wibako

3CX '13 - kontrolka hamulca; problem z hydrauliką

3CX '13 - kontrolka hamulca; problem z hydrauliką

Postprzez Waldek77 » 07 Mar 2024 09:14

Witam mam problem z hydrauliką koparko ładowarce jcb3cx eco 2013r mam ja od nowości ma 5tyś na początu zapalała mi się kontrolka hamulca póżniej na wolnych obrotach zaczeła drżeć i blokowało hydraulike kiedy dałem gazu odpuszczało ale za chwile znowu się blokowała jakby jakiś zawór się blokował po 3 mies robiło to się coraz częściej i zareagowałem wymieniłem akumulator hydrauliczny bez zmian wymieniłem cały zawór od pedałów i też nic następnie wymieniłem zawór piorytetowy koparka już niedrży ale nie ma siły podnieść łyżki przod tył załadowaną nawet na pełnym gazie nie jest w stanie podnieść dziś równierz wykręciłem zawór przeciężeniowy i jest czysty tłoczek w środku chodzi kiedy podłączyłem pompe tłoczkową na niskim ciśnieniu 30bar chodzi gdzie nie powinna kiedy wciskam hamulec 3 razy szybko to ciśnienie rośnie do normalnego gdzie powinna chodzić to się blokuje i po 5 sekundach sama się odblokuje ale nie ma siły jak jest zimna do5min rano jest ok pompa tłoczkowa też była patrzana jest czysta tłoczki jak nowe w zbiorniku 0 opiłków.prosze o pomoc
Vin JCB3CX4TV02256137
Ostatnio edytowany przez Waldek77, 14 Mar 2024 21:43, edytowano w sumie 1 raz

Waldek77
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 05 Mar 2024 18:00

Maszyna: JCB 3CX

Firma: Walbud


Reklama

simmet

Re: 3CX '13 - kontrolka hamulca; problem z hydrauliką

Postprzez rudesmen » 07 Mar 2024 09:22

Pomoc na forum odbywa się przez wiadomości tekstowe. Nr tel. nie jest potrzebny :twisted: za to zawsze potrzebny jest VIN którego nie podałeś.

Awatar użytkownika
rudesmen
Fachoperator

  • Posty: 2193
  • Rejestracja: 08 Paź 2005 17:05
  • Miejscowość: Gorzów Wlkp.
  • Pochwały: 49

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości

cron

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej