wibako

Kto wie od czego ta głowica?

Re: Kto wie od czego ta głowica?

Postprzez leszek280 » 04 Wrz 2012 22:08

(3 minuty w googlu...)
To co znalazłes to jest 4 cylindrowa to nawet uczniowie ze szkoły specjalnej sie na tym silniku uczą ,
myslisz ze nieszukałem w google ?jak by mi niezależało to bym sie tak niespuszczał na tym forum .
Myslałem że zainteresujecie sie tematem tak dla własnej wiedzy ciekawości a przy okazji ja bym skorzystał .Myslałem ze mam do czynienia z pasjonatami ale widze że sie myle ,umiecie tylko z kogoś łacha drzeć .Jak robie wam taki wielki problem to można " zamknąc temat"
poszukam pomocy gdzieindziej
Pozdrawiam wszystkich i dzięki dla tych którzy chcieli pomuc

leszek280
Nowicjusz

  • Posty: 14
  • Rejestracja: 26 Sie 2012 10:01

Reklama

simmet

Kto wie od czego ta głowica?

Postprzez mechanior » 04 Wrz 2012 22:51

tam są numery z TWOJEJ głowicy więc JEŚLI TY podałeś prawdziwe dane to jest dokładnie głowica z silnika 3 cylindrowego IVECO SOFIM o pojemności 2.5L z pompą wtryskową BOSCH z kołem zamachowym ISO, dedykowanym do współpracy z pompami hydraulicznymi, widocznie byłeś zbyt tępy na tą specjalną szkołę skoro cię w niej nie nauczyli nie tylko budowy silników ale nawet czytania ze zrozumieniem, ale to już TYLKO TWÓJ PROBLEM
poszukaj głębiej i poczytaj, jeśli angielski i francuski stanowią dla ciebie barierę nie do pokonania to spytaj "pasjonatów" którzy znają się trochę lepiej na tym o czym rozmawiają
jakby ci zależało to byś przynajmniej postarał się być grzeczny dopóki ktoś ci w końcu nie poda pełnych informacji łącznie z adresem klienta który łyknie tą twoją głowicę za kupę kasy bez pytania skąd ją masz
bo coś jakoś ci się bardzo spieszy, nerwowy się robisz...

btw, zajmujemy się całym forum z pasji a że jest wyjątkowe to przylazłeś tutaj szukać pomocy bo już nigdzie nie mogłeś znaleźć, skoro się nie udało i nikt za darmochę nie pomógł, nie poprowadził za rączkę i nie wyjaśnił wszystkiego na patyczkach, klockach i elementarzu to teraz trzeba wszystkich obrazić, własną porażkę wyładować anonimowo, bo przecież zwyzywany monitor w ryj nie da - to takie polskie przecież
z drugiej strony jakim tłukiem trzeba być by sobie nie zanotować do czego głowicę się bierze do naprawy
no chyba że ją zawinąłeś komuś... ale to tylko domysły :mrgreen: no i to już też tylko twój problem...
nam ta twoja dziwna głowica do niczego nie potrzebna

uważam że nie tylko temat do zamknięcia ale nawet do wykasowania, nic nie wnosi do życia forum poza przykładem kolejnego TROLLA: wlazł, nie przedstawił się, na próby wyciągnięcia informacji zareagował agresją, obraził wszystkich i tyle go widzieli
szkoda
że nasza wiedza i chęć pomocy przyciąga takich ludzi...

mimo wszystko pozdrawiam
Image
CATERPILLAR, PERKINS, młoty DHB, osprzęt MB Crusher
tel. +48 607-848-217 >klinikaMaszyn na FB<

Awatar użytkownika
mechanior
Fachoperator

  • Posty: 20865
  • Rejestracja: 15 Gru 2008 20:41
  • Miejscowość: Śląsk
  • Pochwały: 867

Maszyna: Caterpillar, MB Crusher

Firma: klinikaMASZYN.pl
serwis maszyn CAT, MB Crusher


Poprzednia Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej