wibako

Koparka Liebherr 901

Moderator: MARIO/MECALAC

Koparka Liebherr 901

Postprzez flaber14 » 19 Maj 2010 11:14

Witam wszystkich

Słuchajcie zastanawiam się na zakupem wyżej wymienionej koparki - kołowej. Szukałem na jej temat jakikolwiek opinii w necie ale wszędzie głucho i cicho. Może ktoś z Was czytelników tego forum mógłby mi małe co nieco powiedzieć na temat tego sprzętu. Jak się sprawuje w eksploatacji, czy jest trudne w obsłudze, jakie są jej wady a jakie zalety i ile kosztują do niej części?

Dodam z przykrością iż jestem laikiem w tych sprawach ale jestem zmuszony raczej taki sprzęt pozyskać gdyż remont drogi dojazdowej do mnie do posesji zwróci mi się po kilku momentach,

Możecie mi jeszcze powiedzieć na co zwrócić uwagę przy zakupie takiego sprzętu? Koparka którą upatrzyłam z "wierzchy" wygląda całkiem nieźle, lata produkcji są 70-te, nie była usilnie wykorzystywana w jakiś potężnych pracach drogowych.


Pozdrawiam
Adam

flaber14
Fizol

  • Posty: 37
  • Rejestracja: 19 Maj 2010 11:01
  • Miejscowość: suwalszczyzna

Reklama

simmet

Postprzez lkop » 19 Maj 2010 16:17

Spotkałem tylko jedna taką koparkę w okolicach grudziadz\a, klient miał kłopot z rozdzielaczem. Brak dostepu do DTR nawet u Liebherra, brak dostepu do części, dlatego odradzam.

Awatar użytkownika
lkop
Operator

  • Posty: 378
  • Rejestracja: 07 Paź 2009 19:49
  • Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki
  • Pochwały: 15

Maszyna: LIEBHERR, Case, Manitou , Silniki, Skrzynie biegów

Firma: PARTSERVICE


Postprzez flaber14 » 20 Maj 2010 21:31

hmm czyli kolega odradza taki zakup.

Wiem że to raczej nie ładnie ale o tą kopareczke mi dokładnie chodzi
http://www.allegro.pl/item1042118740_li ... iczna.html

zadzwonię jeszcze do sprzedającego się dowiedzieć jakiego wkłady finansowego wymaga ten sprzęt i może podjadę, zobaczę. Wiem że żeby mieć dobry sprzęt trzeba zapłacić minimum 30 tyś (jeśli mowa o koparce na własne potrzeby) no ale tu cena jest co by dużo nie patrzeć kusząca. Waryńskiego albo Atlasa za 15tyś na kołach nie kupie :( - tak która byłaby gotowa do użycia.
Ostatnio edytowany przez flaber14, 20 Maj 2010 23:49, edytowano w sumie 1 raz

flaber14
Fizol

  • Posty: 37
  • Rejestracja: 19 Maj 2010 11:01
  • Miejscowość: suwalszczyzna

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej