wibako

wacker neuson 9503 słaba hydraulika

Moderator: MARIO/MECALAC

wacker neuson 9503 słaba hydraulika

Postprzez stasikowski61 » 10 Kwi 2024 15:11

Marka i model maszyny: wacker neuson 9503
Rok produkcji: 2009

Witam

Kilka dni temu zakupiłem koparkę wacker neuson 9503, maszyna dopiero dziś trafiła na budowę i okazało się, że jest bardzo słaba, ma problem żeby podnieść się na łyżce ogólnie nawet nie można wykopać dziury łyżką 80cm w miękkim gruncie, zauważyłem też ,że czasami drugie ramie reaguje z opóźnieniem na ruch pilota, mam cata 428e i ta maszyna ma o wiele więcej pary a liczyłem że 10 ton obrotówka będzie silniejsza od koparko ładowarki. Na razie udało mi się znaleźć pocący się wąż od pilota , przejrzałem inne posty i wiem ,że to też ma znaczenie oczywiście zabieram się za naprawę ale gdyby ktoś miał jeszcze jakiś pomysł to chętnie wysłucham, koparka odpala bez problemu jeździ też bardzo dobrze na I jak i na II biegu 40kmh osiąga bez problemu
Z góry dziękuję za porady
Pozdrawiam serdecznie

stasikowski61
Pomocnik operatora

  • Posty: 57
  • Rejestracja: 13 Maj 2013 21:08

Maszyna: CAT 428E 2008Rok


Reklama

simmet

Re: wacker neuson 9503 słaba hydraulika

Postprzez stasikowski61 » 10 Kwi 2024 22:18

Wycieki usunięte i nadal to samo, zauważyłem ,że silnik delikatnie spada z obrotów ,może iść w tą stronę? wiem ,że deutze mają problemy z regulatorem obrotów zwłaszcza z membraną

stasikowski61
Pomocnik operatora

  • Posty: 57
  • Rejestracja: 13 Maj 2013 21:08

Maszyna: CAT 428E 2008Rok


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej