wibako

Czy podjelibyśie wspólprace?

O czym tylko chcecie :).

Moderatorzy: peckiel, Dj_Francuz

Czy podjelibyśie wspólprace?

Postprzez OCIEC » 27 Mar 2009 14:26

Pytam ponieważ trafiło mi się że mogę dostarczyć trochę ziemi na budowę, tylko że ja nie mam wywrotki, więc zaproponowałem tutejszemu "monopoliście" (bo ma akurat dużo ziemi do wywozu z wykopu) współpracę. Na pierwszą chwilę się zgodził, byliśmy ugadani co do ceny, ale gdy przyszło co do czego gość pokazał wypiętą, zażądał dostępu bezpośredniego i tyle z tego wyszło. Pytam - czy tylko ja mam szczęście do takich frajerów czy może ktoś też coś takiego przeżył? :evil: Bo kto normalny mając szansę zarobienia siermiężnej kasy na czysto próbuje wy*** inicjatora całej akcji?? :crazy: Pocieszam się, ze sam tego nie pchnie.. :twisted:

Awatar użytkownika
OCIEC
Pomocnik operatora

  • Posty: 59
  • Rejestracja: 25 Sie 2008 23:34
  • Miejscowość: WROCŁAW

Maszyna: JCB 3CX


Reklama

simmet

Postprzez mietek » 27 Mar 2009 20:39

to tylko Polska :roll:
" ...bycie operatorem to nie zawód to sposób na życie... "

Awatar użytkownika
mietek
Fachoperator

  • Posty: 1005
  • Rejestracja: 18 Kwi 2007 15:14
  • Miejscowość: Chorzów
  • Pochwały: 4

Maszyna: Caterpillar 325C
Caterpillar M315
Volvo EC 240 BNLC


Postprzez Andrexxxx » 28 Mar 2009 01:42

monopolista to przystosuj się do niego i graj na jego warunkach albo nie miej nic wspólnego z nim i omijaj jak najdalej a było można znaleźć małą firmę z wywrotkami i zrobić spółkę na czas trwania roboty a po robocie rozchodzimy się :lol:
Wszyscy wiedzieli że tego nie da się zrobić. Aż przyszedł jeden który o tym nie wiedział..i to zrobił.

http://www.sp2kfl.org/

.

Awatar użytkownika
Andrexxxx
Operator

  • Posty: 357
  • Rejestracja: 02 Sty 2008 16:25
  • Miejscowość: Kujawsko-Pomorskie

Postprzez tomec » 28 Mar 2009 02:05

ja znam z doswiadczenia.... monopolista kreci zeby jak najtaniej i ostatnio mi sie zdarzylo ze ceny tak zawyzyl jak juz byl podwykonawca to glowa mała, np. droga zwirowa na ktorej mial byc asfalt kosztowala ponad polowe wygranej kasy w przetargu niz same polozenie asfaltu a to wiem ze drogie jest :/

przyklad 1,2 mln a sam nie za duzy podklad wyszedl 800 tys co wy na to?

Awatar użytkownika
tomec
Fachoperator

  • Posty: 936
  • Rejestracja: 20 Kwi 2007 19:16
  • Miejscowość: Ye2bne

Postprzez OCIEC » 01 Kwi 2009 15:05

W moim przypadku on jeden ma potrzebny towar w tym czasie- urobek- a taki duży to no nie jest zaznaczyłem " ". I tak miało być miał dostarczyć i dostać kasę no i pa, a że szmaci... chciwy to nie dostanie nic, ale tego co się dowiedziałem teraz na dniach to on wszystkich traktuje z góry jakby bogiem jakim był ćwok jeden. Może ja mu za bardzo nie zaszkodzę ale na pewno nie pomogę nawet gdyby zdychał z głodu.
Przepraszam za ostre słowa ale jak se przypomnę to mnie się krew gotuje.
Pozdrawiam tych co jak nawet współpracy nie chcą to nie ŁŻĄ jak psy że ktoś ich okrada! :faja:

Awatar użytkownika
OCIEC
Pomocnik operatora

  • Posty: 59
  • Rejestracja: 25 Sie 2008 23:34
  • Miejscowość: WROCŁAW

Maszyna: JCB 3CX


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 31 gości

cron

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej