Przełącz do głównego szablonu
O czym tylko chcecie :).
Zablokowany temat

Wyposazenie poza seryjne maszyny

25 Cze 2014 21:05

Dostałem koparke kołową marki hyundai golutenka nawet towotnicy w niej niema. Co warto zakupić załatwić do maszyny typowo budowlanej. W innych maszynach mi ciekło do maszyny czy wie ktos gdzie dostane lub jak dorobic daszek nad przednia szyba. Jaka to ma nazwe szukalem nima

Wyposazenie poza seryjne maszyny

25 Cze 2014 22:57

Blenda przeciwsłoneczna.

Wyposazenie poza seryjne maszyny

28 Cze 2014 16:04

Czy ma ktos cos wiecej w maszynie poza reczna smarownica

Wyposazenie poza seryjne maszyny

28 Cze 2014 18:10

Zestaw kluczy i śrubokrętów, zmiotkę, szmaty.

Wyposazenie poza seryjne maszyny

28 Cze 2014 18:42

Jaki estaw lepszy plaskich oczkowych kluczy co jeszcze warto miec. Co myslicie o cb radiu

Wyposazenie poza seryjne maszyny

28 Cze 2014 18:58

Płasko oczkowe wystarczą, jakiś komplet taki z większą ilością kluczy. Od małej 5 po 32. CB radio jak pracujesz z ciężarówkami to się przydaje.

Wyposazenie poza seryjne maszyny

28 Cze 2014 21:11

Wypisze co ja mam ,uwaga bede sie chwalił :mrgreen: -zawiesa lamcuchowe 6 metrowe poczwórne ze skracaczami ,zawiesia linowe podwójne krótkie, pasy 6 metrowe 5 tonowe, pasy 3metrowe 2tonowe, kilka pojedynczych cienkich pasów, kable rozruchowe profesjonalne do ciężarówek, smarownica duża nożna, solidna skrzynia z narzedziami, haki -zwykły i obrotowy, kilka szekli różnych wielkości, dwa szpadle ,dwa młotki, gumofilce :lol: w razie jakby zagonili mnie do betonu, komplet filtrow paliwa, koniecznie wiadro smaru, mam też zapasowe ciuchy ,kilka razy przydały mi sie ,oczywiscie niesmiertelny kogut i cb radio (radio polecam nawet kupic za własne pieniądze) sporo innego dziadostwa ,mi łatwo to wszystko zgromadzic i miec bo przez 5 lat raz tylko zmieniłem maszyne ,nie zawsze jestem z tego zadowolony ,ciągną do mnie jak do mekki trzeba ciagle latac zeby oddawali, niekiedy wolałbym nic nie mieć.

Wyposazenie poza seryjne maszyny

29 Cze 2014 09:59

Czy ktos sie jeszcze pochwali co ma lub co warto zorganizowac. Robie na kolowce gdzie nie jest za bogato z miejscem I tu moje pytanie jak przerobic schody z gniazdami na dwa kliny na schowek. Ból w tym ze nowe kosztuja 4 tysie. Najpasowniej by bylo zakupic sam schowek nowy lub uzywany pytanie gdzie to dostac. Jak dopasowac kolo lakieru nadwozia I podwozia czym pomalowac lemiesz?

Wyposazenie poza seryjne maszyny

29 Cze 2014 10:20

Kolego napisz jakie prace wykonujecie maszynami ,bo nie ma sensu trzymac czegoś co ci nigdy sie nie przyda ,ja zrobilem sobie dwa drewniane podesty z otworami i uchwytami, zamontowalem za kabiną i trzymam tam pasy smar ,smarownice krótkie zawiesia i jakies bańki niekiedy ,zawiesia łancuchowe leża zawsze gdzies z boku ,z tym daszkiem przeciwsłonecznym jest tak że jak pracujesz w poziomie lub wykopie jest bajer ale jesli masz cos podac do góry musisz wychylać sie z kabiny bokiem zeby coś zobaczyć ,niekiedy wystarczy czapka z daszkiem :mrgreen: .

Wyposazenie poza seryjne maszyny

29 Cze 2014 11:41

Pracuje przy separatorze urobku glownie ale tez jako dzwig na dlugich zawiesiach

Wyposazenie poza seryjne maszyny

29 Cze 2014 17:17

Czy jest gdzies zapisane jakim lakierem zostalo pomalowane nadwozie czy czy to jest jeden kolor odcien, jakim podwozie. Czy odkrecenie srub wystarczy za pokaz koloru w mieszalni lakierow.

korba71 co do daszka jak pada to w kabinie plywa odrazu

Re: Wyposazenie poza seryjne maszyny

30 Cze 2014 07:17

Obowiązkowo kanister,wąż do paliwa i kieliszek

Wyposazenie poza seryjne maszyny

30 Cze 2014 18:29

haha

Wyposazenie poza seryjne maszyny

30 Cze 2014 19:04

Kiedyś to miałem barek w koparce , wstyd sie przyznać,koledzy przychodzili .....pogadac :mrgreen:

Wyposazenie poza seryjne maszyny

30 Cze 2014 19:40

a ja dodam, jeszcze jedna ważną rzecz ,radio zwykłe radio, fajnie by było z odtwarzaczem mp3. to jest podstawa w pracy. :D

Wyposazenie poza seryjne maszyny

30 Cze 2014 20:01

koledzy zapomnieliście jeszcze o jednej bardzo ważnej rzeczy a mianowicie gaśnicy najlepiej mieć dwie, jedną w kabinie a drugą na zewnątrz bo różnie to nieraz bywa na robocie.

Wyposazenie poza seryjne maszyny

30 Cze 2014 20:22

To już raczej wiadomo że musi być, tak jak kogut czy trójkąt z tyłu na maszynie (na kołowych)

Wyposazenie poza seryjne maszyny

30 Cze 2014 21:42

Administratoze peckiel na forum jest przyjete ze masz wychuchana maszyne czy zdradzisz tajemnice co podpowiesz
Ostatnio edytowany przez peckiel, 01 Lip 2014 17:09, edytowano w sumie 1 raz

Wyposazenie poza seryjne maszyny

01 Lip 2014 17:12

Kolego na początek staraj się używać polskich znaków w swoich postach.

To w końcu chcesz wiedzieć jakie jest wyposażenie maszyny czy wiedzieć jak ją pucować? :mrgreen:

Wyposazenie poza seryjne maszyny

01 Lip 2014 19:34

Kolego takie sie ma wyposażenie jakie jest potrzebne ,nikt nie bedzie gromadzil badziewia bo może sie kiedyś przyda żeby nie zostać niewolnikiem własnych drobiazgów.
Zablokowany temat