Przełącz do głównego szablonu
Wyślij odpowiedź

Re: Wolno działające przed ostatnie ramię

02 Kwi 2016 22:20

Witam ponownie.
Wywaliłem całkiem tą bańkę i zastąpiłem gumowym wężem, ale nadal bez zmian. Diper rzeczywiście opada szybciej jednak kiedy opadnie do pionu ma chwile przerwy zanim znowu ruszy ponieważ do siłownika musi dolać się olej. Reasumując ta bańka odpowiada za płynne podnoszenie i opuszczanie dipera.
Dzwoniłem do serwisu waryńskiego i tam mówili, że to będzie rozdzielacz. Mają do mnie przyjechać i zweryfikować wydajność pomp ciśnienia itp.

Wolno działające przed ostatnie ramię

03 Kwi 2016 11:46

Może być że suwak rodzielacza tej funkcji nie chodzi w swoim pełnym zakresie, lub jakiś zawór dławiący przepływ oleju na tej funkcji.

Wolno działające przed ostatnie ramię

03 Lip 2016 21:57

Jaki finał problemu?

Wolno działające przed ostatnie ramię

01 Lis 2020 19:42

To jest właśnie dlawik przepływu oleju co wyslales na zdjęciu. Regulujesz go w prawo lewo krecac i zamykasz lub otwierasz przeswit przewodu.

-- 01 Lis 2020 18:42 --

Ten dlawik działa w obie strony panie a nie w jedna. Jest jeszcze jeden myk o którym zapomnieliscie a mianowicie o silowniku. Może byc wewnatrz nieszczelny dlawik i olej przedostaje się z tylnej do przedniej komory lub powietrze dostaje się do silownika i spada ciśnienie w silowniku dlatego wolno pracuje na każdym zakresie obrotów silnika
Wyślij odpowiedź