wibako

pozbywacie sie maszyn??

O czym tylko chcecie :).

Moderatorzy: peckiel, Dj_Francuz

Postprzez KRZYSIEK 79 » 21 Lut 2009 23:16

Masz racje ,ja akurat pracowałem na 5 różnych maszynach nie tylko HSW.
KRZYSZTOF

KRZYSIEK 79
Nowicjusz

  • Posty: 12
  • Rejestracja: 21 Lut 2009 19:22
  • Miejscowość: dolnyśląsk

Reklama

simmet

Postprzez operatorek » 22 Lut 2009 09:21

KRZYSIEK 79 napisał(a):kolego uważasz ,że jak mam 1 post to już się nie znam,ty też kiedyś miałeś 1 post i co też tak ci pisali.pozdrawiam.


nie kolego, nie chciałem Cię obrazić.
Poprostu czasem ktoś zakłada sobie login jednorazowo, żeby coś tam sobie zareklamować, napisać ile bierze za serwis, czy coś podobnego, a potem już nigdy z tego nie kożysta....
I przeważnie oni strasznie zachwalają swoje produkty, na forum takich pseudo użytkowników jest pełno.
Ale sorki, nie chciałem urazić.....
A przy okazji: jcb przejęło HSW czy nie??
Bo teraz na ich stronce widzę że kruszarki sprzedają..

operatorek
Fizol

  • Posty: 41
  • Rejestracja: 05 Gru 2007 21:13
  • Miejscowość: Częstochowa - Warszawa

Postprzez ABR » 22 Lut 2009 10:28

Witam jestem za tym żeby HSW została w polskich rękach :!:
Zgadzam się z kolegą metrus kupujmy Polskie produkty!

PS:do polskich producentów inwestujcie w nową technologie :wink:
Ostatnio edytowany przez ABR, 22 Lut 2009 23:44, edytowano w sumie 1 raz
DOBRE BO POLSKIE

ABR
Fizol

  • Posty: 47
  • Rejestracja: 19 Lip 2007 21:01
  • Miejscowość: Śląsk

Postprzez KRZYSIEK 79 » 22 Lut 2009 12:18

Witam, odnośnie mojej pierwszej wypowiedzi na temat ł510, ł34, poprostu na takich pracowałem i napisalem co o nich myślę, gdybym np.miał się wypowiedziec na temat ład. HANOMAG 70E to jestem za. Apropo tych jedno postowych użytkowników to masz akurat rację, a na twój wątek czy JCB przejęło HSW to ja osobiście nie wiem.
POZDRAWIAM.
Ostatnio edytowany przez KRZYSIEK 79, 22 Lut 2009 23:45, edytowano w sumie 1 raz
KRZYSZTOF

KRZYSIEK 79
Nowicjusz

  • Posty: 12
  • Rejestracja: 21 Lut 2009 19:22
  • Miejscowość: dolnyśląsk

Postprzez metrus » 22 Lut 2009 22:26

JCB nie przejeło HSW, HSW dalej jest w polskich rekach, a do wykpienia HSW przymierza sie Terex, Hyundai, JCB, i Komutsu

metrus
Młodszy operator

  • Posty: 151
  • Rejestracja: 16 Mar 2008 19:47
  • Miejscowość: wawa

Postprzez jeremi » 05 Mar 2009 22:28

aj polece wam polskie startery do jażeniówek jak coś to dotykasz językiem no i przehodzi
JEREMI 698962254

jeremi
Młodszy operator

  • Posty: 103
  • Rejestracja: 10 Gru 2008 10:50
  • Miejscowość: wrocław
  • Pochwały: 1

wstaje rano!!!

Postprzez metrus » 06 Mar 2009 15:35

dzwoni budzik- made in china, wstaje z luzka, zakadam skarpetki- made in tajwan, spodnie- made in turkey, i bluze made in wietnam, ide do kuchni wlanczam czajnik z woda- made in germany i paze kawe w kubku- made in italy, zakadam buty made in malesia, kurteke made in wietnam, wychodze z domu, zamykam drzwi na klucz-made in italy wsaiadam do samochodu made in germany jade do pracy, po drodze tankuje paliwo na stacji schell, a w pracy lipa nie ma roboty i zastanawiam sie dlaczego????

metrus
Młodszy operator

  • Posty: 151
  • Rejestracja: 16 Mar 2008 19:47
  • Miejscowość: wawa

Postprzez KRZYSIEK 79 » 06 Mar 2009 22:17

A dlaczego nie ma roboty-bo nie ma made in poland.
KRZYSZTOF

KRZYSIEK 79
Nowicjusz

  • Posty: 12
  • Rejestracja: 21 Lut 2009 19:22
  • Miejscowość: dolnyśląsk

Postprzez bazi » 08 Mar 2009 01:23

To tak nie działa. Po pierwsze właścicielami prawie wszystkich "polskich" zakładów są zagraniczne spółki wiec praktycznie w Polsce zostaje tylko podatek. Po drugie ogromną większość produkcji polskich zakładów eksportuje sie za granice np tylko 3% wyprodukowanych w Polsce Fiatów sprzedaje sie w kraju choc popyt na auta tej marki jest u nas przeciez wcale nie mały. Słowem - polski rynek wchłania tylko małą część własnej produkcji wiec jednoczesnie mamy mały wpływ na sytuacje polskich zakładów

bazi
Operator

  • Posty: 277
  • Rejestracja: 25 Paź 2006 20:14
  • Miejscowość: W-wa

Postprzez ABR » 08 Mar 2009 11:01

Fiat to nie nasza marka fso Polonez,Star,Jelcz,Ursus,Waryński to jedne z naszych marek wystarczyło dwadzieścia lat temu zainwestować w te zakłady a nie przekreślić je grubą krechą i likwidować. "Polak potrafi" tylko nie ma kasy a jak już ma to dba o własną du...e i nie martwi się co będzie jutro :crazy: Tak rząd sprzedał wszystkie zakłady prywatyzacja-likwidacja :lol: a teraz tu akcyza za paliwo do góry,tam składkę rentową żeby dziury budżetowe łatać......... :lol: no bo skąd brać :?: proste obywatel da :wink:
DOBRE BO POLSKIE

ABR
Fizol

  • Posty: 47
  • Rejestracja: 19 Lip 2007 21:01
  • Miejscowość: Śląsk

oczywiscie zgadzam sie

Postprzez metrus » 08 Mar 2009 12:21

ale chodzi o to zeby przynajmniej podczas codziennych zakupow wybierac produkty wytwazane w polsce
niedlugo i HSW bedzie sprywatyzowana, pojdzie do jcb albo terexa, ale bedzie to produkt wytwazany w polsce i da prace polakom, mamy jeszcze kilka polskich firm, szkoda zenasz durny rząd oddaje te perły za bezcen teraz nasze stocznie doprowadzili do ruiny niby niemozna ich dokapitalizować a bo unia niepozwala a francuzi dokaapitalizuja citroena i peugota, niemcy bmw i VW irlandczycy i anglicy banki a polacy dają sie dymac jak zawsze, a najbardziej dyymają nas amerykanie, wojna w Iraku Afganistanie, miały być kontrakty a tu co lipa zero dla nas, rok temu irakijczycy chcieli u nas poczynic wielkie zbrojenowe zakupy chcieli płacic gotówką i co zero zainteresowania na trop tej sprawy wpadli dziennikarze, a F16 to kolejny przekręt rzadu SLD, ciągle słyszymy o awariach tego złomu kupilismy 50 letni samolot tak nas kochają amerykanie, kiedyś lizalismy du..e ruskom teraz lizemy troszke czystrzą amerykańską taka natura polaka że zawsze bedziemy sprzedawczykami kiedys to wyglądało inaczej dzis wygląda tak jak wygląda produkt amerykański leprzy, niemiecki czy japońki, byle nie nasz, ciagle pojaiwaja sie posty jcb 2007 brak jazdy, cat, problem z tylnym ramieniem, tym markom mozna wybaczyc awarie są zagranioczne ale jak polska maszyna sie zepsuje to o ludzie zepsuła sie co za złom , na targach w kielcach w maju ładowarka jcb jak wybierała zieemie i kpała wilki dół dała wielki koncert skrzypącymi siłownikami i jest ok. ale jak by to była hsw czy volvo to byl by wielki temat, ale cóż jcb można wybaczyć wkońcu to zagraniczna firma, chyba zadlugo byliśmy w tej komunie odcięci od świata i wszystko co zagraniczne to cieszy, jak małe dziecko zabawka....

metrus
Młodszy operator

  • Posty: 151
  • Rejestracja: 16 Mar 2008 19:47
  • Miejscowość: wawa

Postprzez tomec » 08 Mar 2009 21:24

metrus dobrze mowisz.

Awatar użytkownika
tomec
Fachoperator

  • Posty: 936
  • Rejestracja: 20 Kwi 2007 19:16
  • Miejscowość: Ye2bne

Postprzez KRZYSIEK 79 » 08 Mar 2009 23:06

święte słowa Panie METRUS.
KRZYSZTOF

KRZYSIEK 79
Nowicjusz

  • Posty: 12
  • Rejestracja: 21 Lut 2009 19:22
  • Miejscowość: dolnyśląsk

Poprzednia Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 32 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej