wibako

MH city wskakuje na wysokie obroty

Moderator: MARIO/MECALAC

MH city wskakuje na wysokie obroty

Postprzez adam1604 » 13 Kwi 2011 21:40

Witam wszystkich na forum
mam dosc powazny problem z kopareczka OK MH city gdy pracuje na normalnych obrotach nagle wchodzi na bardzo wysokie i tak na jakies 10-15 sekund, schodzi z obrotow i jest ok, ale tak potrafi zrobic kilkanascie razy w ciagu 4-5 godzin pracy, to samo dzieje sie przy odpalaniu tez wejdzie na wysokie obroty na 10-15 sek. zejdzie z obrotow i ok. nie mam pojecia co jest przyczyna? myslalem o wymianie potencjometru ktorym sie reguluje obroty. moze ktos pomoze? mial taki problem i by mi pomogl go rozwiazac bym byl bardzo wdzieczny pozdrawiam : :cry:

adam1604
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 13 Kwi 2011 21:20

Maszyna: ok


Reklama

simmet

Re: MH city wskakuje na wysokie obroty

Postprzez mechanix » 15 Kwi 2011 18:21

z tego co kojarzę to mogą być dwie opcje, albo uszkodzony silnik krokowy albo coś nie tak z pms'em.

mechanix
Nowicjusz

  • Posty: 15
  • Rejestracja: 05 Kwi 2011 22:07
  • Miejscowość: Mazowieckie

Re: MH city wskakuje na wysokie obroty

Postprzez peter5on » 15 Kwi 2011 22:02

Miałem to samo w mh5c czytaj mój temat viewtopic.php?f=33&t=9793

Jak widzisz kompetentnych osób jest mało, musisz wymienić najprawdopodobniej kompa koszt płyki z 4 tyś napewno, chociaż u mnie wymieniany był kiedys ale najwidoczniej nic to nie dało. Niestety ale chyba czeka cie męczarnia taka jak mnie tyle że ja już nie pracuję na okejce ;)

Awatar użytkownika
peter5on
Młodszy operator

  • Posty: 115
  • Rejestracja: 14 Gru 2009 22:39
  • Miejscowość: Lublin
  • Pochwały: 3

Maszyna: Komatsu 240


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej