak albo nie.
Czy w koparce mozna pracowac w okularach lub szklach kontaktowych?
Pozdrawiam i dzieki z gory za odpowiedz.


Pewnie ze tak. Ja smigam w soczewkach mialem taka adnotacje w zaswiadczeniu lekarskim, gdy sie zatrudnialem w firmie. Wiem ze jest jakas dolna i gorna granica wady jaką mozna posiadac ale dokladnie nie wiem. Ale jak masz bryle jak denka od jaboli to mozesz miec problem :wink: Moja matka jest lekarzem okulistą musialbym sie jej podpytac.

I nie mów szkła tylko soczewki kontaktowe bo one wcale nie są szklane tylko polimerowe. To tak dla jasności. Pozdrawiam

bazi
Operator

  • Posty: 277
  • Rejestracja: 25 Paź 2006 20:14
  • Miejscowość: W-wa

Postprzez mlody-nowy » 19 Cze 2009 23:13

Okej o to mi dokladnie chodzilo :) Dzieki bardzo. Wady nie mam duzej. a o soczewkach kontaktowych będę pamietal.
Jakbys sie mogl podpytać dokladniej to byloby super.
Dzieki bardzo i pozdrawiam!

mlody-nowy
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 19 Cze 2009 12:00
  • Miejscowość: internet

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 47 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej