wibako

Kontrolka Ładowania JCB 3CX

Kontrolka Ładowania JCB 3CX

Postprzez Doktor jcb » 20 Maj 2021 05:36

Przy rozruszniku, za silnikiem do głowicy, do śruby od skzyni chyba po lewej dość wysoko, do kabiny po prawej pod wejściem i za deska przednia chyba jakaś jest jeszcze. Bardzo często ta do głowicy jest nie przykręcona bo wyjmując tłumik ludzie o niej zapominają ale to wtedy Czesem wycieraczka się sama włącza.

Doktor jcb
Fachoperator

Maszyna: Nic nie mam

Firma: Krzak


Reklama

simmet

Kontrolka Ładowania JCB 3CX

Postprzez karas804 » 23 Maj 2021 20:36

Informacyjnie, sprawdziłem masę, która łączy ramę z wiązkami z kabiny. Wszystko wygląda ok. Podłączyłem bezpośrednio masę do przekaźnika z akumulatora i też nic nie pomogło. Z racji tego, że maszyna pojutrze wraca na S-kę do pracy a ja muszę jeszcze humus ściągnąć sobie na działce - odciąłem plus od tego przekaźnika i podłączyłem bezpośrednio za stacyjką. Wszystko funkcjonuje ale chyba bedę musiał jeszcze posprawdzać zegary albo całą deskę rozdzielczą.
Zauważyłem jeszcze, że nie działa wskaźnik temperatury wody i nie zapala się kontrolka ciśnienia oleju w skrzyni po przekręceniu stacyjki - a są to rzeczy bardzo ważne, więc ogarnąć trzeba.

karas804
Fizol

  • Posty: 30
  • Rejestracja: 10 Maj 2009 23:38
  • Miejscowość: Sobiemyśl

Maszyna: JCB 3CX Contractor z 2004r. Silnik Perkins 100KM

Firma: Uslugi Ziemne


Poprzednia Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej