Przełącz do głównego szablonu
Wyślij odpowiedź

Zielony przycisk w o&k

18 Cze 2010 21:41

Do czego służy zielony przycisk z symbolem ciężarówki w koparce O&K MH4 PMS ? Może w innych koparkach też taki jest?

18 Cze 2010 22:52

Narysuj albo wrzuć fotke to ci powiem

26 Cze 2010 15:04

Image
Zrobię zdjęcie w poniedziałek bo rysunek niezbyt wyszedł ;p

26 Cze 2010 17:48

W okejkach są dziwne oznaczenia tych przycisków myślę że ten przycisk oznacza przywołanie ciężarówki bo ja mam taki przycisk z samolotem i jak wcisnę to leci i zrzut paliwa centralnie na budowę ewentualnie tankowanie w powietrzu. A tak na serio to nie mam pojęcia.

27 Cze 2010 12:02

hehe,zrobię jeszcze zdjęcie, może Ci się wtedy rozjaśni

27 Cze 2010 21:41

wyglada mi to na cos w rodzaju zabezpieczenia czegos( jakiegos ukladu w koparce) na czas transportu.....
a nie ma pzry nim jakis rysunków klodki,albo tp.?
lub tez moze np. odlacza skrzynke biegow, zeby mono bylo holowac,
a jak go wciskasz to slychac zeby cos sie dzialo w koparce??

27 Cze 2010 22:40

Spytałem już jednego gościa na allegro,który taką koparkę sprzedaje,powiedział mi właśnie,że do odłączania jazdy, do holowania.
Ostatnio edytowany przez TheKazz, 28 Cze 2010 12:13, edytowano w sumie 1 raz

27 Cze 2010 23:41

To powiedz mi czy masz taki czerwony przycisk z napisem stop albo jakiś inny czerwony. Bo ja mam taki właśnie ale starty i nie wiadomo co tam wcześniej było. Wciskam i nic się nie dzieję. Que pasa?

29 Cze 2010 21:37

TheKazz napisał(a):Spytałem już jednego gościa na allegro,który taką koparkę sprzedaje,powiedział mi właśnie,że do odłączania jazdy, do holowania.

wszystko fajnie ale,co w momencie kiedy maszyna ma unieruchomiony silnik?? musi byc gdzies jeszcze mechaniczne odpiecie, domyslam sie ze pewnie przez odkrecenie walow napedowych, czy tak??
Ostatnio edytowany przez manius, 30 Cze 2010 21:04, edytowano w sumie 1 raz
Wyślij odpowiedź