wibako

Potrzebuje pomocy schemat instalacji 3cx

Potrzebuje pomocy schemat instalacji 3cx

Postprzez Tomi9991 » 09 Cze 2021 18:27

Marka i model maszyny: JCB 3cx
Rok produkcji: 1993
Numer seryjny: 3cx-4/409066

Witam ma ktoś może jakiś schemat wiązki co wychodzi z kabiny na silnik??? Moja jest doszczętnie spalona i ciężko jest to podłączyć? Może ktoś czymś poratuje. Za wszelkie informacje dziękuję.

Tomi9991
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 09 Cze 2021 18:15

Maszyna: 3cx

Firma: Prywatna


Reklama

simmet

Re: Potrzebuje pomocy schemat instalacji 3cx

Postprzez Doktor jcb » 09 Cze 2021 19:17

Wiązka silnika nie kosztuje majątku. Twoje godziny czy czyjeś plus materiał będą nie wiele tańsze od wiązki. A pieniądze które w tym czasie zarobisz maszyna będą wyższe niż koszty. A masz nowa bezproblemowa wiązkę. Pomyśl czy warto odbudowywać.

Doktor jcb
Fachoperator

Maszyna: Nic nie mam

Firma: Krzak


Re: Potrzebuje pomocy schemat instalacji 3cx

Postprzez Tomi9991 » 09 Cze 2021 19:27

Gdzie mogę taka wiązkę kupić ?? Potrzebuje bardziej tylko schematu do połączenia silnika z kabiną bo nie wiem gdzie są plusy a minusy

Tomi9991
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 09 Cze 2021 18:15

Maszyna: 3cx

Firma: Prywatna


Potrzebuje pomocy schemat instalacji 3cx

Postprzez Doktor jcb » 09 Cze 2021 20:52

Wiązkę kupisz w serwisie albo zobacz na końcu wiązki powinna być naklejka z numerem tej wiązki. Po tym numerze może kupisz gdzies z UK.wiazka to nie tylko plusy i minusy. Są sygnały, obwody plusowe i minusowe zabezpieczone bezpiecznikiem i nie, są kable sterujące masa i prądem i są wejścia i wyjścia. Schematy czasem nie pomogą bo schemat może być zaktualizowany i nie wszystko czasem się pokrywa. Jak miałem kiedyś spalona wiązkę i stopione ze sobą kable a kosztowała majątek. To ja wyjelem wypaliłem małym palnikiem gazowym do końca i po gołych drutach odbudowałem wszystko .

Doktor jcb
Fachoperator

Maszyna: Nic nie mam

Firma: Krzak


Re: Potrzebuje pomocy schemat instalacji 3cx

Postprzez zbik82 » 13 Cze 2021 13:02

Nowa wiązka w serwisie ok14k pln czas oczekiwania 2 miechy.
Niedawno dorobiłem do 4CX wiązkę silnikową , powershift oraz poprawiłem kabinową.
Schodzi się z tym trochę.

zbik82
Fizol

Maszyna: JCB

Firma: JCB


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej