Przełącz do głównego szablonu
Wyślij odpowiedź

Problem z jazdą minikoparki

04 Kwi 2008 18:50

Witam koledzy. Mam problem z minikoparką z napędami. Kiedy pchnę dwie gałki do przodu jedzie prawie dobrze, kiedy pchnę tylko prawą idzie ok, a kiedy pchnę tylko lewą stoi i sie nie rusza. Pompa hydrauliczna lekko daje odgłos pracy ale gąsienica nie rusza. Czy ktoś wie co to może być? dziękuję i pozdrawiam
Ostatnio edytowany przez BARTPOL, 29 Gru 2009 19:02, edytowano w sumie 1 raz

05 Kwi 2008 00:13

Witam. Miałem identyczna sytacje. Sprawdzałes to na zimnym silniku???. Zobacz jak bedze troche ciagneła w lewo to na 99% papa hydrauliczna. Mozesz odać ja do sprawdzenia 50 zł za sekcje płaciłem. Moze byc tak ze sekcja nic nie daje cisnienia nawet gdy olej jest zimny i nie bedzie skrencała.

06 Kwi 2008 09:07

Witam.
Mam pytanie, JCB 3CX gdy popracuje pół godziny przestaje ćągnąć do przodu , do tył ciągnie. ciśnienie w skrzyni spada do zera.Czy zużycie tarczek ma wpływ na spadek ćiśnienia w skrzyni?Czy siada pompa?

06 Kwi 2008 14:32

BARTPOL napisał(a):witam koledzy .Mam problem z minikoparką z napędami .Kiedy pchnę dwie gałki do przodu jedzie prawie dobrze ,kiedy pchnę tylko prawą idzie ok ,a kiedy pchnę tylko lewą stoi i sie nie rusza.pompa hydrauliczna lekko daje odgłos pracy ale gąsienica nie rusza .Czy ktoś wie co to może być dziękuję i pozdrawiam

minikoparek jest kilkanascie typów moze podałbys o jaką chodzi nie mówiąc juz o nr seryjnym?
Wyślij odpowiedź