wibako

walec gumowy jakiej firmy?

O czym tylko chcecie :).

Moderatorzy: peckiel, Dj_Francuz

walec gumowy jakiej firmy?

Postprzez tomec » 26 Sty 2009 18:42

witam
za tydzien facet jedzie do niemczech kupic nam walec gumowy przód i tyl, powiedzcie ile ton nadaje się do ubicia żwirówki, potem położenia mieszanki i potem na wierzch grys z emulsja 2 porcje,
jakiej firmy najlepiej i koszt do 50 tys zł... na początek tanszy żeby zarobic na lepszy

Awatar użytkownika
tomec
Fachoperator

  • Posty: 936
  • Rejestracja: 20 Kwi 2007 19:16
  • Miejscowość: Ye2bne

Reklama

simmet

Postprzez DamianP » 26 Sty 2009 20:56

za 50tys to może sobie kupić kabinę do walca , ja nie rozumiem piszesz że gościu jedzie kupić walec a nie wiesz jaki , jak sie komuś mówi żeby coś przyprowadził to sie ma konkretny model znaleziony a nie sie dopiero pyta na forum te twoje posty to jeden z drugiego wynika że są bez sensu i wcale sie nie kłócę tylko pisze jak jest .

DamianP


Postprzez tomec » 27 Sty 2009 18:22

no dobrze ja się ciebie nie pytam, juz mi agil doradzil ze niemicką maszynę albo czeską i nie musi byc droga oby koła sie krecily i silnik działał, więc spokojnie, prosilbym o radę , ja widzialem ja zaczynales parę lat temu i jaki sprzet miales więc nie wypowiadaj sie do moich postów bo bedę je unikal i tez mówię spokojnie

Awatar użytkownika
tomec
Fachoperator

  • Posty: 936
  • Rejestracja: 20 Kwi 2007 19:16
  • Miejscowość: Ye2bne

Postprzez DamianP » 27 Sty 2009 20:06

z małego pułapu , ja tam ci nie życzę źle powodzenia .
Ostatnio edytowany przez DamianP, 11 Mar 2009 19:40, edytowano w sumie 1 raz

DamianP


Postprzez tomec » 27 Sty 2009 22:50

dobrze, spażymy się to dam znac, kto nie ryzykuje ten nie ma, czas pokaze,

Awatar użytkownika
tomec
Fachoperator

  • Posty: 936
  • Rejestracja: 20 Kwi 2007 19:16
  • Miejscowość: Ye2bne

Postprzez Andrzej40 » 28 Sty 2009 12:56

Witam kupcie Stawostroja czeskiego lub starszy wiekiem jego pierwowzór hamm ale Cięzko będzie znalesć w Niemczech tak sądze .Najtańszą opcją jest stalowy doczepiany walec z wibracją ok 15 tys można kupić.Bo jak do tego żwiru nie dodacie cementu żeby zrobić stabilizacje to gumowy nie zagniecie nawet śladów po równiarce.Wtedy lepszy jest wibracyjny. Pozdrawiam

Andrzej40
Fizol

  • Posty: 21
  • Rejestracja: 09 Lis 2008 23:27
  • Miejscowość: Parczew

Postprzez tomec » 28 Sty 2009 17:34

dzis sie dowiedzialem zeby grys ladnie ubic na drodze co emulcja jest kladziona to przód musi byc gumowy a tyl blacha... wypowiedzcie sie czy dobrze mysle, bo trzeba dac odpowiedz tej firmie...

[ Dodano: Sro Sty 28, 2009 4:35 pm ]
ile ton taki czeski walec ma miec zeby ugniesc grys z emulsja, mieszankę i zwirowkę? wibracja to koniecznosc?

Awatar użytkownika
tomec
Fachoperator

  • Posty: 936
  • Rejestracja: 20 Kwi 2007 19:16
  • Miejscowość: Ye2bne

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 41 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej