Przełącz do głównego szablonu
O czym tylko chcecie :).
Zablokowany temat

Witam- Madro 400

24 Paź 2010 10:53

Chcialem sie przywitac :)
Ostatnio spelnilem swoje marzenie z dzieciencych lat i kupilem mini koparke Madro 400 :)
Kupilem ja zepsuta i musialem kupic uzywany silnik, naprawic cieknacy silownik , uszczelnic wycieki itp....
Od wczoraj dziala jak ma dzialac, tylko musze bak uszczelnic, swiatla zamontowac i instalacje elektryczna.
Wczoraj poznecalem sie nad rozwaleniem budy dla psa :mrgreen: oraz wykopywaniem pnia :D

Super zabawka :)
Koparka ma mi sluzyc do relaksu po pracy , oraz do kopanie chopek do skakania na motorze :)

Mam nadzieje ze na tym forum zaczerpne wiele cenncyh informacji od bardziej doswiadczonych kolegow

29 Paź 2010 10:20

Witam i Pozdrawiam Wszystkich Forumowiczów :wink:

16 Lis 2010 17:01

Witam Szanowne grono Kopaczy. ok 3 lata prauje na ladowarkach i na 360 gasiennicowych, narazie w Angli ale chcialbym za jakis czas zasilic szeregi "geologow" w Ojczyznie. Pozdro :wink:

07 Sty 2011 16:04

Witam i Pozdrawiam Wszystkich kopaczy :wink:

12 Sty 2011 21:55

Witam szanowne grono kopaczy . Walczę na koparkoładowarce TEREX 820. :wink:

Re: POZNAJMY SIE

16 Mar 2011 23:15

Witam witam :)
ja też terex 820 a oprócz tego URSUS 360 + TUR :D

No i TIR DAF :)

Re: POZNAJMY SIE

31 Mar 2011 07:53

Witam wszystkich uzytkowników
Pozdrawiam Adam

Re: POZNAJMY SIE

10 Kwi 2011 12:05

Witam wszystkich operatorów różnych zabawek (w skali makro i mikro) serdeczne pozdrówka dla nich , od niedawna jestem na tym forum, choć czytam posty już od dawna. Zabawiam się; CAT-307B , CASE 580K, KOMATSU 30PC. Propozycja zorganizowania jakiegoś spotkania jest OK.

POZNAJMY SIE

02 Maj 2011 00:27

Witam wszystkich serdecznie. Jestem operatorem hmmm gdzieś od 13 lat. Specjalizacja równiarki. Doświadczenie na CAT, O&K, CHAMPION, BOMAG, NEW HOLLAND, VOLVO bez względu na typ i wielkość. Służę rada w modelach równiarek, pracy na nich, obsłudze jak i systemach elektronicznej niwelacji terenu typu Topcon i Trimble. Naprawdę wspaniałe forum pozdrawiam wszystkich gorąco :D

POZNAJMY SIE

07 Maj 2011 11:28

Witam wszystkich
Jak widac dalej jestesmy dziecmi :lol: tylko wielkosc lyzki sie zmienia :wink:
Narazie jestem posiadaczem c-328 z '65r , planuje zakup malej koparki a czas w pracy spedzam miedzy ciagnikami NH - przewaznie ale sa takze inne

POZNAJMY SIE

15 Maj 2011 23:17

Witam wszystkich. Marek.

POZNAJMY SIE

23 Maj 2011 12:55

Witam, mam nadzieję że na forum pomogę a także dużo nauczę się wśród podobnych maniaków którzy łączą dziecięce marzenia z pracą zawodową.

:mrgreen:

POZNAJMY SIE

30 Maj 2011 08:59

WItam wszystkich z Oleśnicy. Poszukuje informacji na temat ładowarki, którą mamy w firmie. Nie ma do niej żadnej dokumentacji, a chętnie dowiemy się o niej jakichś konkretnych informacji, danych itp.

Pozdrawiam

Re: POZNAJMY SIE

13 Cze 2011 22:35

Witam wszystkich!

Mam na imię Janek, pasję do maszyn i satysfakcję z porządnego zrobienia "roboty" zaszczepił mi ojciec zajmujący się maszynami odkąd pamiętam, zjadł na nich zęby i jest moim guru w sprawie ich serwisu.

To chyba u nas rodzinne, bo brat także się interesuje się koparkami, koparko-ładowarkami, wszelkim sprzętem, ze szczególnym uwzględnieniem CAT-a, czego wyrazem są kolekcje modelików, które stoją dumnie w gablotce.

Jeszcze raz się kłaniam! :)

Re: POZNAJMY SIE

27 Cze 2011 16:28

Witam grono kopaczy,

POZNAJMY SIE

14 Lip 2011 23:39

Witam wszystkich.

POZNAJMY SIE

02 Sie 2011 21:11

Witam wszystkich ;)

POZNAJMY SIE

21 Sie 2011 22:47

Witam wszystkich tu obecnych, od dawna przeglądam to forum, a ponieważ niedawno dostałem maszynę nówkę funkiel nieśmiganą, tak że, odpowiedzialność mnie przygięła i odczuwam ogromną potrzebę zadawania pytań. :oops:

POZNAJMY SIE

12 Lis 2011 12:46

Witam wszystkich
Łukasz 25 lat Częstochowa
pozdrawiam

POZNAJMY SIE

12 Lis 2011 14:19

Witam jestem Krzysiek 27 lat od 4 lat próbuje swoich sił na wszystkim co robi dziury w ziemi i nie tylko oraz wyczynowa jazda wywrotką 4X4 zimą z pługiem :D
Zablokowany temat