Przełącz do głównego szablonu
Wyślij odpowiedź

Kramer 812

08 Mar 2015 08:46

Mam powycierane przełączniki i nie wiem który jest do czego proszę o pomoc Kramer Allrad 812 97 rok
Ostatnio edytowany przez wujek616, 08 Mar 2015 09:20, edytowano w sumie 1 raz
Powód: używaj polskich znaków

Kramer 812

08 Mar 2015 09:31

Zrób zdjęcie tych przełączników i dodaj je do tematu . Jak ktoś ma ci wskazać który jest do czego jeżeli nie wiadomo i jakie przełączniki chodzi :wall: Poza tym zakładając temat masz gotowy formularz do wypełnienia z danymi maszyny (marka, model, rok produkcji , nr seryjny) to wszystko jest WAŻNE! a ty piszesz nie pełne dane i to gdzieś na końcu postu...zamiast w wyznaczonym do tego miejscu. REGULAMIN się kłania.

Re: Kramer 812

08 Mar 2015 19:38

Mam serwisówkę i katalog części do 812'tki.
Poniżej masz link z opisem pulpitu. Żeby nie było za łatwo wszystko jest po niemiecku :)
https://drive.google.com/file/d/0B14lRkIiqjyqRUUxQmQ2ckxmaGc/view?usp=sharing

Re: Kramer 812

14 Cze 2015 13:41

Teraz pojawił sie problem z kopceniem z tłumnika i traci na mocy spada cicnienie oleju do minimum ale nie na czerwoną kreskie czysciłem wtryski nie kopci ale gdy popracuje godzine jest tak od nowa

Kramer 812

14 Cze 2015 17:02

Kolego czyszczenie wytrysków nigdy nic nie daje. Wtryski się regeneruje jeśli sie da uratować i wyregulować. Jaki masz dym z tłumika ? Podaj więcej objawów towarzyszących temu zjawisku. To że traci moc i kopci ok ale jak kopci?

Kramer 812

24 Cze 2015 19:59

maszyna wsawiona do mechanika silnik do kapitalki:( ale mam problem z osiami coraz czesciej chodzi mi bokiem i cięzko ustawic zeby wszysto było prosto tylnia os ucieka w prawo...

Kramer 812

04 Lip 2015 01:38

REGULAMIN!! Pisz po polsku bo usuniemy. To drugie ostrzeżenie (pierwsze masz w swoim pierwszym poście) - trzeciego nie będzie.

Sprawdź szczelność siłownika skrętu od osi która wariuje, potem zawór odpowiedzialny za skręty.
Wyślij odpowiedź