Przełącz do głównego szablonu
O czym tylko chcecie :).
Wyślij odpowiedź

Który dealer JCB??

10 Sty 2012 21:45

witam

tak jak w temacie jakiego Dealera polecacie. kupił bym CAT'a ale nie stać mnie na nowego a starego nie chce kupować (części zbyt drogie)
CASE nie ufam tej marce:D,
TEREX fajny rozmawiałem z operatorem że od 6 lat robi na 860 nic się nie popsuło że dobrze się na niej robi ale ja nie ufam,
HSW też jakoś nie bardzo a
NEW HOLLAND wydaje mi się zbyt delikatny i dla tego padł wybór na JCB.
Masa części, dużo serwisów atoryzowanych i nie autowyzowanych :D.
Pochodzę z Częstochowy a mieszkam w Krakowie wię pracę miał bym na 100% w Cze-wie albo w Krk wystarczy umowe podpisać i zdecydować się na rynek w którym ma się pracować.
Na sprzęcie będę ja pracował na wynajmie w firmie oraz na usługach prywatnych ludzi teraz moje pytanie brzmi jaki kupić sprzęt :
JCB 3CX ECO SiteMaster
JCB 3CX ECO CONTRACTOR

Praca będzie w różnych warunkach, przewóz materiałów plantowanie ziemi, kopanie pod kanalizacje itd.
oraz co jest najgorsze duże odległości sięgające nawet do 50 km.
Koplad będzie nowa bo z 2011 roku taką bym przynajmniej chciał kupić i myśle że uda mi się coś dodatkowego dobrać w tej cenie do maszyny.
I tu pytanie jaki DEALER jest godny polecenia i zaufania chciałbym maszyne sprowadzoną z zagranicy bo jest tańsza.

Sorki że się tak rozpisałem ale nie chciałem później tego dopisywać w postach a chciałem jakoś ten obraz wam przedstawić

Pozdrawiam

Który dealer JCB??

15 Sty 2012 21:30

Dobra widze że wszystkich żal du..e ściska że Nowy gościu ma kase oraz nagraną robote i chce kupić roczną może dwu letnią maszyne i pyta się gdzie najlepiej kupić i nikt mi nie doradzi bo jeździcie na 10 latkach i nie macie kasy by też kaką kupić. Nie ma to jak zazdrośc dzięki

Który dealer JCB??

15 Sty 2012 21:39

Kolego jestes chyba nienormalny :mrgreen: masakra daje zaraz to na wioche http://www.youtube.com/watch?v=ECC63jIJclw to sobie kup :D to sprzet dla ciebie .
Ostatnio edytowany przez korba71, 15 Sty 2012 21:56, edytowano w sumie 1 raz

Który dealer JCB??

15 Sty 2012 21:46

Masz pełno wystarczy na allegro wejść. Masz IH, Denisona, i wiele innych na terenie kraju

Który dealer JCB??

15 Sty 2012 21:50

MARIO/MECALAC napisał(a):Dobra widze że wszystkich żal du..e ściska



Bo to głupie pytanie było. W Polsce jest tylko jeden dealer autoryzowany. Wiec jak go można porównywać do handlowców?

Który dealer JCB??

15 Sty 2012 21:58

wejdzie na allegro i co bedzie pierwsze ?? wieliczka "czyli zaraz za drzwiami domu" skoro mieszkasz w krakowie ale skoronie chce sie poszukac to tak bywa a skoro masz juz upatrzony model to tylko przeglodac oferty w internacie bo na tak nowa maszyne bedzie gwarancja i serwis dojezdzajacy do miejsca pracy

a co do zazdrosci to w............. i niech ta nowa maszyna ci sluzy dlugie lata bezawaryjnie bo mie nie jestes wrogiem

Który dealer JCB??

15 Sty 2012 22:01

No ja nie wiedziałem dla tego zapytałem i się wkurzyłem bo zależy mi na czasie a dawno temu ten post umieściłem i nikt nie odp. Owszem głupie pytanie dla tych co się znają i siedzą w tym. korba71 nie świeci inteligencją a głupota i chamstwem choć ja to zacząłem przyznaje się i przepraszam (nerwy). A DENISON jest godny zaufania ?bo z Krk i najbliżej

Który dealer JCB??

15 Sty 2012 22:05

Ja tez przepraszam ,niech administracja usunie mój post .

Który dealer JCB??

15 Sty 2012 22:21

ok niech posty zostaną nic się nie stało ale nerwy i emocje biorą góre :D

Który dealer JCB??

15 Sty 2012 22:27

jak nowa chcesz to tylko z torqulock wzielem tez nowa z tym i jest bajka na przejazdy

Który dealer JCB??

15 Sty 2012 22:32

MARIO/MECALAC napisał(a): A DENISON jest godny zaufania ?



Raczej tak, ja mam pozytywną współprace jeżeli chodzi o części. Ale ogólnie to nasze były kupione z firmy Wrocławia na lekarskiej "Remarks" mają też oddziały po całej Polsce.

O gwarancji zapomnij od handlarzy.

Który dealer JCB??

16 Sty 2012 02:25

Nie no o handlarzach zapominam bez dwóch zdań no a na Allegro to nie wiadomo co i jak o DENISON wiem ale nie wiedziałem czy gość jest godny zaufania jak i o serwis się rozchodzi. Zastanawiam się jeszcze nad 4CX ale nie wiem czy coś poprawili jeśli chodzi tylne skrętne koła bo się ten mechanizm wyrabiał i były luzy. A ten torqulock jak się sprawdza w praktyce jest różnica w jeżdzie spalaniu i jak z mostami oraz olejem w przekłądniach??

Re: Który dealer JCB??

16 Sty 2012 06:47

Kultura jazdy jest lepsza. Spalanie dużo mniejsze o ile ktoś to dobrze wykorzystuje. No ale nic za darmo nie ma są i wady tego większa amortyzacja pojazdu (cenowo) to i owo przez to się dzieje. Mosty wytrzymują o ile się olej regulaminowo zmienia.

Który dealer JCB??

16 Sty 2012 10:53

MARIO/MECALAC napisał(a):A DENISON jest godny zaufania ?bo z Krk i najbliżej


Kolego Mario, jeżeli chodzi o DENISONA, to mogę ich polecić z czystym sumieniem.Sam u nich brałem maszynę (nie nową) i znamy się i lubimy do dnia dzisiejszego.Ważne tylko żeby wszystko dogadać przed bo jak chyba Jarewa napisał dielera mamy w kraju jednego IH, więc abyś miał świadomość co do oczekiwań gwarancyjnych.

Który dealer JCB??

16 Sty 2012 13:48

Co do gwaracji to wiem trzeba zdrowo myśleć i nie ponieść się emocji przy kupowaniu i obgadać.

Re: Który dealer JCB??

16 Sty 2012 16:36

Gdzie masz ta robotę w Krakowie? ;-)

Który dealer JCB??

16 Sty 2012 19:43

Czuje podstep :mrgreen: kolego prezes nieładnie ,w mojej firmie szefo jezdzi po maszyny do Niemiec, ktos mu tam daje niezłe namiary bo zawsze wychaczy perełke, nawet nie zabiera mechanika.

Który dealer JCB??

16 Sty 2012 20:21

To są dokładnie okolice Kryspinowa ale nic więcej nie powiem :P. Kolego korba71 wychacz te numery od szefa to sam tam pojade :D

Re: Który dealer JCB??

16 Sty 2012 23:27

Mario - Interhandler Kraków na wyjedzie do Wieliczki - Górny dobry przedstawicie, koledzy chwalą Denisona, ja nie przepadam, Żądło z Myślenic. To tak najbliżej jesli chodzi o JCB.

Masz tam miejsce na drugą koparko-ładowarkę? Szukam roboty.

Który dealer JCB??

01 Paź 2014 13:01

słyszał ktoś o firmie Autobochnia. mają stronę http://www.autobochnia.pl/ Przymierzam się do zakupu nowej 4CX. IH ceny jak na Batorym, miałem 2 rozmowy nie chcą opuścić cena katalogowa ;) Pomyślałem o importerach (Denison i Anmar) i trafiłem jeszcze na Autobochnie. Z nimi temat jest taki, że oni siedzą głównie w ciężarówkach naczepach itd a koparki to ich temat poboczny. Sprzedawca zapewniał mnie, że import 4CX to dla nich nie problem. Ktoś z was może podzielić się opinią o firmie? :faja:
Wyślij odpowiedź