wibako

ceńmy się Panowie

O czym tylko chcecie :).

Moderatorzy: peckiel, Dj_Francuz

Postprzez kraqers » 22 Lut 2009 01:23

Misiek case napisał(a):
DamianP napisał(a):Czy ktoś cię obraża misiek? nie to ty nie obrażaj innych a tego pajaca to sobie znajdź wśród kolegów bo nie przypominam sobie żebyśmy byli na ""ty"" to tak po pierwsze a po drugie to widać że też masz jedną maszynkę to nie dziwię się że za 90zł ci sie nie chce robić ale ok weź pod uwagę że takie firmy jak Budimex Dromex , Skańska , Pbdim Mińsk , Herman Kirchner , Mostostal czy Strabag nie dadzą ci więcej i to jest taka prawda z tego co patrze tu na forum to dużo osób robi dla tych firm i stawki mają takie jak napisałem a wiadomo że dla prywaciarzy poniżej 120 za Atlasa 1304 się nie schodzi tylko że różnica jest taka że jakbym robił u prywaciarza to bym maszyną rak na 2 miesiące wyjeżdżał bo u mnie w Lubelskim firm jest pełno i maszyn też , spytaj Wojtka jakie ma stawki to zobaczysz że ci powie takie same bo u nas są takie same w całym województwie a że region biedny i nic sie nie robi dużego praktycznie trzeba sobie szukać pracy po całej Polsce .
Wy cały czas piszecie o stawkach dla osób prywatnych , kolego misiek case albo dzordasz idźcie do dużej firmy spytajcie sie ile wam dadzą za godzinę ? to wtedy pogadamy .
Kupil taki jeden albo drugi koparko-ładowarkę i myśli że jest nie wiem jakim biznesmenem z jedna maszyną .
Misiek ile zarabiasz miesięcznie przy tych swoich ekstra stawkach???



Och wielki Panie biznesmenie kłaniam się w pas za ma wielką obelgę skierowana ku Panu :lol: A co do "TY" takiego kolegi to bym raczej nie chciał mieć więc masz rację wielki Panie.

Piszesz o dużych firmach że robisz za tyle czy tyle cenę też ustalają właściciele maszyn jak byście grupowo powiedzieli że za 85zł/h nie pojedziecie tylko np: za 100zł/h to co myślisz że maszyny firmy pokupują? ja tak to niech kupują i pójdziemy do nich na operatorów i to samo zarobimy co Ci zostaje na czysto na twojej maszynie pracującej tam i nie będziesz miał kosztów (ZUS, US) bo zapłacą za Ciebie, no chyba że wielki Pan biznesmen nie musi płacić podatków.

Co do maszyn to skąd wiesz ile ich mam może więcej niż ty tylko się tak nie chwalę bo skromny jestem w przeciwieństwie do Ciebie.

Wiesz co rób za ile chcesz nawet za darmo co mnie to obchodzi, nie chce mi się z tobą poruszać już tego tematu boś "Wielki Pan Biznesmen" niereformowalny całe szczęście że w swych okolicach mam troszkę mądrzejszych ludzi, mam tylko skromna nadzieję że tacy pseudo biznesmeni jak TY o przepraszam nie TY tylko Wielki Panie Biznesmenie nie przypełzną w moje okolice by zabierać nam robotę.

Ja sie nie wypowiadam. Slowo jest jedno wiecej piszesz niz wiesz :D

kraqers
Młodszy operator

  • Posty: 176
  • Rejestracja: 23 Gru 2007 22:58
  • Miejscowość: ...

Maszyna: Cat 428C,428,432D,432E,M313C,315C,308C
i takie tam...


Reklama

simmet

Postprzez WojtekP » 23 Lut 2009 23:32

czy ktos woził kiedys dla nich ??
u nas w Ostrowie buduja obwodnice i udupili ok 60 firm transportowych . nie przelali pieniedzy .
slyszalem ze w innych rejonach bylo cos podobnego np we Wrocławiu


firma o której mowa w cytacie powyżej to budimex dromex wiec zastanawiam się czy warto pracować cały rok dla firmy mieć robote stawka niska a później okazuje się cos takiego.
Nie pierwszy raz słysze ze duze firmy drogowe płącą kase po roku dopiero.
Kopalnia piachu Lubartów, kruszywa piach piasek.
http://www.plewka.com.pl
Przyłącza oraz sieci wodociągowe i kanalizacyjne.
Przewierty sterowane Vermeer D7x11, kruszenie gruzu wyburzenia kruszarka.

Awatar użytkownika
WojtekP
Fachoperator

  • Posty: 635
  • Rejestracja: 28 Lis 2006 12:18

Maszyna: cat, liebherr, zeppelin, man, scania

Firma: Kopalnia piachu Lubartów, wyburzenia gruz kruszony.


Postprzez DamianP » 24 Lut 2009 00:16

Wojtku Budimex Dromex buduję obwodnice Kraśnika ale jakoś nie słyszałem żeby mieli dużo chętnych firm do współpracy także sporo racji masz w tym co piszesz , sam osobiście byłem w Kraśniku i wiem że jest tam sporo zapotrzebowanie na koparki , koparko-ładowarki, wywrotki 3-4 osiowe , ale stawki dosyć kiepskie chyba ich kryzys :D dopadł bo rok temu dużo lepiej płacili.
PS Wojtku słyszałeś coś czy ruszył sie przetarg na S19 z Międzyrzecza Podlaskiego do Lubartowa? albo krajowej 48 odcinek Moszczanka - Kock .

DamianP


Postprzez WojtekP » 24 Lut 2009 09:27

Nie kryzys tylko zaniżyli cene przetargu to teraz nie mają z czego płacić a i tak znajdzie sie komplet podwykonawców bo bedą robili za "grosze".
S19 nie ruszy w najblizszych kilku latach zapomnij o tym. Jak narazie szukuje się przetarg na obwodnice KOCK'a.
Kopalnia piachu Lubartów, kruszywa piach piasek.
http://www.plewka.com.pl
Przyłącza oraz sieci wodociągowe i kanalizacyjne.
Przewierty sterowane Vermeer D7x11, kruszenie gruzu wyburzenia kruszarka.

Awatar użytkownika
WojtekP
Fachoperator

  • Posty: 635
  • Rejestracja: 28 Lis 2006 12:18

Maszyna: cat, liebherr, zeppelin, man, scania

Firma: Kopalnia piachu Lubartów, wyburzenia gruz kruszony.


Postprzez DamianP » 24 Lut 2009 12:08

:D :D
Ostatnio edytowany przez DamianP, 11 Mar 2009 19:39, edytowano w sumie 1 raz

DamianP


Postprzez WojtekP » 24 Lut 2009 18:03

pokaż ten przetarg bo bajki opowiadasz - to co piszesz to jest obwodnica kocka i ona w przyszlym czasie bedzie wchodzic w S19.
Kopalnia piachu Lubartów, kruszywa piach piasek.
http://www.plewka.com.pl
Przyłącza oraz sieci wodociągowe i kanalizacyjne.
Przewierty sterowane Vermeer D7x11, kruszenie gruzu wyburzenia kruszarka.

Awatar użytkownika
WojtekP
Fachoperator

  • Posty: 635
  • Rejestracja: 28 Lis 2006 12:18

Maszyna: cat, liebherr, zeppelin, man, scania

Firma: Kopalnia piachu Lubartów, wyburzenia gruz kruszony.


Postprzez DamianP » 24 Lut 2009 18:31

Wojtku żadne bajki proszę :

Budowa drogi ekspresowej nr S19, odcinek Międzyrzec Podlaski- Lubartów, budowa obwodnicy Kocka i Woli Skromowskiej o długości 7,87 km, od km 257+500 do 265+215
Nr przetargu GDDKiA-O/LU-R2af-418/S-19 WS/08 zamieszony 22.12.2008
Wszystko co piszę to prawda looknij sobie

http://www.gddkia.gov.pl/article/oddzia ... ARGI#trjmp

DamianP


Postprzez WojtekP » 24 Lut 2009 19:06

DamianP, to jest jeden odcinek czyli obwodnica kocka - a do S19 jeszcze nam daleko. Coś usłyszałes coś ktoś mówil ale to nie to co myślisz.

Poczytaj sobie co to jest droga szybkiego ruchu czyli "S" to napewno nie jest odnicek 7km
Kopalnia piachu Lubartów, kruszywa piach piasek.
http://www.plewka.com.pl
Przyłącza oraz sieci wodociągowe i kanalizacyjne.
Przewierty sterowane Vermeer D7x11, kruszenie gruzu wyburzenia kruszarka.

