wibako

Sonda zużycia paliwa

O czym tylko chcecie :).

Moderatorzy: peckiel, Dj_Francuz

Sonda zużycia paliwa

Postprzez korba71 » 09 Lip 2014 20:02

Lekko pól smieszne ,obchodzi cie to ?mam kilka kursów -zbierania czereśni ,polawiania pereł i chodowli jedwabników ,jak ktoś nie ma argumentów to temat schodzi na wykształcenie albo ortografie ,żenada,wykształcenie jest tak łatwo dostepne że nawet ktoś upośledzony psychicznie spokojnie może skończyć studia ,mam nadzieje że to nie ty.

Awatar użytkownika
korba71
Fachoperator

  • Posty: 2158
  • Rejestracja: 10 Sty 2011 22:38
  • Miejscowość: Chorzów
  • Pochwały: 43

Maszyna: volvoec210blc


Reklama

simmet

Re: Sonda zużycia paliwa

Postprzez prezes85 » 09 Lip 2014 20:33

Tobie się widzę nie udało ani opanować ortografii ani tym bardziej studiów skończyć. Jakbyś sobą coś prezentował to byś nie robił po 12-14 godzin na dobę. Sam sobie zgotowałeś ten los i teraz plujesz na innych.

prezes85
Fachoperator

  • Posty: 571
  • Rejestracja: 02 Lis 2009 16:55
  • Miejscowość: Kraków
  • Pochwały: 4

Maszyna: CAT 428E 428F M315 Liebherr 904 Actros 3344 4141

Firma: własna


Sonda zużycia paliwa

Postprzez korba71 » 09 Lip 2014 20:39

Jakiś czas nie odpisze pozwole byś aby przez chwile zatriumfował .

Awatar użytkownika
korba71
Fachoperator

  • Posty: 2158
  • Rejestracja: 10 Sty 2011 22:38
  • Miejscowość: Chorzów
  • Pochwały: 43

Maszyna: volvoec210blc


Sonda zużycia paliwa

Postprzez MARIO/MECALAC » 09 Lip 2014 20:46

Panowie koniec tematu !!!! bo tu wątek jest o Sondzie paliwa nie o wykształceniu ani o tym kto ile zarabia.

Nie ważne kto jakie ma wykształcenie, może mieć nawet dwa kierunki studiów skończone zmieni to coś?
Co do ilości godzin, w pracy to nie pracownik ustala sobie że ma robić po 12-16 h tylko porypany kierownik któremu się nudzi i nie umie żyć z ludźmi ( po pracy na delegacji ) oraz szefostwo.

prezes85 byłeś kiedykolwiek na delegacji ?
Bo wydaje mi się że nie. Na delegacji nie ma co robić po pracy nawet jak robisz 10 h. Kończysz prace jedziesz na hotel, kąpiesz się , jesz i jest godzina 19 i co masz robić? chlać wódkę lub piwo a rano na kacu do roboty?

Ja przepracowałem trochę na delegacji i jak robiłem po 14h to było ok umyłem się zjadłem i do spania czasami piwko się wypiło i film jakiś się obejrzało.

Jak by było co zwiedzać i nie było by to na zadupiu to wolał bym robić po 10 h bo jeszcze trochę czasu by zostało na zwiedzanie. Koniec tematu
Proszę nie wydzwaniać w sprawie naprawy Mecalaca. Nie jestem mechanikiem


Jeśli pomogłem nie pisz Dziękuje kliknij POCHWAŁA!!
Rezerwiści To Specjaliści Pędzą Bimber Nawet Z Liści

Awatar użytkownika
MARIO/MECALAC
Fachoperator

  • Posty: 3306
  • Rejestracja: 29 Paź 2009 19:39
  • Miejscowość: CZĘSTOCHOWA
  • Pochwały: 132

Maszyna: MECALAC 12 MXT

Firma: OL-KOP


Poprzednia Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej