wibako

ceńmy się Panowie

O czym tylko chcecie :).

Moderatorzy: peckiel, Dj_Francuz

ceńmy się Panowie

Postprzez lordkubus » 07 Mar 2008 12:11

Wymoderowane z innego tematu.

Tomek111 napisał(a):nie wiem czy temat nadal aktualny, szukam pracy w oklicach Tarnów-Kraków. mam Cata 428D z 2004r. w idealnym stanie i zacięcie do pracy! Stawka to 70 -80 zł/h. bardzo prosze o kontakt: 660672268. a przy okazji dodam, że to świetne forum, mnóstwo ciekawych informacji, dzięki Wam kupiłem bardzo dobry sprzęt. Pozdrawiam!


też się cieszymy :) tyle czemu tak mało się cenisz ?
Ostatnio edytowany przez lordkubus, 21 Mar 2008 10:29, edytowano w sumie 1 raz

Awatar użytkownika
lordkubus
Fachoperator

  • Posty: 691
  • Rejestracja: 12 Paź 2007 19:43
  • Miejscowość: Wrocław
  • Pochwały: 5

Reklama

simmet

Postprzez WojtekP » 07 Mar 2008 13:39

lordkubus, jak sie ma duzo roboty to mozna ustalac ceny samemu ;) a jak ktos kupil maszyne za 200 tys i stoi na placu i rdzewieje to mysle ze w akcie desperacji to i za 50 by robil ;)
Kopalnia piachu Lubartów, kruszywa piach piasek.
http://www.plewka.com.pl
Przyłącza oraz sieci wodociągowe i kanalizacyjne.
Przewierty sterowane Vermeer D7x11, kruszenie gruzu wyburzenia kruszarka.

Awatar użytkownika
WojtekP
Fachoperator

  • Posty: 635
  • Rejestracja: 28 Lis 2006 12:18

Maszyna: cat, liebherr, zeppelin, man, scania

Firma: Kopalnia piachu Lubartów, wyburzenia gruz kruszony.


Postprzez Dz0rdasz » 07 Mar 2008 13:50

Fajne macie podejście do pracy :lol: 70,80,90 zł To ja mieszkam chyba na księżycu .
Nie wkładam kluczyka do stacyjki poniżej 120zł?h , a co dziwne maszyna codziennie pracuje.
Panowie dopóki nie zaczniecie szanować swojej pracy nie zarobicie . Bzdurne jest rozumowanie że godzinami się nadrobi. Licznika mtg. się nie oszuka , do kotła wody się nie naleje. Taraz możecie mnie zlinczować :lol:

Dz0rdasz
Operator

  • Posty: 215
  • Rejestracja: 04 Mar 2007 10:49
  • Miejscowość: IRKUCK

Maszyna: Volvo BL 71

Firma: Jak jechać za głodową stawkę, lepiej pstrykać pilotem telewizora...


Postprzez lordkubus » 07 Mar 2008 16:11

Dz0rdasz napisał(a):Fajne macie podejście do pracy :lol: 70,80,90 zł To ja mieszkam chyba na księżycu .
Nie wkładam kluczyka do stacyjki poniżej 120zł?h , a co dziwne maszyna codziennie pracuje.
Panowie dopóki nie zaczniecie szanować swojej pracy nie zarobicie . Bzdurne jest rozumowanie że godzinami się nadrobi. Licznika mtg. się nie oszuka , do kotła wody się nie naleje. Taraz możecie mnie zlinczować :lol:

tymbardziej za volvo rozumiem jeszcze jak by ktos wyskoczył z taka cena za case 695 lub 4cx :P

[ Dodano: Pią Mar 07, 2008 3:12 pm ]
WojtekP napisał(a):lordkubus, jak sie ma duzo roboty to mozna ustalac ceny samemu ;) a jak ktos kupil maszyne za 200 tys i stoi na placu i rdzewieje to mysle ze w akcie desperacji to i za 50 by robil ;)

Ja rozumiem czasami tez robie za mniej ale to jak mam poprostu wolny dzien i nic do roboty a koles jakis cieżki

[ Dodano: Pią Mar 07, 2008 6:59 pm ]
a orientuje sie ktos ile moge krzyczeć za postawienie słupa sieci komórkowej u mnie na działce ? bo orange chce wydzierżawić odemnie kawałek pola i słup z nadajnikiem postawic ?

Awatar użytkownika
lordkubus
Fachoperator

  • Posty: 691
  • Rejestracja: 12 Paź 2007 19:43
  • Miejscowość: Wrocław
  • Pochwały: 5

Postprzez gasior » 07 Mar 2008 21:40

jak chcą go u Ciebie postawić to masz najlepszą lokalizacje i to ty dyktuj warunki .kiedyś widzialem papiery z 8 lat temu to orange płaciło dla gminy za kawalek gleby 2500 zielonych.

gasior
Młodszy operator

  • Posty: 197
  • Rejestracja: 11 Wrz 2007 19:44
  • Miejscowość: Gorzów Wlkp
  • Pochwały: 1

Postprzez lordkubus » 07 Mar 2008 21:52

gasior napisał(a):jak chcą go u Ciebie postawić to masz najlepszą lokalizacje i to ty dyktuj warunki .kiedyś widzialem papiery z 8 lat temu to orange płaciło dla gminy za kawalek gleby 2500 zielonych.

no to bedzie trzeba pogadac z nimi :) pozdro

Awatar użytkownika
lordkubus
Fachoperator

  • Posty: 691
  • Rejestracja: 12 Paź 2007 19:43
  • Miejscowość: Wrocław
  • Pochwały: 5

Postprzez Tomek111 » 07 Mar 2008 22:25

Czytam i oczom nie wierzę, 120 za godzinę, u nas to cena z kosmosu.a poza tym tak jak pisałem jestem nowy nie tylko na forum ale i w branży, więc troche cięzko wkręcic sie tak zupełnie bez znajomości, wszędzie mówią ,że jeszcze sezon nie ruszył(?) więc szukam gdzie sie da i licze na dobrą rade kolegów z forum. Czy szanowanie pracy polega na podnoszeniu ceny?
Tomek

Tomek111
Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 06 Mar 2008 00:14
  • Miejscowość: okolice Tarnowa

Postprzez lordkubus » 07 Mar 2008 22:51

Tomek111 napisał(a):Czytam i oczom nie wierzę, 120 za godzinę, u nas to cena z kosmosu.a poza tym tak jak pisałem jestem nowy nie tylko na forum ale i w branży, więc troche cięzko wkręcic sie tak zupełnie bez znajomości, wszędzie mówią ,że jeszcze sezon nie ruszył(?) więc szukam gdzie sie da i licze na dobrą rade kolegów z forum. Czy szanowanie pracy polega na podnoszeniu ceny?

szukaj gdzie sie da najlepiej u jakis developerów

Awatar użytkownika
lordkubus
Fachoperator

  • Posty: 691
  • Rejestracja: 12 Paź 2007 19:43
  • Miejscowość: Wrocław
  • Pochwały: 5

Postprzez inkoguto1977 » 07 Mar 2008 23:09

Dz0rdasz napisał(a):Nie wkładam kluczyka do stacyjki poniżej 120zł?h , a co dziwne maszyna codziennie pracuje.

No to faktycznie chyba z księżyca jesteś. Ale i tam trafi konkurencja i nie będzie już tak różowo.Nie piszę tego złośliwie.
U mnie w okolicy kop-ład jest bardzo dużo i ceny sięgają dna. Znam przypadek,że Case-m w zeszłym roku gościu robił na budowie za 55 zł/h. A teraz dochodzą mnie wieści, że całkiem świeże maszyny ryją w ziemi za 62 zł/h,konkurencja zanim odpadła brała 65 .
Połowe bym w kosmos wysłał. Niech by ich kolo Dz0rdasz przywołał do porządku. :lol:
jestem prawie z miasta

inkoguto1977
Pomocnik operatora

  • Posty: 74
  • Rejestracja: 25 Sie 2007 22:30
  • Miejscowość: z okolic miasta

Postprzez Hipo » 08 Mar 2008 12:32

inkoguto1977 napisał(a):Połowe bym w kosmos wysłał


Nie trzeba w kosmos, starczy zeby się w maszynie coś konkretnego wysypało i nagle się okaże że taki tani kozak nie ma za co naprawić kopaczki, wiem by byli juz tacy u mnie, czasami stałem bo nie jechało się za grosze, ale jakos w razie awari miałem za co naprawić sprzęt, natomiast znajomek w taki sposób splajtował.

Awatar użytkownika
Hipo
Fachoperator

  • Posty: 922
  • Rejestracja: 18 Kwi 2007 21:05
  • Miejscowość: Jarosław
  • Pochwały: 9

Maszyna: 3CX Contractor '08
4CX Sitemaster '07
8030 ZTS '06

Firma: ..,,__--(::) - -__,,..


Postprzez rafik » 08 Mar 2008 20:13

to wszystko pierdolnie z wielkim chukiem niedlugo jak bede tacy co bede brali po 60 zl za h bo za co taki operatorowi zaplaci , a paliwo , a amortyzacja ? a slyszalem juz od kilku ludzi ze za kilka lat beda tacy co za 50 pojada i beda zasowac i beda sie jeszcze cieszyc ze maszyna nie stoi , no chyba ze rusza budowy tych stadionow i innych inwestycji z tym zwiazanych , ale co tam pozyjemy zobaczymy :lol: co do tych 120 zl za h , to tak trzymaj kolego , i nie schodz z ceny nawet troche , bo tyle powinno sie brac za maszyne w tych ciezkich czasach .
Gdzie diabeł nie może , tam wozidło pośle ;)

rafik
Operator

  • Posty: 479
  • Rejestracja: 09 Lut 2007 18:58
  • Miejscowość: ostrołęka

Maszyna: ATLAS 1404


Postprzez Bartek » 08 Mar 2008 20:30

To w Małopolsce tak dobrze płacą?
- Na jakiej maszynie chciałbyś robić?
- Na byle qrwie aby zarobić...

Jak koparkę kiedy się zepsuła, tak ja kocham Cię!

CAT mój kochany czarno - zółty brat...

Awatar użytkownika
Bartek
Fachoperator

  • Posty: 1245
  • Rejestracja: 18 Mar 2006 22:54
  • Miejscowość: Różan

Postprzez Jarewa » 08 Mar 2008 22:15

W moich stronach minimum 85zł/h to znaczy tyle szef niby mówi że moja godzina tyle kosztuje na 3cx ja tam nie wiem ale nie jeżdze na wynajm tylko na potrzeby wlasne jestem. W glogowie jest dużo koparko-ladowarek ale firmy maja na wlasne usługi. Tak ze na wynajm to na palcach można poiczyc ale to same starocie typu ostrówek mf itp.

Jarewa
Fachoperator

  • Posty: 2789
  • Rejestracja: 09 Sie 2006 22:04
  • Miejscowość: DOLNOSLASKIE
  • Pochwały: 56

Postprzez Dz0rdasz » 11 Mar 2008 15:55

Co do stawek? Policzmy. Maszyna pracuje przodem zeżre jakieś 6 litrow na godzinę co daje 25zł, operator 15zł godz . Już mamy 40zł w plecy na godzinie. Przy stawce 80zł/godz zostaje 40zł(jeśli pracujemy bez faktury)
Bo konkurencja? U mnie nie jestem sam , są inne koparko-ładowarki. I nie obchodzi mnie ile biorą. Ja biorę 120zł/h. I jest też tak że ludzie odkładają telefon i nie jadę. Jadę do tych co płacą. A jak płacić nie będzie komu to sprzedam maszynę tym co robią za 60zł/h. No bo słuchajcie , jak przez siłę będziemy pracować za słabe stawki to jakim cudem mają się one podnieść. Głupie spodnie w sklepie kosztują 199zł. To ja mam robić na spodnie 4godz :lol:
To niech ta maszyna stoi, jak braknie na zupę to się sprzeda :lol:

Dz0rdasz
Operator

  • Posty: 215
  • Rejestracja: 04 Mar 2007 10:49
  • Miejscowość: IRKUCK

Maszyna: Volvo BL 71

Firma: Jak jechać za głodową stawkę, lepiej pstrykać pilotem telewizora...


Postprzez DamianP » 11 Mar 2008 17:15

To ja powiem tak mi sie wydaje że lepiej pracować za 80 zł za godzinę i mieć robotę na dluższy okres niż brać 120zł i wyjeżdzać maszyną na 20h w miesiącu ale oczywscie każdy kalkuluje jak jemu lepiej/

DamianP


Postprzez Dz0rdasz » 11 Mar 2008 17:37

DamianP napisał(a):To ja powiem tak mi sie wydaje że lepiej pracować za 80 zł za godzinę i mieć robotę na dluższy okres niż brać 120zł i wyjeżdzać maszyną na 20h w miesiącu ale oczywscie każdy kalkuluje jak jemu lepiej/


Poddaje się , jestem nienormalny chyba :faja:

Dz0rdasz
Operator

  • Posty: 215
  • Rejestracja: 04 Mar 2007 10:49
  • Miejscowość: IRKUCK

Maszyna: Volvo BL 71

Firma: Jak jechać za głodową stawkę, lepiej pstrykać pilotem telewizora...


Postprzez rafik » 11 Mar 2008 17:43

jakby nikt nie pojechal za 80 zl za h , to ludzie musieliby dac 120 , bo rekoma wszystkiego nie da zrobic
Gdzie diabeł nie może , tam wozidło pośle ;)

rafik
Operator

  • Posty: 479
  • Rejestracja: 09 Lut 2007 18:58
  • Miejscowość: ostrołęka

Maszyna: ATLAS 1404


Postprzez Dz0rdasz » 11 Mar 2008 17:54

rafik :D dokładnie tak. Choć jedna bratnia dusza :wink: Po co wywaliłem 260tys/brutto za maszynę, kiedy mogłem wykupić w Kielach za te kase tłucznia i wiosną kiedy jest popyt na kamień i ciężko go kupić staję pod kopalnią i sprzedaję potrzebującym z zyskiem bez brudzenia rąk. Macie niezłe maszyny na które pracowaliście cieżko i teraz je łachać tylko po to żeby sąsiad się nie śmiał że wyjeżdża co drugi dzień?

Dz0rdasz
Operator

  • Posty: 215
  • Rejestracja: 04 Mar 2007 10:49
  • Miejscowość: IRKUCK

Maszyna: Volvo BL 71

Firma: Jak jechać za głodową stawkę, lepiej pstrykać pilotem telewizora...


Postprzez rafik » 11 Mar 2008 18:53

Dz0rdasz, dokladnie tak , przeciez wszystko drozeje , to i uslugi koparkami czas podniesc , bo wkoncu zrobi sie tak ze maszyny nie beda wcale przynosic zadnych dochodow .
Gdzie diabeł nie może , tam wozidło pośle ;)

rafik
Operator

  • Posty: 479
  • Rejestracja: 09 Lut 2007 18:58
  • Miejscowość: ostrołęka

Maszyna: ATLAS 1404


Postprzez tomec » 11 Mar 2008 19:12

a jesli chodzi o te 120 to brutto?bo nie doczytalem sie... ta konkurencja to kazdego przeraza,zeby to innych branz nie bylo :/

Awatar użytkownika
tomec
Fachoperator

  • Posty: 936
  • Rejestracja: 20 Kwi 2007 19:16
  • Miejscowość: Ye2bne

Następna Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej