wibako

MF 50 HA '89 straciła napęd na tył

MF 50 HA '89 straciła napęd na tył

Postprzez makus21 » 25 Cze 2023 07:47

Witam starszych doświadczeniem kolegów chciałbym podłączyć się pod posta. zakupiłem koparko ładowarke MF 50 HA Allrod z 1989 i po spaleniu 30L paliwa przestał działać tylny napęd podczas nabierania przednią łyżką. Po wciśnięciu żółty przycisk przedni napęd działa na każdym biegu do przodu i tyły nawet pod obciążeniem. Tylny napęd nie działa na żadnym biegu ani do przodu ani tyłu, po podniesieniu na łapach koła tylne stoją w miejscu, po wciskaniu przycisku na dźwigni biegów słychać cewkę od sprzęgła równie po wciśnięciu przycisku na dźwigni od przedniej łyżki słychać cewkę od sprzęgła. wszystkie oleje trzymają stan między minimum a max. jestem świadom tego że po zakupie należy wymienić wszystkie oleje i filtry oraz zlikwidować przecieki ale po zakupie nie było widać żadnych więc zacząłem prace porządkowe które nie przekraczały godziny.

makus21
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 18 Cze 2023 22:26

Maszyna: MF 50 HA Allrod

Firma: WEMIE SP.Z O. O.


Reklama

simmet

Re: MF 50 HA '89 straciła napęd na tył

Postprzez Mirosław1969 » 27 Wrz 2023 23:39

Mam podobny problem tylko moja wcale nie jedzie możesz powiedzieć co było przyczyną braku napedu na tylne koła?

Mirosław1969
Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 26 Wrz 2023 14:36

Maszyna: Massey ferguson

Firma: Snel


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej