wibako

ceńmy się Panowie

O czym tylko chcecie :).

Moderatorzy: peckiel, Dj_Francuz

Postprzez OCIEC » 08 Mar 2009 23:52

Panowie! Pisząc o stawkach czy wiecie ile wynosi godzina orki ciągnikiem C360? Podpowiem: 180,00 PLN. Stawka z SKR-u...
Gdzie nam do tego... :crazy:

Awatar użytkownika
OCIEC
Pomocnik operatora

  • Posty: 59
  • Rejestracja: 25 Sie 2008 23:34
  • Miejscowość: WROCŁAW

Maszyna: JCB 3CX


Reklama

simmet

Postprzez tomec » 09 Mar 2009 00:06

DamianP napisał(a):U mnie tylko wywrotki śmigają a cały sprzęt ciężki stoi ale robotę już mamy duża ugadaną także jeśli tylko pewna firma ruszy z budową to i my ruszamy z całym sprzętem na roboty /
PS : Do sprzedania Ciągnik Man + naczepa wywrotka , Iveco 6x6 i Mercedes 6x6 i koparka Atlas 1302 więcej info prv
Aha i jak ktoś ma do sprzedania 4 osiówkę Scanie lub Man TGA 8x6 lub 8x8 z lat 2002-2004 to pisać potrzebne 2-3 sztuki
[ Dodano: Nie Mar 08, 2009 9:26 pm ]
A swoją drogą 70zł /h za 4 osie to strasznie mało my np mamy za 3 osie sporo więcej ugadane


widziałem te twoje sprzęty, dobrze musza byc zjechane, atlas to na złom lepiej go oddajcie, iveco z wygladu niezle ale moze byc problem od srodka, co jak co poszukuje po woli iveco takie ale nie od ciebie :P co do tej 3 os wywrotki to pewnie dobrze na boki sie kladzie podczas kiprowania

Awatar użytkownika
tomec
Fachoperator

  • Posty: 936
  • Rejestracja: 20 Kwi 2007 19:16
  • Miejscowość: Ye2bne

Postprzez DamianP » 09 Mar 2009 01:16

asadsadsa
Ostatnio edytowany przez DamianP, 11 Mar 2009 19:30, edytowano w sumie 1 raz

DamianP


Postprzez tomec » 09 Mar 2009 18:26

bez komentarza..... są ludzie i taborety.....

ps. a czy korzystałes z porad psychologa? :roll:

Awatar użytkownika
tomec
Fachoperator

  • Posty: 936
  • Rejestracja: 20 Kwi 2007 19:16
  • Miejscowość: Ye2bne

Postprzez dabi66 » 09 Mar 2009 18:59

Psycholog doradza, Psychiatra leczy :D .
Będzie Lepiej !!! ???

dabi66
Nowicjusz

  • Posty: 5
  • Rejestracja: 15 Sty 2009 13:44
  • Miejscowość: 3miasto

Postprzez tomec » 09 Mar 2009 19:34

no pierw dajmy Dymkowi szanśe u psychologa :D

Awatar użytkownika
tomec
Fachoperator

  • Posty: 936
  • Rejestracja: 20 Kwi 2007 19:16
  • Miejscowość: Ye2bne

Postprzez mietek » 09 Mar 2009 19:41

Panowie wyluzujcie troche bo sie posypia ostrzezenia :!:
" ...bycie operatorem to nie zawód to sposób na życie... "

Awatar użytkownika
mietek
Fachoperator

  • Posty: 1005
  • Rejestracja: 18 Kwi 2007 15:14
  • Miejscowość: Chorzów
  • Pochwały: 4

Maszyna: Caterpillar 325C
Caterpillar M315
Volvo EC 240 BNLC


Postprzez Dz0rdasz » 09 Mar 2009 19:57

OCIEC napisał(a):Panowie! Pisząc o stawkach czy wiecie ile wynosi godzina orki ciągnikiem C360? Podpowiem: 180,00 PLN. Stawka z SKR-u...
Gdzie nam do tego... :crazy:



OCIEC? :lol: Normalnie jesteś dla mnie góru za tę wypowiedź :lol: :lol:

A reszcie powiem , niech moderator zamknie ten temat bo to jaja są i szkoda to ciągnąć.
Co powiem jeszcze? Ludzie płacą tylko nie umiecie godzić ceny. O podwykonastwie nie mówię bo tu ceny nigdy nie będzie. Kopcie po swoich stawkach oby dalej ode mnie. :lol:

Dz0rdasz
Operator

  • Posty: 215
  • Rejestracja: 04 Mar 2007 10:49
  • Miejscowość: IRKUCK

Maszyna: Volvo BL 71

Firma: Jak jechać za głodową stawkę, lepiej pstrykać pilotem telewizora...


Postprzez DamianP » 09 Mar 2009 20:33

tomec napisał(a):bez komentarza..... są ludzie i taborety.....

ps. a czy korzystałes z porad psychologa? :roll:


Nie jestem z tobą na ty gościu więc szacunku troszkę i nie będę rozmawiał z kimś kto pisze głupoty aż sie patrzeć nie chce .
PS Ostrzeżenie to nie dla mnie kolego mietek tylko do kolegów wyżej .
PS: Nawet psychologa od psychiatry nie rozróżniasz a kogoś od taboretów wyzywasz :lol: :lol:

DamianP


Postprzez tomec » 09 Mar 2009 21:32

ok przepraszam za moje docinki, omijajmy sie z daleka.... nie komentujmy swoich wypowiedzi a jak kto pierwszy zacznie tego modek odznaczy odstrzeżeniem,

p.s. patrzę smiejesz sie tego od kogo podłapiesz. wymysl cos swojego i potem wszyscy bedą sie z tego smiac a nie tylko ty...

Awatar użytkownika
tomec
Fachoperator

  • Posty: 936
  • Rejestracja: 20 Kwi 2007 19:16
  • Miejscowość: Ye2bne

Postprzez bundi » 10 Mar 2009 21:22

To jest właśnie problem kopaczy, że nie potrafią zrobić zmowy cenowej :!: .
W okolicy, której grasuje jest kilku bogatych farmerów,którzy sprzedali działki i zainwestowali w sprzęt. Bierze taki jeden z drugim po 60/h, jadą do roboty na 3h i im starczy. Tak żeby się nie nudzić w ciągu dnia. Powiedz takiemu, że psuje rynek to się złamas śmieje i mówi, że on już zarobił. Baranie łby :crazy:
Chamstwo :evil:

bundi
Operator

  • Posty: 275
  • Rejestracja: 25 Sty 2008 20:10
  • Miejscowość: Twierdza Wrocław
  • Pochwały: 6

Maszyna: New Holland B115B
Wacker Neuson 1703

Firma: usługowa


Postprzez romek7313 » 11 Mar 2009 03:15

DamianP napisał(a):
Ty masz problem ze sobą od środka a nie my z Iveco które jest lepsze niż twoje iveco i ma wszystkie napędy , i zjechane to są twoje maszyny porównaj mojego Mana do twojego Kamaza :lol: :lol: albo mojego Atlasa lub CaT-a do twojego atlasa itp bez pojęcia nie pisz a na boki to się kładzie twój kamaz a atlasa oddaj swojego na złom łacznie z tą ładowarką za która nikt ci 5 tys nie da :lol: :lol: :lol:
Atlas sprzedany już za 14tys właśnie dziś go wzieli panowie z Pruszkowa i ma służyć do celów prywatnych




oszustwa to sie ma we krwi hehe

http://www.allegro.pl/item579127972_kop ... _1302.html

powiedziałeś ty kiedyś prawde na tym forum...
Ostatnio edytowany przez romek7313, 24 Mar 2009 20:41, edytowano w sumie 1 raz

romek7313
Nowicjusz

  • Posty: 10
  • Rejestracja: 18 Lis 2007 01:04
  • Miejscowość: xxx

Postprzez tomec » 11 Mar 2009 12:30

Wojtku ;)
Ostatnio edytowany przez tomec, 11 Mar 2009 14:32, edytowano w sumie 1 raz

Awatar użytkownika
tomec
Fachoperator

  • Posty: 936
  • Rejestracja: 20 Kwi 2007 19:16
  • Miejscowość: Ye2bne

Postprzez Misiek case » 12 Mar 2009 00:38

mietek napisał(a):pokaz mi kto zaplaci 120 zł za godzine koparko ładowarki :lol:

a to co piszesz
Dz0rdasz napisał(a):Tak że 120/h to żadna rewelka.
nie ośmieszaj sie publicznie :woot:


Mietku drogi moderatorze !!!

Uwierz mi że da się wyciągnąć takie stawki i to bez wielkiego trudu.

Ogłoś tu na forum publicznie że jak ci udowodnie to przyjedziesz i osobiście wyczyścisz mi buty i grzecznie przeprosisz na forum kolegę dzordasza.

Jak będziesz chciał to ci nawet rachunki pokarzę 120zł/h + VAT

Znam człowieka wiem za ile robi, bo robimy za te same pieniądze i mądrzy ludzie z naszych okolic poszli po rozum do głowy, a nie jak wy do d... chyba, wzieli z nas przykład i trzymają cenę w granicach 120zł/h, no nie powiem jest paru pojebów co robi taniej ale większość nauczyła się już liczyć.


A kolega DamienP zwany Wielkim Panem Biznesmenem to może niech się już na mój temat nie wypowiada bo wedle jego wcześniejszego opisu to ma 20 lat i glut mu z nosa zwisa, a myśli że jest Bóg wie kim.

Wiec Panie DamianieP z panem zakończyłem konwersację.

Mietku, a ty się nie gniewaj ba naprawdę można stawki w swej okolicy ustalić wszystko zależy czy zrobicie to solidarnie wszyscy czy nie, wiadomo ktoś zawsze się wyłamie ale sam całej roboty nie przerobi.
Misiek CASE

Misiek case
Fizol

  • Posty: 24
  • Rejestracja: 25 Maj 2008 09:22
  • Miejscowość: mazowieckie

Postprzez darekza » 20 Mar 2009 02:52

czy ktos mi wkoncu moze powiedziec jakie sa rozsadne ceny na koparko ladowarke ???
i ceny na koparki gasiennicowe 17 ton + transport za kilometr itd dzieki

darekza
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 20 Mar 2009 01:21
  • Miejscowość: warszawa

Postprzez Klawek » 20 Mar 2009 23:23

koparko-ładowarka 3CX 80-100
koparka gąsienicowa do 20T 100-150
koparka kołowa do 20T 80-120
spycharka gąsienicowa do 15T 100-150

Transport ciągnik+podwozie godz. - 100
Transport ciągnik+podwozie 2,8 - 3,5 za km

Stawki netto - do podanej usługi należy doliczyc vat 22%

Mniej więcej taki jest u mnie cennik.

Klawek
Operator

  • Posty: 475
  • Rejestracja: 25 Lut 2007 20:21
  • Miejscowość: Mrągowo
  • Pochwały: 3

Postprzez Dz0rdasz » 22 Mar 2009 10:28

To Mrągowo, w stolicy jest drożej. :wink:

Dz0rdasz
Operator

  • Posty: 215
  • Rejestracja: 04 Mar 2007 10:49
  • Miejscowość: IRKUCK

Maszyna: Volvo BL 71

Firma: Jak jechać za głodową stawkę, lepiej pstrykać pilotem telewizora...


Postprzez Misiek case » 23 Mar 2009 23:20

Dz0rdasz napisał(a):To Mrągowo, w stolicy jest drożej. :wink:


Sąsiad , a ja mam dalej buty brudne hehe. :lol:
Misiek CASE

Misiek case
Fizol

  • Posty: 24
  • Rejestracja: 25 Maj 2008 09:22
  • Miejscowość: mazowieckie

Postprzez OCIEC » 03 Kwi 2009 13:25

OCIEC, A z innych nowinek budowlanych, to we Wrocławiu potrafią puścić pompę do betonu o długości 42m w cenie 36m, żeby tylko nie stała. To po kilku takich akcjach gość w życiu nie podniesie ceny do normalnej, a to dotyczy także nas jak się zacznie dawać upusty na krótkie roboty tzw. podwórkowe to za 2-3 lata będą żądać dopłaty za robotę u "nich". Ja tylko z opowieści znam czasy że za kop-ład brało się 2500 za dzień a jak klient nie miał roboty na 10 godz to jego strata. TO JUŻ NIE WRÓCI ale nie musi być tak żle jak jest!

Awatar użytkownika
OCIEC
Pomocnik operatora

  • Posty: 59
  • Rejestracja: 25 Sie 2008 23:34
  • Miejscowość: WROCŁAW

Maszyna: JCB 3CX


Postprzez Misiek case » 04 Kwi 2009 00:52

OCIEC napisał(a):OCIEC, A z innych nowinek budowlanych, to we Wrocławiu potrafią puścić pompę do betonu o długości 42m w cenie 36m, żeby tylko nie stała. To po kilku takich akcjach gość w życiu nie podniesie ceny do normalnej, a to dotyczy także nas jak się zacznie dawać upusty na krótkie roboty tzw. podwórkowe to za 2-3 lata będą żądać dopłaty za robotę u "nich". Ja tylko z opowieści znam czasy że za kop-ład brało się 2500 za dzień a jak klient nie miał roboty na 10 godz to jego strata. TO JUŻ NIE WRÓCI ale nie musi być tak żle jak jest!


OCIEC ty mądry człowiek jesteś jak tu niewielu jak inni by poszli za twoim przykładem to w ogóle nie było by tego tematu.

Można Panowie zarabiać tylko troszkę dobrej woli i chęć przetrzymania klienta, a nie jak tylko do was inwestor przyjdzie mówicie mu 120zł/h jak klient mówi że drogo to lecicie za nim do samej bramy i głosem błagalnym spuszczacie z ceny i kończycie na granicy opłacalności za 60-70zł/h, a gość wraca do domu i cieszy się że na frajera trafił co za pół darmo mu robotę zrobi. Jak do mnie przychodzi gość i mówi że 120zł/h to drogo to mówię mu że w markecie łopaty tanie i niech kopie ręcznie bo ja taniej nie jadę i po sprawie i tak na 10 klientów 7 pęka i godzą się na moje warunki. Dodam że w promieniu 15 kilometrów od siedziby mojej firmy jest około 30-40 kopaczy.

I co można. To co ja wykołatam w godzinę maszyną to niektóry musi 2 godziny tyrać.
Jaki wniosek - prosty ja mam tą samą kasę, motogodzin na kopaczce mniej, mniej się utyram i co z tego że nawet niech odejdzie z kwitkiem 1/3 klientów to kasa taka sama, a i w domku posiedzę i mam czas i siłę kobitkę potarmosić.

Troszkę zdrowego rozsądku Panowie i trzymajcie sztamę w swej okolicy nie róbcie jeden drugiemu za plecami konkurencji "bo ja pojadę 10zł taniej niż on" a wszyscy będziecie mieć robotę , bo jak wcześniej pisałem łopatą wszystkiego nie wykopią.
Misiek CASE

Misiek case
Fizol

  • Posty: 24
  • Rejestracja: 25 Maj 2008 09:22
  • Miejscowość: mazowieckie

PoprzedniaNastępna Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 63 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej