Przełącz do głównego szablonu
Wyślij odpowiedź

Brak trzech biegów jcb 3cx

22 Lis 2012 23:40

Witam. Mam panowie taki problem. Miałem dziś nie miło przygodę mianowicie braciak nie podpiął przewodu od hamulców!(zjeżdżałem z dużej górki na około domy płoty słupy) Ja próbując uniknąć zderzenia z słupem elektrycznym próbowałem zahamować skrzynio i nici.. Uratował mnie hamulec ręczny. A po chwili okazuje się że skrzynia jest strasznie luźna i jest tylko jeden bieg 3!co się mogło zepsuć??
Ostatnio edytowany przez ArcziJCB3CX 26 Lis 2012 22:49, edytowano w sumie 2 razy

Re: JCB 3CX 96R Problem z paliwem

23 Lis 2012 14:48

Witam jak możesz to podaj jaki typ silnika i na jakiej pompce paliwowej elektryczna czy mechaniczna.

Re: JCB 3CX 96R Problem z paliwem

24 Lis 2012 00:00

umanek82 napisał(a):Witam jak możesz to podaj jaki typ silnika i na jakiej pompce paliwowej elektryczna czy mechaniczna.

Perkins (4cylindrowy) mechaniczna pompka.

Re: JCB 3CX 96R Problem z paliwem

24 Lis 2012 19:54

Moze elektrozawor na pompie wtryskowej od gaszenia silnika nie puszcza ci paliwa albo walniety bezpiecznik?

Re: JCB 3CX 96R Problem z paliwem

25 Lis 2012 10:18

krzwys napisał(a):Moze elektrozawor na pompie wtryskowej od gaszenia silnika nie puszcza ci paliwa albo walniety bezpiecznik?

Sprawdzałem zawór działa, wziąłem wczoraj sprężarkę i podpiąłem pod bak i trochę przepchało ale tylko na godzinę... potem sprawdzałem i wcale nie podaje paliwa na filtr.

JCB 3CX 96R Problem z paliwem

25 Lis 2012 10:47

ArcziJCB3CX gdzie i kto regenerację robił?

JCB 3CX 96R Problem z paliwem

25 Lis 2012 10:50

Masz chyba przewod ssacy do wymiany ten co leci od pompki do baku, lub po prostu czyszczenie baku. W case 580 sle mielismy cos wlasnie z przewodem ssacym i kombinowalismy jak sie tylko dalo a oczywiscie ten przewod to wymienilismy dopiero na koncu zaraz po czyszczeniu baku :mrgreen:

JCB 3CX 96R Problem z paliwem

25 Lis 2012 18:07

Regeneracje robiłem w Ostrołęce, zastanawiam się czy to nie wina pompki ręcznej bo też jest nowa i jak nią pompuje to bulgocze w baku..;/ oto chodzi że regeneracja nic do tego nie ma bo po złożeniu godzine pracowałem wszystko lux a potem zjechałem na bazę i zaczeło paliwo nie dochodzić..

JCB 3CX 96R Problem z paliwem

25 Lis 2012 18:40

Albo zaworek w pompce sie rozlecial?

JCB 3CX 96R Problem z paliwem

25 Lis 2012 23:14

Jutro się okaże dokładnie czy udało mi się zrobić sprzęt;) ale raczej tak chyba wada fabryczna ręcznej pompki paliwa, bo włożyłem starą i paliwo idzie normalnie;)

JCB 3CX 96R Problem z paliwem

26 Lis 2012 20:37

W pompce jest taki zaworek co puszcza paliwo w jedna strone i jak on sie rozleci to dupa pompka niebedzie dzialac :wink:
Pompke mozna rozebrac i poskladac ten zaworek i zaklepac delikatnie rant gniazda gdzie powinien byc ten zaworek i bedzie git :wink:

Re: JCB 3CX 96R Problem z paliwem

26 Lis 2012 21:17

gogo0707 napisał(a):W pompce jest taki zaworek co puszcza paliwo w jedna strone i jak on sie rozleci to dupa pompka niebedzie dzialac :wink:
Pompke mozna rozebrac i poskladac ten zaworek i zaklepac delikatnie rant gniazda gdzie powinien byc ten zaworek i bedzie git :wink:

GOGO WIDZĘ ŻE MASZ TROCHĘ POJĘCIA DAJ MI NA SIEBIE JAKIŚ NAMIAR NA MAILA BO MAM SPRAWĘ

Re: Problem ze skrzynią ..brak trzech biegów jcb 3cx

27 Lis 2012 09:36

Jaki typ skrzyni posiada twój 3cx manualna czy powershift ?

Problem ze skrzynią ..brak trzech biegów jcb 3cx

27 Lis 2012 09:40

mam dwie wajchy ;) przód tył i z prawej strony wajchę 1,2,3,4 powersift

Problem ze skrzynią ..brak trzech biegów jcb 3cx

27 Lis 2012 19:36

gojo@onet.pl 505948996 tylko ze z telefonem ciezko bywa bo odbieram tylko jak mam czas w pracy bo brakuje mi 3reki :mrgreen:

Re: Problem ze skrzynią ..brak trzech biegów jcb 3cx

27 Lis 2012 21:52

ArcziJCB3CX napisał(a):mam dwie wajchy ;) przód tył i z prawej strony wajchę 1,2,3,4 powersift

Skoro masz po prawej stronie wajchę to masz manual, synchroshuffle

Czyli jeżeli nie ma biegów to mogła polecieć skrzynia zębatka, ukręcony wałek.

Problem ze skrzynią ..brak trzech biegów jcb 3cx

27 Lis 2012 22:46

Jutro się wszystko okaże .. sprzęt u mechanika... A DLA GOGOŁA POCHWAŁA MIAŁEŚ RACJE Z TYM ELEKTRO ZAWOREM W POMPIE ,ALE DO TEGO DOSTAWAŁA LEWEGO POWIETRZA

Problem ze skrzynią ..brak trzech biegów jcb 3cx

27 Lis 2012 22:50

Regeneracje robiłem w Ostrołęce

Spoko. Myślałem, że ktoś w Białymstoku. U kogo twój sprzęt jest w naprawie?

Problem ze skrzynią ..brak trzech biegów jcb 3cx

27 Lis 2012 22:58

Wiesz mam takiego magika nie daleko;) też w Ostrołęce składa ciągniki i dobry gość i w dobrych pieniądzach;) A słyszałem że w Białymstoku robią dobrze

Problem ze skrzynią ..brak trzech biegów jcb 3cx

27 Lis 2012 23:04

Mam bardzo dobrego fachowca od JCB z Białegostoku, który u mnie robi maszynę JCB w razie potrzeby, a w części zaopatruję się w firmie MULTIPART.
Wyślij odpowiedź