Przełącz do głównego szablonu
Wyślij odpowiedź

Słaba jazda na rozgrzanym oleju PW130

14 Kwi 2011 22:21

Witam wszystkich, od pół roku siedze na koparce pw 130 i niedawno pojawił sie problem z przemieszczaniem sie :wink: koparka strasznie słabnie na rozgrzanym oleju, na ulicy radzi sobie w miare normalnie no chyba że przyjdzie jakies wzniesienie pokonać. W polu niestety musze sie ratować łyzka bo koparka nie ma siły czasami ruszyc z miejsca. Co jest grane?

Re: słaba jazda na rozgrzanym oleju

24 Kwi 2011 11:18

miałem taki problem kiedy pracowałem na fiacie hitachi musiałem zawiezc pompy hydr do regeneracji

słaba jazda na rozgrzanym oleju

26 Kwi 2011 23:01

Tego sie obawiałem że pompy do regeneracji. Ciekawe czy może być jeszcze jakiś inny powód?

Re: słaba jazda na rozgrzanym oleju

27 Kwi 2011 21:32

To koparka kołowa czy gąska? Jazda tylko słabnie czy wszystko bo jesli jazda to moze silnik jazdy. Chyba ci za duzo nie pomoge.

Słaba jazda na rozgrzanym oleju PW130

28 Kwi 2011 02:00

PW to koparki kołowe (Wheel) a PC gąski (Chain)
nie mam pojęcia kto produkuje kołówki bo są inne niż wszystkie i raczej nie japońskie
jeśli słabnie TYLKO JAZDA to problem może tkwić w silniku jazdy, jego suwaku sterującym położeniem płyty (w obydwu przypadkach regeneracja) lub w złączu obrotowym albo sterowaniu trybem jazdy (trzeba szukać w hydraulice) pompę bym wstępnie wykluczył bo wpływała by na pracę innych funkcji
Wyślij odpowiedź