Przełącz do głównego szablonu
Wyślij odpowiedź

LISTA MODERATORÓW.

28 Gru 2014 13:24

Hmmm to jak będę stary to się zgłosze żeby zmienić nick na '' dziadek'' :lol: haha. Adam Mi też się Kojarzy z kluczami płasko oczkowymi :lol: Co do rangi specjalisty jestem na TAK. Sam miałem złożyć taką propozycję.

LISTA MODERATORÓW.

19 Sty 2016 19:40

Po przeczytaniu powyższego wątku mam pytanie:
Czy utrzymywanie porządku przez "jakiegoś" moda, w dziale "przypisanym" innemu modowi, jest wcinaniem się?
Pytam, bo nie chcę podpaść lub dostać po dupie. Myślałem, że pilnować porządku należy na całym forum pod kątem przestrzegania regulaminu, a przypisanie moda do działu tematycznego ( np Romka do CAT ) jest uzasadnione jego niebywałą wiedzą w CAT i pilnuje On treści merytorycznie, aby ktoś głupot nie pisał w sensie technicznym.

Więc ??? :faja: (wiem że to trudne pytanie)

LISTA MODERATORÓW.

19 Sty 2016 19:44

Jeżeli o mnie chodzi to działam tam gdzie jest problem. Już pisałem dla Patryka żeby przydzielił ciebie do działu Liebherr. Nie obrażę się za to jak postawisz Image
Image

LISTA MODERATORÓW.

19 Sty 2016 19:53

Kurde, a już sam sobie chciałem karę wymierzyć, że o tym pomyślałem. Po prostu 70% maszyn jakie robię to liebherr ( i nie popadając w samozachwyt ) mogę tu najwięcej zabłysnąć, co zresztą widać po ilości postów.

Będzie Adam :piwo: a nawet :piwo: :piwo: :piwo:

... ale nadal nie dostałem odpowiedzi na zadane pytanie ....

LISTA MODERATORÓW.

19 Sty 2016 20:41

Możesz ja tez buszuje w innych działach. Sorki za długie milczenie, brak czasu
Wyślij odpowiedź