wibako

ceńmy się Panowie

O czym tylko chcecie :).

Moderatorzy: peckiel, Dj_Francuz

ceńmy się Panowie

Postprzez biedron » 27 Sie 2014 18:12

W Irkucku zmarźlina przez większośc roku, więc kolega Dz0rdasz zapewne więcej stoi jak pracuje, przez co powinien zdecydowanie cześciej mieć czas na wejście na forum :mrgreen:
tel. 608-671-374 http://www.rbud-rumia.pl

Pomogłem? Zajrzyj do linku podanego poniżej: Forumowa Akcja Charytatywna!

http://kopaczka.pl/viewtopic.php?f=6&t=13175&p=68915#p68915

Awatar użytkownika
biedron
Operator

  • Posty: 347
  • Rejestracja: 22 Lut 2013 20:08
  • Miejscowość: Kaszuby
  • Pochwały: 21

Maszyna: JCB 3CX Super
Takeuchi TB-15

Firma: R-Bud Rumia


Reklama

simmet

Re: ceńmy się Panowie

Postprzez Dz0rdasz » 02 Wrz 2014 11:05

biedron napisał(a):W Irkucku zmarźlina przez większośc roku, więc kolega Dz0rdasz zapewne więcej stoi jak pracuje, przez co powinien zdecydowanie cześciej mieć czas na wejście na forum :mrgreen:



Nie wchodzę na forum za często bo po co się denerwować. Moja maszyna nie pracuje za rozpaczliwe durne stawki ,od zakupu w 2007 roku przepracowała 2780Mtg. Nie jestem jakimś bogaczem , ale i nie zrozpaczonym durniem żeby robić po kosztach.
Na początku tego tematu próbowałem Was przekonać żebyście wszyscy jednogłośnie podnieśli stawki za swoją pracę,tylko Wszyscy !!! Ale niektórzy nie umieją liczyć i myślą że więcej pracując ,więcej zarobią :lol: Teoretycznie tak :lol: Ale też łachają maszynę i więcej wydadzą. W rzeczywistości zostaje na zupkę z wkładką. Zresztą po co ja się tu produkuję ,nic to nie da :lol: Pozdrawiam tych co szanują swoją pracę , stać ich na dobrej jakości części , a maszyn nie skręcają na drut wiązałkowy. :lol:

Dz0rdasz
Operator

  • Posty: 215
  • Rejestracja: 04 Mar 2007 10:49
  • Miejscowość: IRKUCK

Maszyna: Volvo BL 71

Firma: Jak jechać za głodową stawkę, lepiej pstrykać pilotem telewizora...


ceńmy się Panowie

Postprzez pit38 » 29 Wrz 2014 16:44

Podobna mi się Twoje podejście - szkoda, że w środowisku nie każdy je podziela.

pit38
Nowicjusz

  • Posty: 11
  • Rejestracja: 14 Wrz 2014 10:31

Maszyna: Volvo

Firma: Strabag


Re: ceńmy się Panowie

Postprzez maksyM » 01 Paź 2014 07:56

Popytałem chłopaków w okolicy. Biorą 100-120 zł. Ten za stówę liczy każdą minutę dojazdu, ten za 120 w jedną stronę. A znam takiego co za pierwszą godzinę liczy 200 zł. On sobie może pozwolić bo maszynę kupił na swoje potrzeby.Ja niechętnie jeżdżę na usługi, bo mam swoją robotę, ale czasem w ramach luzu :faja: wołam 110 zł. Dla starych klientów 100. A jak komuś za drogo, to od razu daję nr tel do wspomnianych wyżej. Niech inni robią.
Mam dobry tekst jak ktoś marudzi że drogo- Ja mogę pracować za 80 zł na godz. Ty będziesz udawał że dobrze płacisz, ja będę udawał że dobrze pracuję- Na ogół działa :lol:

Poniżej skopiowałem treść korespondencji z mojego ogłoszenia na OLX. Do tej miejscowości mam 12-14 km. Ubawiłem się że gość do końca chyba nie skumał o co chodzi. Niektórym się wydaje że zrobisz za paliwo i jeszcze mu browca postawisz. Niestety, sami tak ludzi uczymy i sami postępujemy w ten sam sposób coś kupując czy zamawiając usługę.
Niech mi ktoś powie z ręką na sercu że biorąc np majstra do budowy domu nie zapytał innych o cenę bo może tańszy się znajdzie? Czy ktoś zapytał czy jego pomocnicy mają ubezpieczenie?


WItam

Interesuje mnie wykop 20m długości na 2 m głębokości i 0,6 m głębokości. Ziemia lekka. +/- wycena. Ile to zajmie czasu? Godzina, więcej? Rudno Górne.
Zablokuj użytkownika

5 sie, 16:50 Twoja odpowiedź

Pół godziny. Dojazd gratis

Przeczytana 5 sie

5 sie, 16:52 adrianadamcz

jaka cena za godzinę?
Zablokuj użytkownika

5 sie, 17:01 Twoja odpowiedź

500zł

Przeczytana 5 sie

A dzisiaj mieliśmy robótkę w okolicach Suchej Beskidzkiej. Kopał nam gość za 75 zł. I kopał jak za 75 zł :wall:
Nieprędko się to zmieni. Komuś wystarczy na chleb, bez kiełbasy się obejdzie.

maksyM
Operator

  • Posty: 472
  • Rejestracja: 29 Lis 2009 14:27
  • Miejscowość: spod Krakowa
  • Pochwały: 10

Maszyna: Hidromek,Scania 113 ,Atego 1223, Takeuchi TB216,
TB 250

Firma: F.U.H.Wodren


ceńmy się Panowie

Postprzez Arcio » 25 Paź 2014 09:58

Przeczytałem temat i nie wiem czy mieszkam w tym samym kraju co Wy :)
Mój teren działania to okolice Rybnika Raciborza i Kuźni Raciborskiej:
CAT 301.8C 70zł/h + dojazd 1,7zł/km
Komatsu PC35MR2 85-90zł/h + dojazd 2,5zł/km
Komatsu PC55MR3 100-110zł/h + dojazd 4zł/km
Dojazd jest liczony w dwie strony.
Robota jest dziennie, prawie zawsze na prywatnych posesjach, wyjątkiem jest odmulanie rowów melioracyjnych.
Mam ogłoszenia tylko w internecie, 4-5lat do tyłu była kupa - było mało roboty, a teraz ludzie wiedzą gdzie dzwonić.
Miałem kilka robót pod Skanska, Eurovia, różne firmy przy Elektrowni Rybnik + jakieś hipermarkety i skutecznie się z nich wyleczyłem.
Ja nie wiem jak to jest z cenami na większe maszyny, ale mam w Rybniku kilka zaprzyjaźnionych firm z dużymi maszynami i wiem, że np za O&K MH4 w RPBD biorą 160zł/h inna firma ma 4 Atlasy 1604 i dziennie robią po 180zł/h. W Knurowie w ZPB biorą za Volvo EC160 200zł/h i mógłbym jeszcze dalej wymieniać.
Nie wiem w czym tkwi fenomen strony Kopaczka.pl na której osoby posiadające koparki o masie powyżej 15T kasują jak za mini i midi koparki - chyba macie jakiś dostęp do lewego paliwa powiedzmy po 2zł/l, no i ten drut wiązałkowy. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Arcio
Fachoperator

  • Posty: 1065
  • Rejestracja: 10 Gru 2010 15:05
  • Miejscowość: Rybnik
  • Pochwały: 71

Maszyna: gąsienicowa, japońska :)

Firma: Kant i bubel.


Poprzednia Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej