Przełącz do głównego szablonu
O czym tylko chcecie :).
Wyślij odpowiedź

wydobywanie bez koncesji

13 Maj 2014 22:26

czy operatorowi posiadającemu uprawnienia na ładowarke, bedacy zatrudniony w firmie, a pracujacy na zwirowni bez koncesji, groza jakies konsekwencje w razie kontroli z urzedu górniczego?? czy ktos miał juz takie problemy i jak to sie skonczyło?
Ostatnio edytowany przez rudesmen 18 Maj 2014 16:41, edytowano w sumie 2 razy
Powód: Popraw post! poprawna pisownia obowiązuje!!

wydobywanie bez koncesii

14 Maj 2014 08:02

Jeżeli to nie Twoja firma i nie Twoja działka, na której prowadzone jest wydobycie, to zdecydowanie nie ma podstaw aby Cię ścigać ;)

wydobywanie bez koncesii

14 Maj 2014 08:55

Firma nie moja dzialka tez nie jest firmy i teraz jestem vciekaw jak dalej to sie potoczy
Ostatnio edytowany przez peckiel, 14 Maj 2014 15:56, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Proszę o używanie polskich znaków. Popraw posty. Na naszym forum za nieużywanie znaków polskich można otrzymać ostrzeżenie.

wydobywanie bez koncesii

15 Maj 2014 22:27

Przyjdzie geodeta, określi ile wybraliście materiału, policzą odpowiednią stawkę (karę) za m3, firma o ile nie jest bardzo bogata - pójdzie z torbami a na pewno zapłaci kilka razy więcej, ile na tym zarobiła.
Czasy dzikiej eksploatacji mamy już dawno za sobą...

wydobywanie bez koncesii

16 Maj 2014 11:19

demonek napisał(a):Firma nie moja dzialka tez nie jest firmy i teraz jestem vciekaw jak dalej to sie potoczy

Jak się potoczy, odpowiedź brzmi:
Kara za wydobycie 1T bez koncesji to 100 X opłata ekspolatacyjna (55 gr) = 55 zł/1T. Jak sprzedawali to już są poniżej dna. :idea:

wydobywanie bez koncesji

20 Maj 2014 22:43

nie sprzedawali ponadto nikt nie złapał nas na załadunku a z włascicielem niby były umowy na wynajem sprzetu ,a urzad górniczy podczas kontroli robił tylko zdijęcia i nic więcej zadnego protokołu i nic po za tym do tej pory sie nie dzieje w tej sprawie

wydobywanie bez koncesji

20 Maj 2014 22:57

demonek napisał(a):nie sprzedawali ponadto nikt nie złapał nas na załadunku


nie szkodzi, przyjadą pomierzą metry sześcienne nawet jak częściowo zasypane to idzie dojść ile tego było wybrane. Kwestia układów.
Wyślij odpowiedź