wibako

kto ma znajomości ten ma prace

O czym tylko chcecie :).

Moderatorzy: peckiel, Dj_Francuz

kto ma znajomości ten ma prace

Postprzez Michaś » 02 Kwi 2009 20:43

chłopaki ten zacofany polski świat to jakaś pomyłka niewiem skąd biorą się operatorzy skoro młodym niedają szans przeciez oni tez musieli byc zaraz po takich kursach,kiedys też myslałem ze jak zrobie sobie taki owaki kurs to będę zarabiał kase lipablokada jakim jest doswiadczenie oni wola starych pijaków którzy by tylko siedzieli w maszynie i przyglądali się całej reszcie bo on jest wielkim panem operatorem paranoja :woot:

[ Dodano: Czw Kwi 02, 2009 8:48 pm ]
i urzędy pracy wydają kupe kasy by szkolic bezrobotnych którzy dalej są bezrobotnymi masakra i tyle....

Michaś
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 06 Mar 2009 18:50
  • Miejscowość: Myślenice

Reklama

simmet

Postprzez yamah » 04 Kwi 2009 19:59

Wybacz kolego Michaś moją szczerość-jesteś bardzo rozgoryczony albo głupi skoro myślisz że po kursie dostaniesz popłatną pracę i będziesz już fachowcem.Sam stwierdziłeś że szefostwo woli pijaczka niż laika- :idea: pomyśl dlaczego :?: .Masz rację nikt z nas od razu niebył szpecem każdy na swój sposób CHCIAŁ się nauczyć tego fachu.Żal masz do całej Polski że ciebie tego nie nauczyli ale jakbyś był cwany to wziąłbyś flaszkę poszedł do tego pijaczka i poprosił o kilka prawdziwych lekcji i podpatrzył jego prace.A rada moja to zatrudnij się najpierw przy łopacie aby poznać prace maszyn z boku :!:
ŻYCIE BEZ MARZEŃ JEST NIC NIE WARTE--DLATEGO NALEŻY JE SPEŁNIAĆ

Awatar użytkownika
yamah
Młodszy operator

  • Posty: 151
  • Rejestracja: 21 Lut 2009 21:40
  • Miejscowość: Ostrowiec

Postprzez Andrexxxx » 06 Kwi 2009 11:12

Michaś nie cwaniakuj bo ja nie jestem stary ani pijak i zaczynałem od naj niższych stawek a ty myślisz że masz stępelek i zaraz dostaniesz robote z wielką kasą a jak sie nie podoba to zmień zawód na prezesz banku :lol: będziesz miał kasy w pysk.
Nikt ci nie da maszyny za pół bańki bez doświadczenia to tak samo jak ty nie chcesz pożyczyć samochodu twojemu koledze bo nie wiesz co z nim zrobi.

[ Dodano: Pon Kwi 06, 2009 6:20 pm ]
zrób se kurs na prezesa albo na krytyka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Wszyscy wiedzieli że tego nie da się zrobić. Aż przyszedł jeden który o tym nie wiedział..i to zrobił.

http://www.sp2kfl.org/

.

Awatar użytkownika
Andrexxxx
Operator

  • Posty: 357
  • Rejestracja: 02 Sty 2008 16:25
  • Miejscowość: Kujawsko-Pomorskie

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 45 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej