wibako

akademia operatora

O czym tylko chcecie :).

Moderatorzy: peckiel, Dj_Francuz

akademia operatora

Postprzez Driverrs » 25 Wrz 2014 18:49

Witam. Potrzebuje szybko zrobic kl II na ladowarke i w okolicy znalazlem takie cos http://www.akademiaoperatora.pl/oferta/ ... warki.html
I mam trochę wątpliwości bo nie ma zadnych opini na ich temat.
Jak moge sprawdzic ich wiarygodność ? Pozdro.

Driverrs
Pomocnik operatora

  • Posty: 61
  • Rejestracja: 16 Mar 2010 19:19
  • Miejscowość: Strzegom

Maszyna: Volvo L180E & L220E

Firma: GVS


Reklama

simmet

akademia operatora

Postprzez lukasb » 25 Wrz 2014 20:03

Uważaj na nich, bo skoro piszą takie rzeczy: "Uprawnienia „Operatora Ładowarki Jednonaczyniowej klasy II” uprawniają do wykonywania prac na ładowarce kołowej, gąsiennicowe z łyżką o pojemności do 1,8m3 " to coś jest nie halo. Bo trzecia klasa na ładowarki jest do 2,5 m3, a druga do 5 m3 - zgodnie z rozporządzeniem ministra gospodarki.
Poza tym jeśli chodzi o : "AKADEMIA OPERATORA jest jedyną firmą szkoleniową dla operatorów maszyn budowlanych uprawnioną do szkolenia w zakresie klasy I oraz klasy II" to też jest bzdura, bo jest wiele ośrodków uprawnionych do szkolenia w klasach wyższych niż trzecie. Zakładam że szukasz czegoś w okolicach Strzegomia, to w promieniu do ok 100 km znajdziesz kilka opcji na szkolenie "na dwójki".

lukasb
Pomocnik operatora

  • Posty: 57
  • Rejestracja: 03 Kwi 2014 11:22

Maszyna: Volvo BL71

Firma: Mo


akademia operatora

Postprzez Driverrs » 25 Wrz 2014 21:21

Tez właśnie z wróciłem na to uwage a przegladalem ich oferte i pisza juz normalnie ze kl II jest do 5.0m wiec mozliwe ze to literowka projektanta strony.
Ogolnie na kazdej stronie kazdy pisze to samo ze sa najlepsi i pierwsze miesce w rankingu :-P

W mojej najbliszej okolicy sprawdzalem ośrodki i wszystkie robia teraz kl. III a na pytanie o II odsylaja gdzie indziej moze boleslawiec ale tez nie wiedza kiedy bedzie a taka sama odleglosc co wroc :/

Dzieki za opinie :)

Driverrs
Pomocnik operatora

  • Posty: 61
  • Rejestracja: 16 Mar 2010 19:19
  • Miejscowość: Strzegom

Maszyna: Volvo L180E & L220E

Firma: GVS


akademia operatora

Postprzez dawidg2 » 25 Wrz 2014 21:42

Bo na II nie ma tylu chętnych co na III a robiłem II akurat weekendowo bo był ale to w poznaniu.

dawidg2
Fachoperator

  • Posty: 6204
  • Rejestracja: 14 Kwi 2008 20:47
  • Miejscowość: Krzemieniewo
  • Pochwały: 134

Maszyna: JCB, Schaeff

Firma: Szukam


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej