Przełącz do głównego szablonu
Wyślij odpowiedź

Hyundai 235LCR-9 Klima - ile czynnika?

30 Cze 2023 16:15

Witam orientuje się ktoś ile wchodzi gazu do klimatyzacji do koparki Hyundai 235LCR-9. W DTRce brak info i brak naklejek z informacja

Re: Hyundai 235LCR-9 Klima - ile czynnika?

30 Cze 2023 16:16

Nie kojarzę czy jest na forum ktoś kto ma dostęp do takich informacji odnośnie Hyundaia. W każdym razie jak nie podasz przynajmniej roku produkcji maszyny (dla pewności powinieneś podać VIN) to nikt nie będzie ryzykował i podawał nie pewnych informacji.

Re: Hyundai 235LCR-9 Klima - ile czynnika?

30 Cze 2023 18:59

rudesmen napisał(a):Nie kojarzę czy jest na forum ktoś kto ma dostęp do takich informacji odnośnie Hyundaia. W każdym razie jak nie podasz przynajmniej roku produkcji maszyny (dla pewności powinieneś podać VIN) to nikt nie będzie ryzykował i podawał nie pewnych informacji.

Podał wystarczające informacje, dokładny model wraz z numerem serii w zupełności wystarczy.

-- 30 Cze 2023 18:59 --

Dudi napisał(a):Witam orientuje się ktoś ile wchodzi gazu do klimatyzacji do koparki Hyundai 235LCR-9. W DTRce brak info i brak naklejek z informacja

W serwisówce też brak informacji, a przynajmniej tam gdzie bym się tego spodziewał. Spróbuj zadzwonić do AMAGO powinni ci udzielić informacji. Wydaje mi się że do klimatyzacji będzie oddzielna dokumentacja.

Re: Hyundai 235LCR-9 Klima - ile czynnika?

03 Lip 2023 15:10

Dziekuje za odp. Od Mechaniora też dostałem taki namiar na Amago krk. Ale narazie nie mogę się dodzwonić

-- 03 Lip 2023 16:10 --

I już znam odpowiedź. Bardzo miła pani z AMAGO mi podła ze 750g. Pozdrawiam zamykam temat !
Wyślij odpowiedź