Awatar użytkownika
WojtekP
Fachoperator

  • Posty: 635
  • Rejestracja: 28 Lis 2006 12:18

Maszyna: cat, liebherr, zeppelin, man, scania

Firma: Kopalnia piachu Lubartów, wyburzenia gruz kruszony.


Postprzez Dz0rdasz » 25 Lut 2009 19:55

Damian P :faja: Pudel jesteś bez harakteru i zasad. U mnie maszyna jak nie ma stawki to stoi. Mam takich pudli w okolicy co nie patrzą za ile pracują, poprostu muszą codziennie nieważne za ile pojechać. :lol: Moja maszyna nigdy nie będzie dorabiać jakiejś firmy typu budimex czy innej. Przecież oni się z was śmieją, po co im maszyny i operatorzy jak przyjedzie Damian i zrobi po kosztach :lol: . Zasadę mam taką : Nie kupię co roku maszyny czy auta jak Damian , ale łachać się nie dam , sam jadę jak dobrze zgodzę i niepotrzebuję się do żadnej firmy przytulać . Amen, to wy te stawki papracie przecież skąd te ceny? A dzięki pudlowskiemu podejściu " Muszę codziennie mieć pracę ,tanio , ale dużo" :lol: :lol: :lol: Teraz można się obrażać :faja:

Dz0rdasz
Operator

  • Posty: 215
  • Rejestracja: 04 Mar 2007 10:49
  • Miejscowość: IRKUCK

Maszyna: Volvo BL 71

Firma: Jak jechać za głodową stawkę, lepiej pstrykać pilotem telewizora...


Postprzez Misiek case » 25 Lut 2009 21:13

Dz0rdasz napisał(a):Damian P :faja: Pudel jesteś bez harakteru i zasad. U mnie maszyna jak nie ma stawki to stoi. Mam takich pudli w okolicy co nie patrzą za ile pracują, poprostu muszą codziennie nieważne za ile pojechać. :lol: Moja maszyna nigdy nie będzie dorabiać jakiejś firmy typu budimex czy innej. Przecież oni się z was śmieją, po co im maszyny i operatorzy jak przyjedzie Damian i zrobi po kosztach :lol: . Zasadę mam taką : Nie kupię co roku maszyny czy auta jak Damian , ale łachać się nie dam , sam jadę jak dobrze zgodzę i niepotrzebuję się do żadnej firmy przytulać . Amen, to wy te stawki papracie przecież skąd te ceny? A dzięki pudlowskiemu podejściu " Muszę codziennie mieć pracę ,tanio , ale dużo" :lol: :lol: :lol: Teraz można się obrażać :faja:



Dobre, dobre hehe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Misiek CASE

Misiek case
Fizol

  • Posty: 24
  • Rejestracja: 25 Maj 2008 09:22
  • Miejscowość: mazowieckie

Postprzez Dz0rdasz » 25 Lut 2009 21:22

No bo ten temat ,myślałem że ktoś napisze co mondrego aby było kopaczom lepiej.
A tu czytam że pracować taniej a codziennie. No kawy nie trza pić jak się czyta. Idę stąd, niemogę.

Dz0rdasz
Operator

  • Posty: 215
  • Rejestracja: 04 Mar 2007 10:49
  • Miejscowość: IRKUCK

Maszyna: Volvo BL 71

Firma: Jak jechać za głodową stawkę, lepiej pstrykać pilotem telewizora...


Postprzez DamianP » 25 Lut 2009 23:09

:D :D :D
Ostatnio edytowany przez DamianP, 11 Mar 2009 19:37, edytowano w sumie 1 raz

DamianP


Postprzez romek7313 » 26 Lut 2009 02:09

jest jeszcze taka kwesta której niektórzy nie mogą zrozumieć a kto to jest to wiadomo :) otóż zasuwając 6dni w tygodniu po niskiej stawce zarobi sie tyle samo co 3dni w tygodniu po wysokiej i nikomu nie są potrzebne znajomości :) a pieniądz ten sam i człowiek sie nie orobi i operator zadowolony nie wspominając ze maszyna dłużej posłuży.

Ale niestety niektórzy wola byc dmuchani przez wielkie firemki i pracowac za bezcen myśląc że są Bóg wie kim bo maja stałą słabo płatna robotę a ci na gorze cieszą sie bo nie muszą kupować swojego sprzętu bo przecież maja osła którego wystarczy poklepac...który zrobi za nich cała robotę....i mało tego podwykonawca cieszy sie ze ma "znajomości" oby więcej takich miał...

romek7313
Nowicjusz

  • Posty: 10
  • Rejestracja: 18 Lis 2007 01:04
  • Miejscowość: xxx

Postprzez Dz0rdasz » 26 Lut 2009 18:46

DamianP napisał(a):I takim sposobem kolego nigdy nie będziesz miał poważnej firmy smutne ale prawda .
A to co napisałeś że nie przytulisz się do żadnej firmy to rozumiem bo nie masz z czym się przytulić bo ni niby z czym? z jedną koparko-ładowarką którą będziesz miał do końca życia człowieku co ty piszesz , dobra kończę temat bo widzę jesteś najmądrzejszy ze wszystkich .
A ja tam nie narzekam na stawki bo robimy tak samo jak wszystkie firmy u mnie w woj .
A i jeszcze jedno mam pracowników i o nich też trzeba zadbać dlatego wolę robotę żeby mieli cały czas niż pracowali 2 tygodnie w miesiącu jak ty albo i mniej .


Panie DamianP :wink: Moim celem nie jest mieć firmę , celem moim jest mieć kasę i czas dla rodziny. I jakoś mi to wychodzi nieźle , jestem zadowolony. Ty wpadłeś w pułapkę którą sam sobie uplotłeś :lol: Musisz tyrać czy chcesz czy nie, bo ludziom trza płacić :lol: :lol: Kiedyś się połapiesz że niewarto było. Pozdrawiam...

Romku :wink: Ty jesteś widzę jeszcze pożądne chłopisko i masz charakter. Pokłon z mojej strony :wink:

Dz0rdasz
Operator

  • Posty: 215
  • Rejestracja: 04 Mar 2007 10:49
  • Miejscowość: IRKUCK

Maszyna: Volvo BL 71

Firma: Jak jechać za głodową stawkę, lepiej pstrykać pilotem telewizora...


Postprzez DamianP » 26 Lut 2009 19:07

aaa
Ostatnio edytowany przez DamianP, 11 Mar 2009 19:36, edytowano w sumie 1 raz

DamianP


Postprzez romek7313 » 26 Lut 2009 20:02

DamianP napisał(a):Kolego jest duża firma są duże zlecenia i jest duża kasa więcej chyba mówić nie będę bo takie osoby z forum jak Klawek,Zettelmeyer doskonale o tym wiedzą bo mają duże firmy i dużo maszyn a co za tym idzie pieniądze do których ty nie dojdziesz nigdy w życiu ale jeśli chcesz tylko sobie zarobić na utrzymanie rodziny to w porządku rozumiem cię tylko się zastanów czy jak ciebie zabraknie to z czego będą żyć twoje dzieci i ich dzieci .
PS : Nie znasz kolegi romka to możesz pisać że jest w porządku ja go znam doskonalę i uwierz mi że jakbyś się dowiedział za jakie stawki pracuje i sprzedaje piasek to byś z krzesła spadł ze śmiechu , nie będę tego pisał publicznie bo jesteśmy sąsiadami i takich rzeczy sie nie piszę . pozdro


sory ale ja ciebie nie znam aż tak doskonale to i ty mnie na pewno nie znasz lepiej powiem więcej że nigdy ci reki nie uścisnąłem. Wiec nie wiem z kat mnie tak dobrze znasz...?kilka godzin wcześniej był post dymka o jakiś stawkach na 4 osie i koparkę jakieś 68zł juz nie pamiętam... musze cie zmartwić ale nigdzie sie nie wynajmuje u twoich "znajomych" a osi 4 to znacznie więcej mam a koparkę jedna ale na kopalni nigdzie sie nie rusza to jakim cudem to wynajmowanie nie wiem:) wiec nie wiem o jakim Romku myślisz... Może ty masz stawkę taka u tej firmy mazowieckiej w lublinie i płaczesz.

a nawiązując do twojego posta to podstawa jest to ze krowa całe życie mleka nie daje. A dużych pieniędzy to ty w życiu na oczy nie widziałeś to o czym mowa.

romek7313
Nowicjusz

  • Posty: 10
  • Rejestracja: 18 Lis 2007 01:04
  • Miejscowość: xxx

Postprzez DamianP » 26 Lut 2009 21:06

...
Ostatnio edytowany przez DamianP, 11 Mar 2009 19:36, edytowano w sumie 1 raz

DamianP


Postprzez Jarewa » 26 Lut 2009 21:08

No i siedli na chłopisku :roll:


Ale też racje mają. Ja wiem jedno że otwierajac firme i mieć tylko na wynajm to napewno zabardzo sie nie opłaca bo latwo zostać na lodzie i kupe w plecy tak jak nie jeden co widziałem. Jesteś uzależniony od innej firmy. I czasami jest tak ze robisz jak oni zagrają.

Najlepszym wyjściem jest mieć jeszcze jakąś specjalnośc. Kanaliza,woda,polbruk,granit,wyburzanie to jest kasa dopiero. No ale trzeba walczyć o przetargi.

Jarewa
Fachoperator

  • Posty: 2807
  • Rejestracja: 09 Sie 2006 22:04
  • Miejscowość: DOLNOSLASKIE
  • Pochwały: 56

Postprzez atek » 26 Lut 2009 21:27

Dz0rdasz napisał(a):
rafik napisał(a):Dz0rdasz, dokladnie tak , przeciez wszystko drozeje , to i uslugi koparkami czas podniesc , bo wkoncu zrobi sie tak ze maszyny nie beda wcale przynosic zadnych dochodow .


I to jest możliwe, tylko potrzeba jedności koledzy kopacze. Bo jak dwóch podniesie stawki a reszta nie to gucio z tego. Sięgnijcie pamięcią ile lat pracujecie za te same stawki? A żonki pójdą do spożywczaka kupią wam chlebek, masełko, browara i fajki i ile zostwią? Tam w sklepie każdy ruch w podwyżce paliwa , czy prądu i już cena dryga. A my? Co rok mniej w portfelu zostaje. Pora cosik z tym zrobić , ale tylko razem możemy to zmienić :faja:
Trzeba brutalnie podnieść cene

[ Dodano: Czw Lut 26, 2009 8:37 pm ]
witam panów kolegów fajnie piszecie że moło zarabiacie na sprzęcie, ale jakby każdy krzyknął dobrą cene to interesant musiał by wynająć sprzęt , bo ręcznie to nikt nie wykopie wykopu itd.
Ostatnio edytowany przez atek, 24 Mar 2009 20:29, edytowano w sumie 1 raz

atek
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 26 Lut 2009 21:12
  • Miejscowość: świętokrzyskie

Postprzez Jarewa » 26 Lut 2009 21:45

atek napisał(a):
Dz0rdasz napisał(a):
rafik napisał(a):Dz0rdasz, dokladnie tak , przeciez wszystko drozeje , to i uslugi koparkami czas podniesc , bo wkoncu zrobi sie tak ze maszyny nie beda wcale przynosic zadnych dochodow .


I to jest możliwe, tylko potrzeba jedności koledzy kopacze. Bo jak dwóch podniesie stawki a reszta nie to gucio z tego. Sięgnijcie pamięcią ile lat pracujecie za te same stawki? A żonki pójdą do spożywczaka kupią wam chlebek, masełko, browara i fajki i ile zostwią? Tam w sklepie każdy ruch w podwyżce paliwa , czy prądu i już cena dryga. A my? Co rok mniej w portfelu zostaje. Pora cosik z tym zrobić , ale tylko razem możemy to zmienić :faja:
Trzeba brutalnie podnieść cene

[ Dodano: Czw Lut 26, 2009 8:37 pm ]
witam panów kolegów fajnie piszecie że mołozarabiacie na sprzęcie, ale jagby każdy krzyknoł dobrą cene to interesant musiał by wynająć sprzęt , bo ręcznie to nikt nie wykopie wykopu itd.


Przy takich tez cenach może pomyśli, i kupi sobie sprzet wtedy bedzie was miał gdzieś.

Jarewa
Fachoperator

  • Posty: 2807
  • Rejestracja: 09 Sie 2006 22:04
  • Miejscowość: DOLNOSLASKIE
  • Pochwały: 56

PoprzedniaNastępna Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej