Przełącz do głównego szablonu
O czym tylko chcecie :).
Wyślij odpowiedź

promowanie naszej strony - cichy temat :)

18 Kwi 2013 22:59

Kurde fajny motorek. Mój brat kupił WSK 125, doprowadził to do stanu kolekcjonerskiego, kolega również i ja też szukam.

promowanie naszej strony - cichy temat :)

18 Kwi 2013 23:10

a jaką ma piękną pracę silnika jak będzie ładna pogoda i bez wietrzny dzionek to nagram może jak sobie parkocze :wink: ale puki co nie mogę się oprzeć sweet foci :mrgreen:
Image wybaczcie musiałem :mrgreen:

promowanie naszej strony - cichy temat :)

19 Kwi 2013 11:44

Dj_Francuz, co to za robienie zdjęć z tyłu... boisz się pokazać twarz... :?: :lol: nie odgapiaj od rudesmena
a propos rudesmen będziesz jutro w Janczewie na rozpoczęciu sezonu offroadowego ? http://motocross.dirtarena.pl/5364/wyda ... czewo-2013

promowanie naszej strony - cichy temat :)

19 Kwi 2013 15:41

wujek616 admin drogą my tylko wierne owieczki powinniśmy za nim podążać :mrgreen: :mrgreen:

promowanie naszej strony - cichy temat :)

19 Kwi 2013 21:54

Panowie można gdzieś jeszcze kupić koszulkę? Na stronie, gdzie kiedyś można było je kupić nic nie mogę znaleźć :cry:
Aaaaa i pytanko- czy mogę sobie bezkarnie umieścić na klapie w samochodzie logo naszego forum wraz z adresem? Jadę robić reklamy na sprzęt to by mi w biurze reklamy drukneli naklejki :mrgreen:

promowanie naszej strony - cichy temat :)

19 Kwi 2013 22:22

kolega mechanior ma dość sporo gadżetów z logiem forum i z tego co wiem to jeździ z tym non stop co do koszulek pytaj admina

promowanie naszej strony - cichy temat :)

19 Kwi 2013 23:49

mam magnesy i podkładki pod tablicę
nawiasem mówiąc podkładki mi się zniszczyły przy wymianie tablic... są jeszcze?

promowanie naszej strony - cichy temat :)

21 Kwi 2013 13:00

mechanior napisał(a):nawiasem mówiąc podkładki mi się zniszczyły przy wymianie tablic...

wymieniałeś je koparką? :roll: :roll: :roll:

promowanie naszej strony - cichy temat :)

22 Kwi 2013 00:15

po prostu jeżdżą już 2 lata i plastik zrobił się kruchy

Re: promowanie naszej strony - cichy temat :)

11 Maj 2013 15:55

Image wreszcie się zebrałem, jest jakie jest..

promowanie naszej strony - cichy temat :)

12 Maj 2013 11:33

Spóźniony ale zaliczony :wink:

Re: promowanie naszej strony - cichy temat :)

23 Cze 2013 18:35

czy koszulki są jeszcze dostępne w sklepie internetowym? klikając w link nie widzę jej
http://koszulka.tv/koszulka-514/kopaczk ... l?dzial=74

promowanie naszej strony - cichy temat :)

27 Cze 2013 11:53

Cholera jasna nie czytałem tego tematu od marca... :wall:
wujek616 napisał(a):a propos rudesmen będziesz jutro w Janczewie na rozpoczęciu sezonu offroadowego ? http://motocross.dirtarena.pl/5364/wyda ... czewo-2013

Trochę spóźnione :oops:

No i byłem, nawet startowałem! Niebiesko czarna Suzuki DRZ - ostatnie miejsce :mrgreen:
Widziałem Wasz pit-stop, bardzo okazały... :)
W poprzedni weekend w Gorzowie na Fabrycznej startowałeś? Dla mnie Janczewo to był pierwszy i ostatni start na tym sprzęcie.
paolo napisał(a):Panowie można gdzieś jeszcze kupić koszulkę? Na stronie, gdzie kiedyś można było je kupić nic nie mogę znaleźć :cry:
Aaaaa i pytanko- czy mogę sobie bezkarnie umieścić na klapie w samochodzie logo naszego forum wraz z adresem? Jadę robić reklamy na sprzęt to by mi w biurze reklamy drukneli naklejki :mrgreen:

Sklep koszulki.tv przechodził gruntowne zmiany i podejrzewam, że te mniej zyskowne motywy koszulek pousuwali. Swoja drogą niezbyt byłem zadowolony z jakości tych koszulek, a Wy jak oceniacie te koszulki? Jak z trwałością nadruku/samego materiału :?:
Udzielam przyzwolenia na bezkarne umieszczenie naklejki z logo forum na aucie :mrgreen:
mechanior napisał(a):po prostu jeżdżą już 2 lata i plastik zrobił się kruchy

Jeszcze ich nie ściągałem wiec o kruchości nic nie powiem, u mnie natomiast na przednich ramkach odpryskuje farba z nadrukiem prawdopodobnie od kamyków w nią uderzających.
Informuje że ramki pod tablicę są jeszcze dostępne, cena to 5zł za szt., wysyłka 8zł - zainteresowanych proszę o kontakt przez PW.
Koszulki i magnesy niet.

promowanie naszej strony - cichy temat :)

27 Cze 2013 23:43

proszę o ramki, kupiłem chromy ale wywalę na rzecz kopaczki.pl
adres masz, a jak nie to PW

koszulki się spierają, może trochę zbyt szybko, w sensie że nadruk się spiera ale materiał jest OK

promowanie naszej strony - cichy temat :)

30 Cze 2013 13:36

No i byłem, nawet startowałem! Niebiesko czarna Suzuki DRZ

rudesmen, no wiesz co , mogłeś zajść do nas przyjęlibyśmy Cię pod nasz dach :mrgreen:
Widziałem Wasz pit-stop, bardzo okazały... :)

szkoda że nie widziałeś akcji jak na 8 minut przed startem cała nasza ekipa zmieniała mi kierownicę w moim quadzie bo mi się załmała :lol:, dzięki Nim wystartowałem ...no i wygrałem :faja:
W poprzedni weekend w Gorzowie na Fabrycznej startowałeś?

nie, byłem tylko chwilę popatrzeć jak jeżdżą
Dla mnie Janczewo to był pierwszy i ostatni start na tym sprzęcie.

dlaczego ostatni :?: zmieniasz sprzęt :?: :?: mam nadzieje że nie rezygnujesz z jazdy :woot:

A wracając do koszulek to nie narzekam na jakość mimo kilku prań , sam jestem w trakcie poszukiwania firmy która zrobiłaby koszulki dla naszego klubu MO Sulęcin, i jak na razie z pierwszych koszulek zrobionych w Sulęcinie jesteśmy bardzo niezadowoleni :evil: nadruk kiepski prasowanka odkleja się miejscami no i w ogóle nie zastosowali się do naszych wskazówek dotyczących wymiarów nadruku... a koszty to ok 35zł za nadruk + nasza koszulka też 35zł. znaleźliśmy firmę w Słubicach która też robi nadruki więc w niedługim czasie dam znać co z tego wyjdzie... :mrgreen:

promowanie naszej strony - cichy temat :)

07 Gru 2013 20:53

Witam odgrzeje trochekotleta.Co z koszulkami i innymi gadżetami z logo kopaczka.pl? bo ja nie zamiawiałemkoszulki a chętnie bym sobie zamówił

promowanie naszej strony - cichy temat :)

07 Gru 2013 21:36

Koledzy macie linka do tych koszulek bo ja kiedyś zamawiałem ale teraz nie mogę ich znaleźć na necie a muszę kupić bo stara mi już się zużyła ;) ?

promowanie naszej strony - cichy temat :)

07 Gru 2013 22:29

podobno już ich nie ma w tym sklepie
chyba czas reaktywować temat koszulek, ja też się piszę! chętnie kupię ze 3-4 dla siebie i załogi...

promowanie naszej strony - cichy temat :)

07 Gru 2013 23:06

Pisałeś dziś o unikatowości naszego forum, a nie mamy się czym pochwalić ani zareklamować, moja koszulka już sprana tez bym coś kupił.

promowanie naszej strony - cichy temat :)

07 Gru 2013 23:20

Widzę że temat w odpowiednim czasie zapodałem bo wielu osobą by się przydały nowe koszulki :faja:
Wyślij odpowiedź