wibako

Jcb 3cx Sprawdzenie nr seryjnego

Jcb 3cx Sprawdzenie nr seryjnego

Postprzez CinekDrago » 26 Sty 2021 00:05

Witam kolegów. Zakupiłem nową maszynę jcb 3cx z 2014roku i chciałbym się dowiedzieć co w niej jest seryjnie oraz jakie oleje i filtry stosować. Dostałem też gratis szybkozłącze hydrauliczne i pytanie czy ta maszyna ma przygotowana instalacje bo nie wiem jak to podłączyć bo zamontowane jest mechaniczne szybkozłącze.
JCB3CXAPC02270408
Pozdrawiam i czekam na wskazówki bo chciałbym się coś więcej o niej dowiedzieć:)

-- 24 Sty 2021 19:09 --

Jeszcze jedno pytanie czy posiada ktoś dokumentację czy serwisówke do mojej maszyny?:)

-- 25 Sty 2021 23:05 --

Odświeżam :) pomoże ktoś w mojej sprawie?:) pozdrawiam

CinekDrago
Nowicjusz

  • Posty: 15
  • Rejestracja: 24 Mar 2018 08:18

Maszyna: Jcb 3cx sitemaster 2000

Firma: Prywatnie


Reklama

simmet

Jcb 3cx Sprawdzenie nr seryjnego

Postprzez dawidg2 » 26 Sty 2021 02:12

CinekDrago napisał(a): jakie oleje i filtry stosować

oryginały, nie są jakoś w wygórowanych cenach.

CinekDrago napisał(a):Dostałem też gratis szybkozłącze hydrauliczne i pytanie czy ta maszyna ma przygotowana instalacje bo nie wiem jak to podłączyć bo zamontowane jest mechaniczne szybkozłącze.

pytanie co masz na ramieniu. mógł ktoś coś dołożyć zdjąć. I pytanie co za szybkozłącze masz by jakościowo to hydr nie było gorsze od mechanicznego.

Zdjęcia ułatwiają pomoc.

-- 26 Sty 2021, o 01:12 --

CinekDrago napisał(a):Jeszcze jedno pytanie czy posiada ktoś dokumentację czy serwisówke do mojej maszyny?:)


download/3cx.pdf tylko nie wiem czy dobry nr

dawidg2
Fachoperator

  • Posty: 6204
  • Rejestracja: 14 Kwi 2008 20:47
  • Miejscowość: Krzemieniewo
  • Pochwały: 134

Maszyna: JCB, Schaeff

Firma: Szukam


Jcb 3cx Sprawdzenie nr seryjnego

Postprzez CinekDrago » 26 Sty 2021 08:20

Dzięki bardzo za pomoc:) sam jeszcze tego szybkozłącza nie widziałem bo maszynę mam odebrać za 2 tyg ale to mechaniczne oryginalne jest już mocno zużyte bo skarpówka w nim lata. Co do olejów i filtrów to chciałem poznać nr żeby móc wyszukać gdzie taniej kupić. A jeśli chodzi o książkę serwisową to tą którą wysłałeś mam od dawna bo dotyczy mojej starszej maszyny a teraz mam z tą nowszą kabiną i na joystick i chciałabym do niej serwisówke. Np chciałbym się dowiedzieć jak obsługiwać ten mini komputerek co jest na kokpicie, tzn jakie daje informacje i jakie ma ukryte funkcje lub jak skasować serwis olejowy itd. Pozdrawiam

CinekDrago
Nowicjusz

  • Posty: 15
  • Rejestracja: 24 Mar 2018 08:18

Maszyna: Jcb 3cx sitemaster 2000

Firma: Prywatnie


Jcb 3cx Sprawdzenie nr seryjnego

Postprzez rudesmen » 26 Sty 2021 11:17

dawidg2 napisał(a):download/3cx.pdf tylko nie wiem czy dobry nr


To do roczników 2002-2008, tu do kolejnej generacji http://kopaczka.pl/download/JCB%203CX-08%20jpg.rar ale CinekDrago może mieć jeszcze nowsza maszynę.

Awatar użytkownika
rudesmen
Fachoperator

  • Posty: 2188
  • Rejestracja: 08 Paź 2005 17:05
  • Miejscowość: Gorzów Wlkp.
  • Pochwały: 49

Jcb 3cx Sprawdzenie nr seryjnego

Postprzez CinekDrago » 26 Sty 2021 11:28

No właśnie ja mam chyba jeszcze nowszą maszynę bo modelowo jest ona rocznik 2015 w dość bogatej opcji i chciałem poznać jej możliwości a nie mogę nigdzie znaleźć serwisowki nawet mogę zapłacić rozsądne pieniądze;) pozdrawiam

CinekDrago
Nowicjusz

  • Posty: 15
  • Rejestracja: 24 Mar 2018 08:18

Maszyna: Jcb 3cx sitemaster 2000

Firma: Prywatnie


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej